25 Marzec 2019, 12:37:49

Aktualności:

Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC.


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Leon Kennedy

1
Inne filmy i seriale / Odp: Shazam!
Dzisiaj o 12:34:37
I bardzo dobrze, że ton jest zbliżony do Spidera! Od początku uważałem, że tak powinno być. Zresztą powinno być miejsce i dla takich filmów i w mrocznej tonacji. Od początku mogli obrać taką drogę.
2
Inne filmy i seriale / Odp: Shazam!
24 Marzec 2019, 12:57:51
Embargo spadło i DC ma kolejny hit! Jak na razie zewsząd spływają same pochwały!!!! Na Rotten Tomatoes ma ocenę 93% przy 46 recenzjach. Na metacritic 76, 16 recenzji pozytywnych i tylko 2 mieszane, zero negatywnych. https://naekranie.pl/aktualnosci/shazam-sa-pierwsze-recenzje-krytycy-zachwyceni-4069174
3
Seriale animowane i TV / Odp: Gotham - serial TV
24 Marzec 2019, 12:52:26
Bane, Bane, Bane!!! Gdy wyciekły jego zdjęcia sporo osób wieszała na nim psy tak od razu, bo po co ocenić go po obejrzeniu odcinka... A tam wygląda to naprawdę dobrze i od samej postaci emanuje siła jak na Bane'a przystało. Niespodziewałem się, ze wyjdzie im to tak dobrze, a to jeszcze nie koniec... Przedostatni odcinek zapowiada się wystrzałowo.
4
Inne filmy i seriale / Odp: Supergirl
22 Marzec 2019, 15:40:08
Supergirl przedstawiła nam nowego Lexa Luthora granego przez Jona Cryera. Wybór, który wywołał niemałe zamieszanie i nawet wyśmianie... Zawsze wstrzymuje się z oceną, aż do obejrzenia odcinka czy też filmu i dobrze, bo Jon poradził sobie niezwykle udanie. Jego Luthor jest dość diaboliczny i przebiegły, co raczej zaskoczeniem nie jest, ale już jeden z lepszych odcinków całego serialu tak i do tego sprawia, że czas do kolejnego epizodu będzie się trochę ciągnął!
5
Ja tego War Zone nigdy w życiu drugi raz nie ogl. Jeden mi wystarczył. Najgorszy Punisher w historii.
6
Również najbardziej podoba mi się ta filmowa wizja z Janem, ale pierwszy sezon Punisher był w moim odczuciu naprawdę udany! A Bernthal po drugim sezonie może być najlepszy. Wkrótce się przekonam, bo wczoraj skończyłem Daredevila ( świetny trzeci sezon ) i chyba w tym tygodniu przyjdzie czas na Franka.
7
Seriale animowane i TV / Odp: Gotham - serial TV
18 Marzec 2019, 16:48:24
Zaraz premiera odcinka, to zobaczymy. Tak czy siak po tym trailerze jestem zadowolony. A głos był całkiem, całkiem, chodź wiadomo Hardy to to nie jest. Mi aktor w ogóle nie jest znany.
8
Seriale animowane i TV / Odp: Gotham - serial TV
17 Marzec 2019, 19:26:34
Ale Gacek to chyba będzie miał tylko tą samą twarz, a reszta to kto inny... Przynajmniej coś takiego słyszałem.
9
Suicide Squad / Odp: Suicide Squad 2
16 Marzec 2019, 14:10:24
Waititi by pasował i to bardzo, ale czy by się zgodził wejść w buty Gunna, to inna sprawa. Zaś Disney w moim odczuciu się ośmieszył i w końcu postanowili to sprostować, bo każdy oprócz Kaczora Donalda wiedział, że walą mega głupotę.
10
Suicide Squad / Odp: Suicide Squad 2
16 Marzec 2019, 10:48:51
A czemu mieliby jechać po Warnerze? Disney myślał, że mało kto już go zatrudni czy co? I sami nie mieli większego pojęcia komu powierzyć reżyserię strażników, a i malo kto czuł się na siłach, aby Gunna zastąpić. Więc trza było się z nim przeprosić.
11
Suicide Squad / Odp: Suicide Squad 2
15 Marzec 2019, 22:40:34
Hahaha, dobre to! Widać, że nikt nie chciał wziąść tej fuchy po nim. Na jego miejscu powiedziałbym im walcie się.
12
Ogl na telefonie i byłem przekonany, ze to młot... Ale dobrze,  że się pomyliłem i faktycznie zerknę jeszcze raz.

Ogl na telewizorze raz jeszcze i faktycznie kochany topór to jest.
13
Małe pytanko. Czemu Thor ma znów swój młot, a nie topór, który jest wyjebiście lepszy od młotka.
14
Seriale animowane i TV / Odp: Gotham - serial TV
14 Marzec 2019, 12:08:32
Jak to zawsze z oceną poczekajmy i najpierw zobaczmy jak to będzie się w serialu prezentować, a nie na zdjęciu.

Trailer ostatniego odcinka. Nie wiem jak oni chcą to wszystko skończyć w tym epizodzie skoro ma być przeskok czasowy i to nie na samym końcu... A tak w ogóle, to nasza Zguba prezentuje się nadwymiar dobrze!! naekranie.pl/aktualnosci/gotham-bane-nadchodzi-zobacz-brutalny-zwiastun-kolejnego-odcinka-serialu-4048102

No proszę! Byłem pewien, że finałowy sezon ma liczyć 10 epizodów i będą to jakoś pośpiesznie kończyć, a odcinków będzie jednak 12 i bardzo dobrze.
15
Inne filmy i seriale / Odp: Shazam!
12 Marzec 2019, 14:17:49
No cóż, to raczej było pewne, że będą bić w target ala Spider i szczerze uważam, że to dobry pomysł  przy filmie na Shazama. W końcu spora część bohaterów to jednak dzieciaki. Chodź i na powagę pewnie znajdzie się miejsce. Tak czy siak ja liczę na lekki i zabawny film.