07 Lipiec 2020, 15:41:55

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Q

1
Okładka już działa, tak samo wyświetlanie ocen.

Co do wyskakujących okienek, to wygląda, że mogły mieć one związek  ze starym skryptem odpowiadającym za statystyki, który był obecny od początku istnienia strony, a jako, że zawsze mam wszystko takie rzeczy zablokowane, to ten problem nie wydawał się istotny, ale skrypt został usunięty, więc już nikogo nie powinno to irytować.
2
Sytuacja jest bardzo dynamiczna, Nolan chce poprzez "Tenet" pomóc kinom, film więc musi wejść na ekrany kin w miarę szybko po ich otwarciu, wiec nie mogą od razu przesunąć premiery o kilka miesięcy. Trudno przewidzieć reakcje widzów, ale gdy w USA kina pozostają w części zamknięte, to raczej widzowie nie będą zrażeni zmianą daty premiery.

I chociaż ogłaszają datę premiery, to w oficjalnych materiałach pozostają przy formule "wkrótce w kinach".

Nie mamy do czynienia z normalnymi warunkami, więc te częste zmiany dat premier nie mają takiego znaczenia, poza tym ile zwyczajnych widzów śledzi każdy komunikat studia. Gdyby zaczęli kampanie reklamową z nową datę, wtedy jej zmiany mogłyby mieć negatywne wpływ.

Cytat: Juby w 01 Lipiec  2020, 08:19:12Świetny komentarz w tej sprawie twitnął Kumail Nanjiani.

Ja to bardziej interpretuje jako problem z zachowaniem części społeczeństwa, a nie do kwestii premiery filmu Nolana, gdyby usunąć z równania "party time", wtedy sytuacja mogłaby być bardziej kontrolowana.
3
Uniwersum Batmana / Odp: Joker
01 Lipiec 2020, 10:32:07
Tych specjalnych okładek (określanych Premium Variant Covers) ma być 9:

premium warianty okładek do 1. numeru, w sprzedaży od 25 sierpnia:

Red Hood (Variant A)
Joker Fish (Variant B)
Joker Bomb (Variant C)

premium warianty okładek do 2. numeru, w sprzedaży od 29 września

Joker Behind Bars (Variant D)
Death in the Family/Top Hat & Monocle (Variant E)
Joker Applying Makeup (Variant F)

premium warianty okładek do 3. numeru, w sprzedaży od 27 października

Batman: The Killing Joke Hawaiian shirt and camera (Variant G)
Stand-Up Comedian (Variant H)
"Endgame" Mohawk (Variant I)


Czyli Red Hood z 1. numeru, a nawiązujący do TKJ z 3.
4
Nie miałbym nic przeciwko  Derekowi Powersowi (ale nie musiałby przemieniać się w Blighta), wtedy mamy śledztwo odnośnie korupcji nielegalnych działań korporacji i zgorzkniałego Wayne'a, który porzucił swoją firmę.

Jeśli już gdybamy, że Keaton powróci jako stary Bruce/ Batmana, to co postacią Terry'ego McGinnisa? Czy wprowadzamy Batmana przyszłości, czy jeszcze nie?
5
Odnośnie sprawy związanej z Keatonem pojawiają się też kolejne plotki od kanału YT Midnights Edge oparte na źródle w osobie Mikeya Suttona, który podobno dobrze obeznany jest z sytuacją w DCEU i wcześniej wiedział o Snyder Cut.

tym razem sugerujące, że może to doprowadzić do adaptacji Batman Beyond (film lub serial w HBO Max). Jeśli wszystko by się spasowało to byłby to kinowy, a kto miałby reżyserować, Tim Burton. I oczywiście miałoby nie zabraknąć Jokera, którym miałby zostać Johnny Depp, gdyż miałaby to być adaptacja "Powrotu Jokera".

Oczywiście to tylko plotki ale wykonanie pierwszego kroku w postaci angażu Keatona może doprowadzić do kolejnych.

Czy to tylko szalony pomysł, czy coś więcej o tym przekonamy się za jakiś czas.
6
Cytat: Juby w 24 Czerwiec  2020, 11:31:17Joker Bollanda trzymający śmiejącą się rybę to klasa sama w sobie.
Dla mnie to bardziej kot niż ryba.  ;)
7
Uniwersum Batmana / Odp: RIP Dennis O'Neil
24 Czerwiec 2020, 11:40:13
To z historii "Venom", a dokładnie z "Batman: Legends of the Dark Knight #18".
8
Na pewno te plotki rozbudziły zainteresowanie "Flashem". Taki koncept pozwoliłby też "uporządkować" wspólne filmowe uniwersum, ale co z tego wyjdzie o ile coś wyjdzie, to się dopiero okaże.
9
Bat-Gry / Odp: Nowa Gra?
23 Czerwiec 2020, 11:59:09
Pamiętaj, że Gotham Knights ma być grą z Batmanem nad którą pracuje Warner Bros. Montreal, studio odpowiedzialne za "Batman: Arkham Origins", więc może z tych dwóch gier, któraś Ci podpasuje.

10
Czy ewentualny powrót Keatona, to też powrót Burtonowskiego Gotham? Biorąc pod uwagę zabawy z multiwersum może dojść tu do jakiś przetasowań.

Co zaś tyczy się samego Michaela, to na starego Bruce'a pasuje. I kto wie może gdzieś w tych licznych planach jest też Batman Beyond?

Według mnie to ciekawy koncept, który najmniej by się kłócił w sytuacji, kiedy będzie oddzielna seria filmów z Pattisonem.
11
Powrót Keatona do roli Batmana - http://www.batcave.com.pl/2020/06/plotka-michael-keaton-moze-powrocic-do-roli-batman-w-filmie-flash/

Wygląda, że to coś więcej niż plotka i ewentualny powrót nie tylko na jeden film, ale jako wersja Batmana na całe DCEU.


12
Uniwersum Batmana / Odp: Joker
13 Czerwiec 2020, 11:40:51
Daty okładkowe na komiksach różnią się od dat fizycznych premier w sklepach, gdyż służyły one głównie sprzedawcom, by wiedzieli, kiedy zwrócić niesprzedane egzemplarze.

Takie pokręcone oznaczenie stosowano też w UK i Kanadzie.

Dopiero w ostatnich latach zrezygnowano z umieszcznie dat na okładkach komiksach.

13
I premiera przesunięta, ale tylko o dwa tygodnie na 31 lipca.

WW84 przesunięta o dwa miesiące, na 2 października.

https://variety.com/2020/film/news/christopher-nolan-tenet-delayed-coronavirus-1234576169/
14
Uniwersum Batmana / Odp: Joker
12 Czerwiec 2020, 22:26:02
DC #587 ma na okładce czerwiec 1988, ale do sprzedaży trafił 8 marca.

Co do TKJ, to najczęściej podawaną datą trafienia do sprzedaży  jest 29 marca 1988.
15
Niby źródłem jest Daniel Richtman, który miał kilka dobrych informacji, ale też kilka błędnych i na dodatek podaje ją nowy portal, więc na razie bardziej to ns plotkę wygląda.

Tylko to, że coś jest planowane nie znaczy, że tak będzie. I o ile dobrze, że myśli się o kolejnych częściach, to i tak nie ma jeszcze scenariusza, więc nic nie jest ustalone.

Co do Jokera, to za dużo by go było. Nie ma potrzeby sięgania po tego złoczyńcę, kiedy jest wielu innych, którzy jeszcze czekają na swój filmowy debiut.