01 Kwiecień 2020, 03:51:13

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Funky

1
Maska z tymi soczewkami i cieniutkimi uszkami prezentuje się fatalnie. Za to jestem pozytywnie zaskoczony pancerzem, wygląda bardzo potężnie i estetycznie (gdyby tylko zlikwidowano ten kołnierz). Pas i ochraniacze na przedramiona wyglądają tak jak trzeba. Mam nadzieję że soczewki będą ochraniaczami na oczy tylko podczas sceny pościgu na motorze (nie ma tragedii ale Bat-pod prezentował się duuuużo lepiej) a uszka trzeba będzie jakoś przeboleć.
2
Maska prezentuje się najsłabiej, wygląda jak tani kosplej i jego "brwi" powinny być skierowane bardziej w dół żeby wyglądał groźnie. I jeszcze ten nos jak u Adama Westa :-[ , o ile symbol nietoperza jest fajny i wygląda jak jakaś broń to reszta wygląda bardzo słabo.
3
Moja pierwsza myśl była taka że to jakiś bieda kosplej. Kostium bardzo podobny do tych z serii Arkham i niestety jak dla mnie słabo to wygląda. Dziwny kształt maski i ten kołnierz, już jestem zniechęcony :P Muzyka Michaela Giacchino poprawna i jest to bardziej detektywistyczny (słyszę w nim klimat noir) motyw Zobaczymy jak będzie się prezentować w całości.
4
Ja jestem najbardziej ciekawy tematu muzycznego Batmana. Michael Giacchino to na dzień dzisiejszy najlepszy kompozytor w Hollywood (wyłączając stare legendy takie jak Williams, Zimmer, Shore) i jestem podekscytowany jak to będzie się prezentować w filmie i poza nim.
5
Offtopic / Odp: Sport
28 Styczeń 2020, 20:56:39
Od wielu lat nie interesuję się NBA ale to straszna tragedia i sam jestem w szoku.
6
Joker / Odp: Wrażenia po seansie "Jokera" (spoilery)
26 Październik 2019, 01:33:29
Widziałem Jokera i jestem pod ogromnym wrażeniem kreacji Phoenixa. Przerażająca dobre studium człowieka chorego którego mieszkańcy i system zniszczył (sytuacja psychiatrii w Polsce podobna do tej w Gotham :P). Film nie ma nie wiadomo jak odkrywczej fabuły ale cała otoczka socjologiczna rekompensuje to dobrze. No i niedomówienie odnośnie tego czy Arthur to syn Thomasa jest dla mnie jak najbardziej na plus (skojarzyło mi się to z historią blizn klauna w Mrocznym Rycerzu ). Jedynie muzyka instrumentalna nie dorasta do wyjątkowości tego filmu, i w połowie już mnie męczyła (bardzo monotematyczna ze swoją wiolonczelą i bębnami). Za to piosenki są wręcz magiczne (wspaniali Tony Bennett i Frank Sinatra).

9/10
7
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
19 Październik 2019, 02:27:07
Michael Giacchino jako kompozytor to świetna wiadomość!. Jest to dla mnie jeden z najlepszych twórców muzyki filmowej w czasach obecnej posuchy i dobrze że ktoś taki napiszę score do Batmana.
8
Offtopic / Odp: Muzyka
07 Październik 2019, 23:59:34
7 pażdziernika 1949 roku powstałe najlepsze Niemcy ever czyli NRD 8) Z tej okazji zamieszczam dwa techno-hymny pierwszego Niemieckiego państwa robotników i chłopów ;)

https://www.youtube.com/watch?v=CkJMItYp0ns (niczym na najlepszej Rave Party organizowanej przez Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego z Erichem Mielke jako DJ-em :P)

https://www.youtube.com/watch?v=tXRr2TEunoM (Całkiem przyjemny kawałek gdzie możemy podziwiam marsz i zmianę warty przed budynkiem Nowego Odwachu w Berlinie przez Pułk Wartowniczy Narodowej Armii Ludowej im. Fryderyka Engelsa)
9
Joker / Odp: Wrażenia po seansie "Jokera" (spoilery)
07 Październik 2019, 23:53:53
Może w filmie wypada dobrze ale dla mnie mistrzostwo muzyki filmowej polega na tym że dany utwór jest cudowny kiedy słuchamy go w autobusie/trolejbusie/tramwaju. Pod tym względem Joker Hildur jest bardzo słaby bo poza seansem te utwory niczym nie zaskakują, nie posiadają kompletnie żadnej melodii którą chcę się puszczać na odtwarzaczu mp3/telefonie (przynajmniej w moim przypadku). Pod względem muzycznym jest to Czarnobyl przeniesiony w świat Arthura Flecka i Gotham.
10
Joker / Odp: Wrażenia po seansie "Jokera" (spoilery)
07 Październik 2019, 23:11:18
@Leon Kennedy - Wybieram się na seans Jokera, ale obecnie niestety jestem przeziębiony. Myślę że w przyszłym tygodniu zobaczę film.
11
Joker / Odp: Joker (Todd Phillips)
05 Październik 2019, 00:49:08
Przesłuchałem soundtrack z Jokera i jest niestety kiepsko. Co wypadało dobrze w Czarnobylu (ambient i skrzeczące dźwięki) tutaj tylko irytuje i pokazuje powtarzalność i brak pomysłu ze strony Hildur. Nie ma żadnego utworu który zapada w pamięć, ba ten score nie ma melodii godnej zapamiętania przez pięć minut. Absolutna przeciętność która jest tylko tłem dla całego filmu. Niestety muzyka filmowa obecnie nie jest już sztuką jak w przypadku Jerry`ego Goldsmitha, Johna Barry`ego, Hansa Zimmera (mam na myśli najlepsze prace Niemca), Johna Williamsa. Jest tylko tło w postaci nudy i przewidywalności. Ciężkie czasy nastały dla wielbicieli tego gatunku muzycznego :(
12
Trailer jak trailer nie wzbudził we mnie żadnych emocji. Ale muzyka! jest świetna mam nadzieję że score Goranssona będzie utrzymany w takiej stylistyce (elektronika yeah).
13
No proszę na okładce Batman Forever wyretuszowano sutki. Bez tego strój Kilmera wygląda naprawdę dobrze, a same okładki słabiutkie. Pustka w tle (nie licząc Arnolda) z dziwnymi białymi promieniami jak na witrażu :P
14
Widziałem Justice League i tak naprawdę nie potrafię wyrobić sobie jednoznacznej opinii o tym filmie. Z jednej strony to jedna wielka nawalanka z fatalnym CGI (sceny w Rosji to bardziej tania gra komputerowa niż kino za 300 mln $) i kiepskim przeciwnikiem, Z drugiej miałem dużo frajdy oglądając Flasha który był fajnym przeciwieństwem Batmana. A sam Batman wypadł przyzwoicie nie pozostawiając we mnie żadnych większych emocji (tak samo jak w przypadku reszty bohaterów i sceny po napisach). Akcyjniak który nie jest fatalny ale też daleko mu do bycia dobrym kinem. Do zapomnienia 4/10.
15
Mnie najbardziej ciekawi soundtrack do tego filmu, z jednej strony brakuje mi Zimmera w tym projekcie (przy Nolanie wraca mu talent do komponowania dobrej muzyki) a z drugiej jestem podekscytowany tym że usłyszymy kogoś nowego. Dla mnie Ludwig Goransson jest zagadką, co prawda wiem że zrobił muzykę do Czarnej Pantery i Creeda ale tak to jest jak nie ogląda się filmów lub raz na ruski rok :P. Będę musiał nadrobić zaległości i coś posłuchać z jego twórczości.