27 Styczeń 2020, 08:01:30

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Q

31
The Batman / Odp: "The Batman" (2021) - ogólna dyskusja
01 Październik 2019, 11:38:27
Bardziej dokładnie jest to opane na stronach Forbesa

Matt Reeves planuje trylogię z możliwością jej rozszerzenia. Dlatego się spodziewa, że planowany film o Batgirl będzie związany z nowych bat-uniwersum.  Natomiast film o Nightwingu musi poczekać na to co zaplanował Matt. Podobno Dick Grayson  ma się pojawić w jednym z filmów Reevesa, zapewne w postaci origin story.

Więc jest miejsce dla tej dwójki bohaterów, ale ich pojawienie się w "The Batman" wcale nie jest takie pewne zwłaszcza postaci Graysona.
32
Producenci nie rozważają tej kwoty bo inaczej już by negocjacje się zakończyli.

Niejedni z topowych aktorów mają na koncie wątpliwe produkcje, więc nie widzie specjalnego powodu by mieli omijać szerokim łukiem film DC.
33
Problem w tym, że już zatrudnienie gwiazd nie przekłada się tak mocno na zarobki filmu. Co do kwoty jakiej podobno na pewnym etapie chciał Hill, to z jego punktu widzenia, zawsze lepiej zacząć od wyższej stawki, zwłaszcza kiedy to producenci zabiegają by przyjął role.
34
Wielkie nazwiska nie są już gwarancją sukcesu, ale widać też że nie szukają szerzej nieznanych aktorów.

Co do zaangażowania Jonaha Hilla to nie są jeszcze zgodni którą rolę miałby zagrać (Pingwin albo Riddler) i podobno kwestia wynagrodzenia problematyczna.

Źródła: THR, Justin Kroll - Twitter
35
Wiele wskazuje, że nowego Gordona zagra Jeffrey Wright. Natomiast  Jonah Hill przymierzany jest do roli jednego ze złoczyńców (prawdopodobnie Riddlera).

36
Inne filmy i seriale / Odp: "Arrow"
19 Wrzesień 2019, 19:53:06
Tom Welling wystąpi gościnnie w roli Supermana w tegorocznym  crossoverze "Crisis on Infinite Earths" - TV Line

Praktycznie udało im się ściągnąć najważniejszych aktorów związanych z bohaterami DC - teraz trzeba czekać i zobaczyć czy sam scenariusz ma coś ciekawego do zaoferowania, ale niewątpliwie na pożegnanie "Arrow" przygotowany został crossover, który wielu zainteresuje chociażby ze względu na nostalgię związaną z obsadą.
37
Bat-Filmy / Odp: Birds of Prey (film)
17 Wrzesień 2019, 20:12:57
Gdy zostawić samą zamyśloną Harley byłby lepszy, ale przynajmniej można dobrze przyjrzeć się głównym postaciom. Pewnie w najbliższych tygodniach pojawi się pierwszy zwiastun.
38
Joker / Odp: Joker (Todd Phillips)
08 Wrzesień 2019, 12:36:14
Niby kino komiksowe, ale wiele wskazuje, że mimo obecności Jokera nie będzie to kino komiksowe, ale bardziej dramat społeczny z bohaterem znanym z komiksem.

Dobrze, że komiksowe postacie nie służą tylko rozrywce, ale ciekawe jak na taki film zareaguje ta część publiczność przyzwyczajona głównie do bardziej rozrywkowej wizji kina komiksowego.
39
Bat-Filmy / Odp: Birds of Prey (film)
08 Wrzesień 2019, 12:31:00
A przed seansem w IMAX nie było teasera "Birds of Prey" (chyba, że go dodali na początku reklama a nie przed samym filmem, ale wtedy efekt z balonikami raczej by nie zadziałał).

Być może przed "Jokerem" dadzą pełny zwiastun, bo jakby nie było ten teaser, to w połowie nawiązanie do "To", a reszta to tylko szybkie ujęcia.
40
Joker / Odp: Joker (Todd Phillips)
07 Wrzesień 2019, 21:11:15
"Joker" zdobywa pierwsze nagrody na początek Złote Lwy w Wenecji - http://www.batcave.com.pl/2019/09/zlote-lwy-dla-jokera-triumf-filmu-phillipsa-w-wenecji/

Po takim przyjęciu przez krytyków, wydaje się, że na tym się nie skończy i "Joker" powalczy też o Oscary czy Złote Globy.
41
"Flash" ma kolejnego reżysera, tym razem Warner Bros. powierzyło film reżyserowi "It" Andy'emu Muschiettiemu. Ciekawe czy tym razem prace na planie ruszą i z główną rolą podobno cały czas związany jest Ezra Miller.

Reżyser zdradził, że we Flashu urzekł go "ludzki dramat, uczucia i emocje". Nie zabraknie też humoru. Ma to być piękna ludzka historia.

Wiele wcześniej się przymierzało i może teraz co ruszy zwłaszcza, że po sukcesie "It" Muschietti ma mocną pozycję. Napisanie scenariusza powierzono Christinie Hodson (Bumblebee, Birds of Prey).

Źródło: SHH
42
Joker / Odp: Joker (Todd Phillips)
30 Sierpień 2019, 16:41:38
Dlatego, tak jak pisałem, nie są wybitne. Lepsze jednak takie pójście na łatwiznę niż nadmiar photoshopu, czy brak jakiejś kompozycji. Widać, że jakoś specjalnego pomysłu nie mają, ale mnie przynajmniej nie odstraszają.

PS. Nie podpinaj zdjęć z impawards.com, bo ich nie wyświetla
43
Joker / Odp: Joker (Todd Phillips)
30 Sierpień 2019, 16:14:53
Plakaty są całkiem fajne. Może nie wybitne, ale przynajmniej nie jest photoshopowa papka.
44
Joker / Odp: Joker (Todd Phillips)
25 Sierpień 2019, 21:15:10
Co ważniejsze klipy zdradzają datę premiery nowego zwiastuna - 28 sierpnia. http://www.batcave.com.pl/2019/08/kilka-bardzo-krotkich-klipow-z-jokera-nowy-zwiastun-w-srode/
45
Uniwersum Batmana / Odp: Egmont - komiksy z Batmanem
23 Sierpień 2019, 17:02:40
Cytat: XIII w 23 Sierpień  2019, 13:21:37to tak jakby  dzisiejsze superprodukcje kinowe wydawać na blue ray w wersji czarno-białej.

Już tak zrobili z "Mad Max: Fury Road - Black and Chrome" :)


Co do samego pomysłu, to jeszcze miałoby to sens, gdyby były to tytuły wcześniej nie wydane, a także by mieć w czerni i bieli już wcześniej zakupione komiksy, to naprawdę oferta skierowana do bardzo nielicznej grupy osób.