22 Maj 2019, 22:39:51

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Leon Kennedy

1
Bat-Filmy / Odp: Batman Forever
19 Maj 2019, 04:08:14
Kurczę, sam jestem bardzo zdziwiony! Czego to człowiek po latach się dowiaduje. A Wilsona za dzieciaka bardzo lubiłem.
2
The Batman / Odp: Kto następnym Batmanem?
17 Maj 2019, 13:44:15
Zrobione.

Co do Pattinsona, to gdzieś tam jego nazwisko się pojawiało i osobiście jestem dość zadowolony  z tego domniemanego wyboru. Aktor to dobry, wygląd również jest zacny i może okazać się świetnym Gackiem. A w necie rozpoczął się kolejny wielki ból dupy.
3
Bat-Filmy / Odp: Batman Forever
14 Maj 2019, 11:21:44
Ścieżka dźwiękowa, to jeden z największych atutów tej produkcji.
4
Na allegro stoi po 75zł ÷ przesyłka. Ryzyko finansowe nie jest zbyt duże...
5
Kasa, Johnny, kasa. Swoją drogą kontynuacją powstaje już tak długo, że ciekawe ile osób faktycznie jeszcze na to czeka...
6
Batman: Metal - Mroczne Dni, to jeden z tych komiksów, które właśnie planuje zakupić po zakończeniu kolekcji DC, czyli jeszcze trochę poczekam, ale coś czuję, że warto. Jak ktoś kupi, to tak jak Johny piszę dzielić się wrażeniami!
7
Inne komiksy / Odp: Transformers
08 Maj 2019, 15:37:44
CytujMarzy mi się film osadzony w większości na Cybertronie. Dobra, nie oszukujmy się, marzy mi się po prostu ekranizacja sagi o Matrycy Stworzenia, zakończona wielką walką wszystkich Transformerów z Unicronem.  ;D

W pełni popieram!!
8
Może w końcu się uda :D
9
Inne komiksy / Odp: Transformers
06 Maj 2019, 20:43:59
No cóż... Swoją drogą ciekawe co będzie dalej z filmową serią, bo ostatnio mówiło się o ewentualnej kontynuacji serii Baya, jak i o jej braku... Osobiście wolałbym kontynuację Bumblebee i jakąś cześć rozgrywaną na Cybertronie.
10
Kurczę, serio? O fuck... Ciągle go nie mam w swojej kolekcji :'(
11
No kto wie, kto wie :D Będę już po powtórkowej trylogii Nolana. Dziś pyknął BB.
12
City of Scars byłby moim drugim wyborem.
13
W najnowszej sondzie głos powędrował na Dead End. Pamiętam jak pierwszy raz to zobaczyłem. Ten klimat, kostiumy i zakończenie rewelacja.
14
Spokojnie film powstanie to pewne, a czy z tą czy inną obsadą to zobaczymy. Chodź Reeves wydawał się mocno zajarany, to chyba dalej tak jest, a co do universum, to nie stanowi ono wielkiego problemu. Batman spokojnie może być osobnym dziełem, które będzie w universum. Więc nie wiem co za sztuczny problem mamy tutaj mieć.
15
The Batman / Odp: Kto następnym Batmanem?
05 Maj 2019, 02:42:40
Nie trzeba z niczym łączyć i praktycznie na nic patrzeć i chodźby dla tego będzie rozgrywać się tyle lat przed BvS. No chyba, że w końcu wyląduje tam gdzie Joker.