02 marzec 2021, 11:19:33

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Leon Kennedy

1
Ten problem go dotyczy od bardzo dawna. Ale ciągle można to ciekawie ugryźć i pokazać tyle świetnych przygód, trzeba tylko na prawdę chcieć dać mu na to szanse, kolejną oczywiście ☺️
2
Owszem masz rację i jak napisałem gdzieś wyżej może wszystko odszczekam i dostaniemy zajebisty film.
3
Kompletnie mi nie przeszkadza kolor skóry, wyznanie czy narodowość, ale przeszkadza mi już gdy bierze się jak tutaj Supermana i robi się z niego nową postać. Za chwilę się okaże, że tak samo będą chcieli zrobić z Diana czy później Brucem.
4
CytujCo do problemu, że Calvin Ellis to całkowicie nowa postać to jest to kompletnie niekonsekwentny argument. Pochodzi z komiksów jak Miles. Czyli już jesteśmy do przodu przed takim Terry'm, który przed serialem nigdy nie istniał :P Jakoś nic o nim nie wiedziałeś, obejrzałeś serial i Ci się spodobał (nie wiedzieć czemu, ale mniejsza o to :P ). Każda postać gdzieś zaczyna, a ta przynajmniej już zaczęła na kartach komiksu.

Ale ten Terry był bardzo fajnie osadzony w tym świecie. Nie stał się nowym Batmanem gdy poprzedni nawet nie istniał. Nie wykreślono tutaj Bruce'a i całej jego historii. Dla tego to działało. Tutaj też można, ale po co lepiej wywalić Clarka! Bo czarny Es będzie fajny i taki cool. Nawet Miles dostał konkretne wejście w kinie, z sensem to wszystko było ukazane. Tutaj mam wrażenie, że ktoś chce dać nowego Esa i koniecznie zmienić mu kolor skóry i co dalej? Nowy świat, nowa praca, Lois? Czy zmiany dotkną tylko Esa? Ciekawe.
5
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
01 marzec 2021, 08:30:35
Witam wszystkich zainteresowanych. Pewnie Juby już się na mnie zanosi  ;)  Więc wolę poinformować, że w tym tygodniu będą zrobione zdjęcia. Wiem, wiem miało być w tamtym, ale ban na facie, młody się rozchorował, a telefon padł. Przy wzięciu nowego okazało się, że dowód nie ważny 😄 Dziś idę po nowy, a skorzystałem z telefonu dziewczyny. Stary pryk w sumie, ale działa 😄 Pozdro.
6
CytujCzy ty czasami nie chciałeś kinowego filmu o Batman Beyond? :P Tam nie przeszkadzało to czemu tutaj by miało? Sam zawsze byłem przeciwko Terry'mu, ale dlatego, że nie lubię tej postaci w animacji. Gdyby ją gruntownie zmienić na potrzeby filmu i zachować pomysł na Neo Gotham też byłbym za.

Dalej chce. Z Keatonem jako stary Bruce i wtedy ma to sens. Stary Batman przekazuje pałeczkę młodemu pokoleniu. Ma to ręce, nogi i nie wywraca wszystkiego do góry nogami. Tutaj mogłoby się na prawdę to wszystko udać i zadowolić widzów i fanów za jednym razem. Ale dawać po prostu nowego Esa ( który będzie całkowicie nową postacią, której nawet teraz imienia nie pamiętam...),  bez poprzedniego, bo dajmy czarnego i będzie fajnie... Nie, nie widzę tego. Ale kto wie może mają konkretny plan i odszczekam jeszcze swoje słowa.
7
Justice League / Zack Snyder's Justice League
27 luty 2021, 12:04:07
Jest i nawet ciut ponad 4 godziny, będzie oglądane!
8
Cytat: LelekPL w 26 luty  2021, 21:01:00Bezsensownego hejtu oczywiście. Niech będzie czarny, byle film był dobry.

Czy ja wiem czy bezsensownego... Gdyby nagle ogłosili, że Gackiem nie będzie już Gacek, a Brucem nie będzie Bruce, to pierwsze co bym zrobił, to krzyknął, że co? Takie coś trzeba by dobrze ugryźć, a stara postać musi się tam pojawić... Wprowadzić ta nową. Ciężko to wszystko widzę.
9
I mega tłumaczenie dlaczego to jakiś inny Superman, a nie ten Superman. To mam rozumieć, że teraz Esem nie będzie już Clark tylko jakiś mało znany alternatywny gościu z innym imieniem i nazwiskiem, ale czarny i w sumie chyba tylko o to chodzi, o jego kolor skóry. Widzę fale, fale hejtu...
10
Nie bardzo mi się widzi czarny Clark Kent. Więc dla mnie sporą lipa i ile jadu się wyleje, to chyba Warnerek sobie nie zdaje sprawy.  I mam w sumie propozycje, niech jego rodzice będą Meksykanami albo Chińczykami, tak będzie git.
11
Ja nie wiem, ale jeśli znów będę miał za pół ceny, to pewnie i całą kolekcję uzbieram...
12
I fajnie i nie fajnie, można by napisać 😅 Zobaczymy co im z tego wyjdzie.
13
Cytat: LelekPL w 19 luty  2021, 10:17:15Mogło, bo przy dwóch poprzednich filmach już brakowało :P

W sumie w punkt 😂
14
Inne filmy i seriale / Wonder Woman
22 luty 2021, 16:46:07
Super. Pierwszy film z DCEU, którego nie zobaczę na dużym ekranie. Fajnie...
15
Trailer całkiem fajny i brutalny, ale tego nie mogło zabraknąć. Chętnie przejdę się do kina, jeśli kiedyś jeszcze będzie to możliwe.