Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Leon Kennedy

Strony: [1] 2 3 ... 261
1
Inne filmy i seriale / Odp: Flash
« dnia: 12 Grudzień 2018, 21:26:52 »
Crossover czas zacząć!!! Co prawda już dobiegł końca, ale dla mnie dopiero co się zaczął i to jak!!!! Jestem bardziej niż bardzo usatysfakcjonowany. Barry i Oliver byli niesamowici, a co najważniejsze na prawdę zabawni. W ogóle cały odcinek to niezła beka, masa easter eggow, zabawy, ale i nawet niezłej akcji. Superek trochę powalczył, Lois zaliczona, Monitor, a i nawet Amazo.

PS: Flash rzucający hasło "zawiodłeś to miasto", to było to! 8/10

2
Bat-Filmy / Odp: DC Extended Universe - wątek ogólny
« dnia: 10 Grudzień 2018, 13:44:29 »
Nic wielkiego LelekPL. W sumie pije cały czas do tego, że jeśli film odniósł już ten sukces i powstaje kontynuacja przy której reżyserka pewnie dostanie większą swobodę, a Snyder jest już nieobecny w universum to może jednak warto dać szansę temu filmowi, a nie pisać jakieś tam Wonder Womany.

3
Inne filmy i seriale / Odp: Aquaman
« dnia: 10 Grudzień 2018, 13:22:54 »
Aquaman z rekordem w DCEU jeśli idzie o Chiny i to do słownie miażdżącym resztę... W 3 dni zarobił około 94 miliony. https://naekranie.pl/aktualnosci/box-office-ralph-demolka-2-znowu-wygrywa-rekord-aquamana-w-chinach-3842987

4
Bat-Filmy / Odp:
« dnia: 10 Grudzień 2018, 03:18:15 »
Cytuj
Leon, czasami twoje posty wzywają o pomstę do nieba. No oczywiście, że to jego opinia. Po co to wogóle pisać? Nie pisze przecież prawdy objawionej, tylko dzieli się swoją opinią. I zgadzam się z nim, Wonder Woman była absolutnie przereklamowanym filmem.

 ;D ;D Bywa i tak, co mam ci powiedzieć :P Ale miałem jeszcze dodać, że obiektywnie patrząc był to hit i ze strony krytyków, jak i chyba w większej części zwykłych widzów.

Cytuj
Nigdy nie nazwałbym Aquamana pierwszą ligą

Ja jednak tak, a jego ewentualny sukces tylko to potwierdzi.

Co odcinania się od bohaterów JL, to również uważam to za głupotę!! Ale jak widać nikt przy zdrowych zmysłach nie zrezygnuje z Gadot ( druga część jest pewna ) i z Mamoy, bo jego film coś czuję będzie sukcesem, a i o dwójce już coś powoli słychać. Tylko co z resztą??? A co mnie boli? To co i Ciebie, czyli ciągły brak filmu o Flashu, to wręcz niewyobrażalna hańba!!!

5
Bat-Filmy / Odp: DC Extended Universe - wątek ogólny
« dnia: 09 Grudzień 2018, 18:30:16 »
Cytuj
Recenzje żadnego filmu nigdy do niczego mnie nie przekonują. Zdanie anonimowych dla mnie ludzi zza oceanu ma zerową wartość, a procenty z rottentomatoes i metacritic już nie raz całkowicie nie pokrywały U z moją opinią, więc są dla mnie bez znaczenia.
 

Tak pytam. Zresztą mam tak samo, recenzje mogą być mega krytyczne, ale jak chcę iść to idę. W sumie pytałem, bo ostatnio filny z DC mają same złe recenzję, to może wzialbys pod uwagę zaliczenie kina jeśli tym razem będą one pozytywne. Tak czy siak Wan to dobry twórca i warto dać mu szansę.

Cytuj
Wszelakie Plastikmany, Aquamany, Ptaki nocy, Wonder Womany po rozczarowującej pierwszej części - sorry, ale nie. Może jak w końcu dostaną po kieszeniach, to wezmą się w garść i zaczną robić dobre filmy o bohaterach, którzy zasługują na więcej.


Hmm, napisałeś to jakby Artur i Diana to byli jacyś se tam bohaterowie, a to przecież pierwsza liga. Odbiór WW to Twoja subiektywna sprawa, a po portfelu WB już dostało przy JL, zatem wiesz...

6
Bat-Filmy / Odp: DC Extended Universe - wątek ogólny
« dnia: 08 Grudzień 2018, 18:23:48 »
Ale dobre dwa filmy ( Joker jest po za universum), to może i będzie dobry prognostyk na przyszłość.

7
Bat-Filmy / Odp: DC Extended Universe - wątek ogólny
« dnia: 08 Grudzień 2018, 18:03:29 »
Twój wybór. Ja tam i tak obejrzę każdy z tych filmów w kinie. Więc nie ma mowy o jakimś ignorowaniu. A powiedz nawet dobre recenzje cię nie przekonają na wydanie tych kilkunastu złotych?

8
Bat-Filmy / Odp: DC Extended Universe - wątek ogólny
« dnia: 08 Grudzień 2018, 15:32:33 »
No cóż pozostaję nam tylko czekać na rozwój sytuacji i mieć nadzieję, że Aquaman będzie dobrym filmem, a pierwsze recenzje na to wskazują. W przyszłym roku z universum, to chyba tylko Shazam i trzymam kciuki za ten projekt. Trailer bardzo swoim zabawowym klimatemi mi się spodobał.

9
Bat-Filmy / Odp: DC Extended Universe - wątek ogólny
« dnia: 08 Grudzień 2018, 13:53:45 »
Wtedy to wielka szkoda aktorów, bo każdy z nich był świetnym wyborem!!!!!! No chyba, że zostaną, ale wtedy dziwne by to trochę było...

10
Inne filmy i seriale / Odp: Flash
« dnia: 07 Grudzień 2018, 22:04:32 »
Najnowszy epizod dopiero przede mną...

Post Merge: [time]08 Grudzień  2018, 13:51:42[/time]
No, no, no!!! 8 odcinek czyli całościowo 100, to było coś! Taka sentymentalna podróż w przeszłość z końcowym the fuck!!! Nora co ty z nim kombinujesz i dlaczego on jest w jego ciele?? No i zapowiedź wielkiego crossovera... Będzie się działo!

11
Bat-Filmy / Odp: Batman Ninja
« dnia: 07 Grudzień 2018, 21:52:22 »
Powiem tak. Większa połowa jest naprawdę udana!! Ale ostatni akt i te mechy, nietoperze łączące się w kolejnego mecha, to było dość głupie, do tego momentu było całkiem klimatycznie, walki ok, sama fabuła też dawała radę. A bardzo propsuje Gacka zastanawiającego się czym jest bez swoich gadżetów... 6.5/10.

12
Inne filmy i seriale / Odp: Co nowego przyniesie nam kino?
« dnia: 07 Grudzień 2018, 21:49:10 »
Mam tak samo!! Trailer mnie bardzo zachęcił do tej produkcji, a fanem Pokemonów nigdy nie byłem.

13
Inne filmy i seriale / Odp: Flash
« dnia: 07 Grudzień 2018, 21:13:18 »
Pomysł z meta urządzeniami jest bardzo dobry i może nam dać trochę szalonych pomysłów. Co do Cicady, to nasi już znają jego tożsamość... Czyżby ktoś inny pociągał za sznurki w tym sezonie??

14
Bat-Gry / Odp: Nowa Gra?
« dnia: 07 Grudzień 2018, 21:06:07 »
Byłoby fajnie, a że Gacek zasługuje na kolejną grę i od ostatniej minęło już trochę czasu, to jest to bardzo prawdopodobne.

PS: Ciekawe czy Rockstedy pracuje nad nową grą spod szyldu DC?

15
Seriale animowane i TV / Odp: Gotham - serial TV
« dnia: 27 Październik 2018, 02:34:04 »
No niestety, ale tak nie będzie... Sam wygląd ocenie w pełni dopiero po zobaczeniu go w akcji, ale cóż mało mi tego Bane'a co złamał Gackowi kręgosłup przypomina.

Strony: [1] 2 3 ... 261