06 Lipiec 2020, 03:51:30

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Leon Kennedy

1
Bat-Filmy / Odp: Batman Forever
05 Lipiec 2020, 20:20:11
Od 2005 powiadasz. Szmat czasu i kompletnie tego nie pamiętam. A, że nic się nie stanie, to wiadomo 😆 Dostalismy nieukończone sceny na wydaniu dvd i tylko to nam pozostaje.
2
Bat-Filmy / Odp: Batman Forever
04 Lipiec 2020, 17:21:20
3 godzinna wersja ponoć znajduje się w sejfie w stajni Warnera 😋
3
Ogólnie o Batmanie / Odp: Wasze bat-kolekcje
04 Lipiec 2020, 17:18:04
Szkoda, że u mnie nie ma żadnych antykwariatów. Muszę się wybrać do Katowic, może tam coś znajdę...
4
Ostatni Rycerz na Ziemi bardzo mnie zainteresował. Uwielbiam takie historie. Moze ktoś czytal oryginalne wydanie?  Jakieś wrażenia?
5
Że niby co, Juby?! Jaki powrót? Kinowy? Serialowy? I w sumie po co?  Rozumiem wersję JL  Snydera, ale to? Może mini serial by się obronił, ale to wszystko...
6
Spoko, to naprawdę dobry pomysł. Samemu mi to pomoże w szybkim sprawdzeniu co u nas zostało wydane.

Miała być filmowa Harley, ale że komiksy od zakończenia kolekcji DC praktycznie nie kupuje
... Od jej zamknięcia nabyłem tylko All Star Batman Snydera tom 1, czyli mało, bardzo mało. Zatem miło przyznać, że po trochu Juby tym tematem mnie zmotywował i właśnie przed chwilką zamówiłem pierwszy tom Batman Metal 😎 Niepowiem jaram się mega.
7
Cholercia, na razie mam sporo wydatków. Ale, ale gdyby tylko wszystko się unormuje, to zakupie całość tego co zostało u nas wydane. Sam chętnie dowiem się czy ktoś na batcave czytał czy może wręcz przeciwnie i nikt jeszcze nie miał tej przyjemności...
8
Niestety pewnie tak się stanie. W ogóle przekładanie jej o parę tygodni wydaje się nieprzemyślanym ruchem, bo jak tak dalej pójdzie to nie masz szans na dotrzymanie nowego terminu.
9
Justice League / Odp: Zack Snyder's Justice League
25 Czerwiec 2020, 14:33:19
Kurcze, jedno zaskoczenie goni drugie zaskoczenie 😋. Aż strach pomyśleć na co jeszcze co niektórzy wpadną 😏
10
CytujSiłą filmów Burtona było Gotham i złoczyńcy. Powrót Keatona, który na dodatek nie postarzał się za dobrze jest dla mnie raczej meh bez tych kluczowych elementów. Niby Michelle Pfeiffer jest jeszcze możliwa do zdobycia, Billy Dee Williams pewnie też, ale pozostali już nie żyją, a Gotham nie w rękach Burtona?

Powróci w takiej czy innej formie, z takim czy innym Gotham, z takimi czy innym postaciami z oryginału, ale tak na prawdę liczyłoby się tylko jedno i jest to jego powrót. To by było coś wspaniałego, po tylu latach znów go zobaczyć, jeszcze w kostiumie!!! Aaaaaaaa🤩🤩🤩
11
Jako wersja Batmana na całe DCEU?? Hmm, brzmi ciekawie, zobaczymy... Tak czy siak powrót Keatona do tej kultowej roli byłby niemałym wydarzeniem.
12
Ogólnie o Batmanie / Joel Schumacher R.I.P.
22 Czerwiec 2020, 20:16:12
Przykra wiadomość drodzy znajomi... Joel Schumacher zmarł w wieku 80 lat zmagając się z nowotworem.
13
Justice League / Odp: Zack Snyder's Justice League
19 Czerwiec 2020, 10:39:59
Obyś się mylił i Darek był podobny do siebie jak najmocniej tylko to możliwe.. Szkoda, że jak widać chyba tak nie będzie 😅
14
Bat-Filmy / Odp: Batman Forever
18 Czerwiec 2020, 20:25:28
Szkoda, ze postawiono na dwóch śmieszkujacych złoczyńców. Brakowało w tym wszystkim równowagi. Szkoda również, chodź wypadł spoko starszego przedstawienia Dicka Graysona. Poza tym można było rozwinąć obawy Bruce'a w byciu dalej Batmanem. Pomimo tego jest to fajny film. Ma swój klimat, raz mroczniejszy, raz dużo mniej poważny😋, ale jeszcze trzymający się w ryzach... Nie to co BiR. Podobał mi się Kilmer w obu rolach, jego strój był świetny, sceny akcji niezłe, a muzyka zajebista. Pierwszy kinowy Batman zawsze będzie miło wspominany mimo swoich widocznych wad.