06 Lipiec 2020, 22:35:05

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Imitaga

1
Seriale animowane i TV / Odp: Gotham - serial TV
07 Październik 2015, 19:39:53
Oglądaliście może już trzeci odcinek? Mi osobiście odebrało mowę i nie wiem co o tym myśleć. Mam wrażenie, że producenci znowu robią nam sieczkę w głowach.
Spoiler
W końcu to by było zbyt proste gdyby wprowadzono prawdziwego Jokera na początku drugiej serii. Moim zdaniem, albo magicznie odżyje w ostatniej chwili albo Jokerem będzie jakiś naśladowca.
[Zamknij]
2
Cytat: XIII w 25 Grudzień  2014, 20:34:26
Oczywiście to tylko kawałek pierwszego  zeszytu  a dokłądniej ze 25%.


Tak właśnie się dziwiłam co to takie krótkie jak na pierwszy zeszyt  :o
3
Cytat: Rado w 25 Grudzień  2014, 14:33:29
A ten Legends of the Dark Knight, co jest pod spodem, to co to?


Darmowy komiksik Tim'a Sale'a i Jeph'a Loeb'a  :) Pierwszy zeszyt Batman: Haunted Knight znane u nas jako Batman: Halloween ( z tego co mi wiadomo
4
Trochę minęło od rozpoczęcia wątku, ale dzisiaj dostałam to cudeńko:


Śmierć Rodziny czytałam w wersji polskiej jeszcze z obwolutą, więc gdy przeczytam to, to podzielę się wrażeniami  ;D
5
Dziękuję za pomoc ^ ^ Co prawda pokombinowałam nieco inaczej, ale to również się przydało i od wczoraj cieszę się grą.
6
Witam, dzisiaj zakupiłam Batman Arkham Origins na Steama, pobrałam , zainstalowałam, wszystko niby dobrze. Jednakże.. gdy włączam grę mój monitor wyświetla mi informację, że nie może wyświetlić video w takiej rozdzielczości. Chciałam więc zmienić rozdzielczość i zaczęłam szukać lunchera , takiego jak w Batman Asylum i City, jednak nigdzie nie mogłam go znaleźć. I tu moje pytanie. Jak mogę zmienić rozdzielczość tej gry? W GeForce Experience napisane jest, że bieżące to 1900x na ileś (ja posiadam monitor 1152x864), i gdy naciskam w tym programie "optymalizuj" to w rubryce "bieżące" niby się zmienia wszystko ale gra nadal nie chce mi się odpalić. Dodam, że dźwięk jest, czyli gra na pewno działa, tylko ta rozdzielczość...

Błagam o pomoc..
7
W takim razie wszystko z DC co posiada "the NEW 52!" jest po restarcie, tak?
8
W takim razie bardzo, bardzo dziękuję <3 Jestem Ci bardzo wdzięczna.
9
Bardzo dziękuję, pomogło mi to.
Ale czy z tego co zrozumiałam nawet jeżeli kupiłabym te dwa wydania zbiorcze to nie zawierałyby one niektórych wątków pobocznych tej historii? Bardzo mi zależy by zgromadzić całą historię, gdyż ciekawią mnie losy sojuszników Batmana.

Jeżeli to nie problem... mógłbyś mi powiedzieć jakie zeszyty powinnam jeszcze dokupić, gdybym kupiła te dwa wydania zbiorcze? Albo jakie zeszyty, wraz z wątkami pobocznymi składają się na całe Death of the Family?
10
Cytat: LelekPL w 28 Październik  2013, 21:46:54
Żeby nadrobić zaległości, myślę, że możesz zrobić okrojoną wersję tego co ja czytałem, aby wrócić do komiksów (jeszcze dwa lata temu byłem w podobnej sytuacji co Ty):
- Przeczytaj całą serię Batman po restarcie (24 numery)
- pierwsze 4 numery Detective Comics po restarcie, ewentualnie tylko pierwszy numer - ale myślę, że się wkręcisz w resztę.
- całe Batman Inc, najlepiej przed i po restarcie, ale wystarczy tylko po (13 numerów)
Mam pytanie. Czy mówiąc numery masz na myśli zeszyty, czy wydania zbiorcze?
11
Witam was wszystkich. Od kilku lat fascynuję się uniwersum Batmana, lecz przede wszystkim osobą Jokera. Ostatnio zaintrygowała mnie historia Death of the Family jednak całkowicie nie rozumiem jak powinnam się za nią zabrać. Z tego co wiem historia rozkłada się na kilka zeszytów z Detective Comics , Batmana, Nightwinga itd. Wie ktoś z was może czy jest wydanie zbiorcze posiadające całą główną fabułę tej historii? A jeżeli nie, to wiecie w jakiej kolejności powinnam je czytać? Bo w sumie znalazłam :http://www.atomcomics.pl/pl/p/JOKER-DEATH-OF-THE-FAMILY-TP-N52/27606 , jednak nie do końca to rozumiem, gdyż w opisie podane jest iż w tym komiksie zawarte jest także Detective Comics #16-17 , kiedy ja mam Wydanie Zbiorcze Detective Comics #1 (na moje oko posiada około 6 zeszytów) i już mniej więcej się ta historia zaczyna, albo chociaż jest w trakcie! W końcu:
Spoiler
Joker już został oskalpowany, a Gordon i policja znaleźli w Arkham twarz przestępcy.
[Zamknij]


Bardzo prosiłabym kogoś bardziej obeznanego ode mnie ode mnie o objaśnienie mi kwestii poruszonych powyżej. Może to ja jestem po prostu głupia, albo to jest zbyt skomplikowane. :C