06 Czerwiec 2020, 00:58:05

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Q

31
"Liga Sprawiedliwości" w TVN 7 - wersja dla TVN, tekst Radosław Nosek, czytał Jarek Łukomski.
32
Inne filmy i seriale / Odp: Indiana Jones
27 Luty 2020, 11:53:23
Ford cały czas dobrze się trzyma i sprawdza się jako stary poszukiwacz w filmie "Zew krwi", więc jeśli wejdą na plan w pierwszej połowie tego roku, to Harrison powinien jeszcze dać radę.

Rezygnacja Spielberga to w gruncie rzeczy może okazać się bardzo dobrą decyzję. Kolejny jego "Indianę" byłby porównywany do trzech pierwszych, a z w wiekiem nie jeden reżyser nie może sprostać oczekiwań, ani własnej legendzie.

Mangold kręcąc "Le Mans '66" pokazał, że nie trzyma się jednego tematu, więc nie musi to być powtórka z "Logana", której styl nie pasuje do Indiany Jonesa. Ale całą seria zasługuje na lepsze pożegnanie niż "Kryształowa czaszka".
33
Bat-Filmy / Odp: Superman: Red Son
26 Luty 2020, 15:30:55
Diedrich Bader użycza głosu Batmanowi w wersjach bardziej humorystycznych jak w "Brave and Bold", czy "Harley Quinn", a jako, że "Red Son" to elseworld to pewnie dlatego zdecydowali się na większe przetasowania w obsadzie.
34
W Japonii film będzie miał kategorię PG-12 - https://www.cbr.com/harley-quinn-birds-of-prey-gets-a-more-family-friendly-rating-in-japan/

To dla nich ostatni rynek, na którym można jeszcze powalczyć o podratowanie sytuacji w box office.
35
Oprócz tego, że nie udało się zachęcić widzów, to jeszcze problem z koronawirusem. Nawet szczęścia nie mają, a wydawał się, że bez mocnej konkurencji mógłby mimo słabego startu wynik w okolicy 300 zebrać, a tak będzie pewnie trochę powyżej $200 mln.
36
Czyżby zamordowany burmistrz? Fotel przypomina ten z pierwsze oficjalnego zdjęcia. A napis krwią sugerują, że ofiara mijała się z prawdą.
37
O Selinie nie wiele można powiedzieć, bo dublerka wygląda, że ma zwyczajny strój motocyklisty.

Sam motor Batmana niby OK, ale nie robi takie efektu co Batpod.
38
Cytat: Juby w 21 Luty  2020, 19:24:48O ile Matt Reeves nie obrał konwencji ala Kick-Ass, czyli bohater sam zrobił sobie kostium, tak tego nie kupię. Ten pancerz, te różki, wyglądają dość, żenująco.[/img]

Różne plotki mówiły, że Bruce sam zrobił sobie kostium. "Różczki" dodaje mu coś z samuraja - mi się podoba

Cytat: LelekPL w 21 Luty  2020, 19:27:50Poza tym dziwi brak peleryny. Mam nadzieję, że w tej sekwencji po prostu jej nie ma, bo ta w BvS i SS była widocznie CGI i mało ciekawie się prezentowała.
Wydaje mi się, że na potrzeby sceny na motorze nie będą kręcić z peleryną, gdyż za duże ryzyko, że zaplącze się w koła.

Po tym wycieku powinni ujawnić oficjalne fotki  kostiumu i Batmobila, bo zaraz pewnie też wycieknie coś nowego.
39
Kostium Batman w pełnej okazałości na zdjęciach z planu.
Szpiczaste uszy i jakby zasłonięte oczy. Jak na fotki z planu wygląda dobrze.
40
Czy dokrętki były aż tak obszerne? Zdjęcia z planu sugerowały, że głównie akcja ze scenę na wrotkach i samochodem.

Na pewno pewien koszt związany był z Bruce'em i w przypadku hieny efekt był bardzo dobry. Dekoracje też się sprawdziły. Jednakże przy filmie z kategorią "R" budżet zbliżający się do 100 mln to już większe ryzyko.
41
Było troche plotek co materiału z jakiego wykonano symbol nietoperza, ale uwagę zwraca też maska Batmana, bo jeśli uważnie się przyjrzeć, to widać na niej szwy a sam materiał przypomina skórę.Zapewne pozwoli to na bezproblemowe obracanie głowy ale przydałoby się spojrzenie na cały kostium w naturalnym świetle, by ocenić całość.
42
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
15 Luty 2020, 19:10:46
Wsłuchawszy się w słowa pasują one do tego co zaprezentowano w zwiastunie, ale sama piosenka nie porywa i brak w niej bondowskiego pazura i jakiegoś mocniejszego brzmienia.

Ostatnio w kinach puszczają zwiastun nowego Bonda i robi on jeszcze lepsze wrażenie, więc nawet bardziej smętna piosenka nie przeszkadza.

Co do czołówki, to chciałbym by wrócili do stylu jakie prezentowały prace Maurice'a Bindera, bo w sumie ostatnie z nich nie specjalnie zapadałby w pamięć.
43
Już w pierwszych informacjach jako jeden powód powstanie serii wymieniane jest wprowadzenie nowych zabawek i biorąc pod uwagę opis sugerujące starcie Batmana z jakimś robotem, to wydaje się, że będzie to pozycja skierowana do młodszych czytelników.

 Sam pomysł na kontynuacje dobry bo jakby nie było pomiędzy TAS i Beyond pozostało sporo miejsca.
44
Zerknięcie na kostium Batmana. Może nie za wiele widać, ale symbol Batmana to coś nowego.

https://vimeo.com/391277390
45
Zmieniony tytuł mają też Multikino i Helios. Ale WB Polska cały czas promuje w mediach społecznościowych pierwotny tytuł.

Dział marketingu WB zaliczył poważną wtopę. Takie rzeczy powinni przewidzieć wcześniej. Co prawda zmiana tytułu nie wpływa na jakość filmu, ale jak świadczy to o świadomości widzów a także o promocji, skoro nie udało im się nieobeznanym widzom wyjaśnić, że to film o Harley.