19 styczeń 2021, 00:14:45

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Funky

1
Offtopic / Polityka i światopogląd
27 grudzień 2020, 19:43:15
Ciekawe jakie będzie zainteresowanie? jeśli duże to polski pierdolnik tego nie udźwignie i będzie tak jak z dostępnością do testu (w październiku byłem chory i nie było szansy na test). Jeśli małe i wygra tradycyjne "p****** mam to w dupie" to pandemia w Cebulandii szybko się nie skończy a szczepienia trzeba będzie rozłożyć na dłuższy czas i rząd szybko nie zdejmie obostrzeń.
2
Inne filmy i seriale / Najlepsza muzyka filmowa
27 grudzień 2020, 19:36:19
Przesłuchałem soundtrack do WW1984 i jest sztampowo baśniowy i nijaki. Są tylko dwa utwory które mi się spodobały (z czego jeden to Anioły i Demony) a reszta to tylko tło które słyszałem w innych filmach akcji. Zimmer powinien odpocząć od komiksu i zaczynam się bać jaka będzie muzyka do najnowszego Bonda ::)
3
Bat-Filmy / Batman Beyond Return Of The Joker
08 grudzień 2020, 00:46:51
@Juby - Na HBO GO lektorem jest Piotr Borowiec
4
Inne filmy i seriale / Bondy
31 październik 2020, 21:22:59
Nie był moim ulubionym Bondem (Roger Moore) ale kino straciło wielkiego aktora. Niech mu ziemia lekką będzie.
5
The Batman / Odp: "The Batman" (2022) - ogólna dyskusja
06 październik 2020, 18:09:56
Kur...mać to jest jakiś koszmar >:( do tego czasu kina mogą przestać istnieć i powinni wypuścić ten film zgodnie z planem tak aby ratować branżę i dać ludziom chociaż trochę rozrywki. Po takim newsie trailer z Pattinsonem tylko wkurza i irytuję.
6
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
02 październik 2020, 23:09:08
Ja prdl  :(  >:(  to niech chociaż wydadzą soundtrack z utworami "Track 1, 2..." żeby tytuły nie zdradzały fabuły. Jak można było premierę dawać w listopadzie? Powinni na początku lata to wypuścić kiedy sytuacja była lepsza niż obecnie.
7
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
02 październik 2020, 22:19:49
Ale on ma coś z Putina :P Zimne spojrzenie i czekistowski chłód. Craig będzie dla mnie Władimirem Władimirowiczem tak jak Willem Dafoe wygląda jak Joker bez żadnej charakteryzacji. Oczywiście gdyby postać Bonda była bardziej rozbudowana i bardziej empatyczna, ciepła to miałby mniej z KGB-eisty. A tak niestety od czasu Casino Royale to wciąż ten sam facet. Jednowymiarowy i chłodny jak Grudzień na Syberii. (mimo malutkiej poprawy w Spectre) Piosenka Billie kompletnie bez polotu i do zapomnienia. Mam nadzieję że soundtrack Zimmera będzie duużo lepszy niż przeciętne prace Arnolda i Newmana.
8
Inne filmy i seriale / Odp: Mission: Impossible
28 wrzesień 2020, 20:53:49
Wiosną widziałem wszystkie części i pokochałem tą serię. Świetne kino akcji ze wspaniałą muzyką i kapitalnym Cruisem. Uwielbiam Fallout (scena w klubie i ten techno kawałek :-* ) i to jeden z najlepszych akcyjniaków jakie widziałem. Barbara Broccoli i Michael G. Wilson powinni uczyć się od Ethana Hunta jak robić dobry action movie ;)
9
Ogólnie o Batmanie / Odp: Wasze bat-kolekcje
23 wrzesień 2020, 22:24:08
Super kolekcja, mam nadzieję że uda mi się zebrać tyle medali z okresu NRD :P
10
Ogólnie o Batmanie / Odp: Dzień Batmana
23 wrzesień 2020, 21:12:43
ja miałem 62 poprawne odpowiedzi, trudny test dotyczący szczegółowej wiedzy o Batmanie. No ale na  nie jestem na bieżąco z komiksami  i nigy jakoś nie zagłębiałem się w historię Nietoperza.
11


Batman Mroczny Książę z Bajki

Kolejny komiks z biblioteki i jestem pod dużym wrażeniem , dobra historia kryminalna z udziałem Jokera oraz małej dziewczynki. Efekt wizualny jest świetny, Batman wygląda rewelacyjnie, Gotham przypomina te z filmów Burtona a Catwoman jest seksowną złodziejka a nie myszą z wielkimi uszami (genialny kostium), jedyny zgrzyt do wygląd Jokera bardziej przypomina kosplej a nie prawdziwego księcia zbrodni. No i tło otoczenia powinno mieć więcej kolorów. Historia jest ciekawa i byłem naprawdę ciekaw kto jest ojcem dziewczynki. Dobrze przedstawiono relacje Bruce`a z klaunem oraz to jakich idiotów przyjmuje do gangu (naszyjnik z zębów :D ). Nietypowy i dość oryginalny komiks.

8/10
12
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
11 wrzesień 2020, 19:30:52
Pierwsza połowa filmu jest całkiem niezła, niestety druga to już tanie efekciarstwo (CGI kiedy Bond jest na wielkiej fali wygląda jak z taniej gry komputerowej :P) i słabe kino akcji. Największy plus tego filmu to Halle Berry jako Jinx. Silna kobieta która nie była dodatkiem do Bonda.
13
Inne filmy i seriale / Odp: Wonder Woman
11 wrzesień 2020, 19:25:00
Widziałem trailer WW przed Tenet i kiedy zobaczyłem z kim przyjdzie zmierzyć się Dianie to prawie parsknąłem śmiechem. Wielka lamparcica, gepardzica(?) w fatalnym CGI. Myślałem żeby iść do kina na ten film (klimat lat 80 i muzyka Hansa Zimmera) ale po trailerze daruje sobie.
14
Inne filmy i seriale / Odp: Najlepsza muzyka filmowa
11 wrzesień 2020, 19:17:48


Polecam rewelacyjną muzykę do filmu Vita & Virginia autorstwa Isobel Waller-Bridge . Bardzo relaksująca i syntezatorowo-klubowa (utwór The Party) i mimo tematyki (romans Virginii Wolf i Vity Sackville-West) bardzo aktualna i świeża w swoim brzmieniu.

https://www.youtube.com/watch?v=z03YUBo6zVk
https://www.youtube.com/watch?v=ij8syMlvB9M
https://www.youtube.com/watch?v=-mD-fTeqp3A
15


Batman Gotyk

Będąc w Gdyńskiej bibliotece wziąłem ten komiks ot tak żeby cokolwiek przeczytać z Batmanem i spodziewając się przeciętnej historii natrafiłem na jedną z najlepszych przygód Batmana!. Fabuła i klimat to największe zalety tego komiksu, mamy okultyzm, zdemoralizowanych mnichów, Szatana, tajemniczego pana Szepta oraz klasycznych gangsterów z Gotham City. Nie lubię jak przeciwnika i Batmana łączy jakaś osobista więź (wyjątek to Two-Face) tak w tym przypadku jest to rewelacyjne posunięcie (szkoła Bruce`a). Klimat jest jak z najlepszego horroru i czułem się jakbym śledził historię Nosferatu lub Draculi w Gotham City. Niestety o ile fabularnie wszystko się sprawdza (no ok jedynie klimat siada kiedy Batman jest w Austrii i rozmawia z mnichem) to rysunki są bardzo nierówne. Bardzo niedokładne i chaotyczne co w połączeniu z chłodnymi barwami mnie męczyło. Na szczęście wszystko wynagradza scenariusz i jest to najlepszy komiks jaki przeczytałem od czasu "Długiego Halloween"

9/10