15 Grudzień 2019, 04:31:22

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Q

1
Uniwersum Batmana / Odp: Egmont - komiksy z Batmanem
13 Grudzień 2019, 13:48:48
Brakuje po prostu konkurencji lub alternatywy. Dobrze, że Egmont wydaje, to co jest aktualne, ale różnego rodzaju kolekcje komiksowe pokazują, że jest też zainteresowanie klasycznymi historiami, które cały czas inspirują twórców.
2
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
07 Grudzień 2019, 12:52:46
Kolejny aktor to Peter Sarsgaard. Prywatnie mąż Maggie Gyllenhaal, która zamieściła na Instagramie zdjęcie z podpisem "Half way through a shave...", co część osób interpretuje jako wskazówkę, że Sarsgaard zagra Harveya Denta ale nie zostało to oficjalnie ogłoszone.
3
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
04 Grudzień 2019, 20:48:14
Cytat: Juby w 04 Grudzień  2019, 19:09:12Craig wyglądał "staro" w Skyfall, trochę młodziej w Spectre, a teraz. . . jeszcze młodziej. Jeśli tendencja się utrzyma, a film okaże się dobry, to liczę że powróci z kolejnej części.
Hmm pewnie znaczną część budżetu przeznaczano na cyfrowe odmłodzenie jak w "Irlandczyku".

4
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
04 Grudzień 2019, 16:20:03
Pierwszy zwiastun


Ładnie to wygląda. Ciekawe lokalizacje akcja robiąca wrażenie, potwierdzenie obecności Blofelda. Mimo licznych problemów przy produkcji, przygotowany został iście bondowski zwiastun.
5
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
27 Listopad 2019, 21:48:12
Cytat: Juby w 16 Październik  2019, 11:17:27Pisałem już o tym dwukrotnie, Zoe to świetny wybór na Catwoman, w końcu jakiś fajny casting obok Pattinsona.

Mam nadzieję, że postawią na taki image, bo bardzo pasują jej krótkie włosy

i nawet wygląda jak komiksowa Catwoman!


Zoe na Instagramie zaprezentowała nową fryzurę https://www.instagram.com/p/B5WbGQSJrB4/

Co potwierdza, że Catwoman będzie miała krótkie włosy.
6
Joker / Odp: Joker (Todd Phillips)
20 Listopad 2019, 19:31:34
Trochę sprzecznych dziś tych doniesień na temat ewentualnej kontynuacji.

Film przebił miliard więc nic dziwnego, że studio chciałoby to kontynuować, ale lepiej, żeby spasowali i co najwyżej spróbowali podobne podejście przy innej postaci.
7
Czekając na wolny terminy Dwayne'a Johnsona WB wreszcie się doczekało i biorąc uwagę zaangażowanie w mediach społecznościowych, to raczej nie stanie na przeszkodzie realizacji tego filmu.

"Shazam" wypadł przyzwoicie miał kilka dobrych momentów.

Biorąc mniej znane postacie WB jest pod mniejszą presją, a co "Green Lanterna", to chyba planują serial aktorski dla HBO Max?

Czy w przypadku Supermana kwestia praw nie została już uregulowana? Poza tym postać dostanie własny serial TV i to chyba na najbliższy czas skreśla go z filmowych projektów.
8
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
14 Listopad 2019, 22:50:18
Serkis wydaje się nieszablonowym wyborem. Ciekawe czy to oznacza, że odejdą od wizerunku Alfreda, który ostatnio pojawiał się w filmach i w serialach, czyli mającego sobie coś z twardziela.

Ze względu na inne zobowiązania Serkisa można się spotkać z sugestiami, że rola Alfreda nie będzie zbyt duża. To mogłoby się zgadzać z plotkami, porównującymi relacje Batman-Gordon do Holmesa i Watsona.

Teraz czekamy na potwierdzenie udziału Farrella oraz kolejnych członków obsady, bo jeszcze kilka złoczyńców jest do obsadzenia.
9
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
09 Listopad 2019, 19:03:52
Od samego początku nie miałem wielkich oczekiwań wobec nowego Terminatora ale też unikałem spoilerów. Więc rozczarowanie wielkiego nie ma. Kolejny przeciętniak.

Kontrowersyjny motyw z początku stanowi prawdziwe trzęsienie ziemi i uzmysławia, że w czy opóźniony, czy nie bunt maszyn nadejdzie.

Niestety dalej jest zbyt wtórnie. Twórcy odcinają się od Terminatorów z XXI wieku, ale sięgają po motywy z tych filmów. Brak oryginalnych pomysłów to największy zarzut. Dobrze, że przynajmniej lokalizacja finałowego starcia jest czymś nowy.

Jedyna droga na film z Terminatorem to pokazanie apokaliptycznej przyszłości. Kolejne wysyłanie w przeszłość maszyn nie wnosi nic nowego.

Co prawda "Terminator: Mroczne przeznaczenie" ogląda się bez większego zażenowania, ale nie jest to ani dobry film o Terminatorze, ani nie ma zapadających w pamięć scen akcji. Typowy średniak, którego ratuje Arnold, który również dobrze mógłby powrócić w sitcomie pt "Carl".
10
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
17 Październik 2019, 20:30:30
Hilla nie ma a jest Paul Dano, który zagra Riddlera/Edwarda Nashtona.

Zaskakujący wybór potwierdzający, że twórcy wybierają aktorów, którzy do tej pory raczej unikali większych produkcji.

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/batman-casts-paul-dano-as-riddler-1248494
11
The Batman / Odp: "The Batman" (2021) - ogólna dyskusja
17 Październik 2019, 18:33:07
Ostatnio potwierdzono, że współscenarzystą film jest Mattson Tomlin.

Co do ekipy to najprawdopodobniej w skład jej wchodzą:


    Matt Reeves - writer/producer/director
    James Chinlund - production designer
    Greig Fraser - cinematographer
    David Webb - assistant director
    Tobey Hefferman - assistant director
    Mattson Tomlin - co-screenwriter
    David Crossman - costume designer (Batsuit)
    Glyn Dillon - costume designer (Batsuit)
    Jacqueline Durran - costume designer
12
Joker / Odp: Joker (Todd Phillips)
17 Październik 2019, 12:08:51
"Venom" pokazał, że październikowe premiery z powodzeniem mogą rywalizować z letnimi hitami w box office. Ale przy porównaniu do "Jokera" trzeba mieć na uwadze premierę w Chinach, która dała "Venomowi" prawie 270 mln.

Mocniejsze premiery dopiero w połowie listopada, więc na razie "Joker" nie ma za dużej konkurencji. Po najbliższych tygodniach powinno być jaśniej, czy powalczy o miliard, czy też zakończy się na rekordzie dla filmu z kategorią "R"
13
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
15 Październik 2019, 00:32:45
Gonzalez czy De Armas wydawałyby si bardziej oczywistymi wyborami, ale skoro po próbnych zdjęć uznali, że Kravitz pasuje to widocznie lepiej współgra z Pattinsonem.

Wybór ciekawe i w gruncie rzeczy już wcześniej sugerował, że reżyser szuka aktorki w typie Kravitz po tym jak ta miała zrezygnować ze względu na inne zobowiązania.

Co ciekawe Zoe wcześniej użyczyła głosu Catwoman w "LEGO® Batman: Film", w którym też wziął udział Jonah Hill, czyżby to było źródło castingu do "The Batman" ;)
14
Joker / Odp: Wrażenia po seansie "Jokera" (spoilery)
12 Październik 2019, 18:28:55
Cytat: Leon Kennedy w 12 Październik  2019, 15:00:38PS:  Jeśli idzie o domniemany związek Thomasa i matki Arthura, to według mnie jest jasne, że to nie była prawda tylko jej urojenia.

W filmie jednoznacznej odpowiedzi nie ma, ale na zdjęciu, które ogląda Arthur jest podpis TW, co może sugerować, że coś ich łączyło. Sam aktor wcielający się w Wayne'a, Brett Cullen w jednym z wywiadów stwierdził, że według niego to Thomas odpowiada za umieszczanie Penny w zakładzie.
Cytuj"The backstory was that Arthur's mother had worked for Thomas in his home, and she was a beautiful woman who Thomas was attracted to and it led to a physical relationship. Later in life, she's in and out of mental institutions. And in my mind, Thomas Wayne put her there".

Więc można to różnie interpretować, ale film jednoznacznej odpowiedzi nie udziala.

Źródło: CBR
15
Suicide Squad / Odp: Suicide Squad 2
12 Październik 2019, 01:59:03
Pierwsze zdjęcia z planu wydają się potwierdzać cześć bohaterów, którzy się pojawią:

Nathan Fillion (Arm-Fall-Off-Boy), Pete Davidson (Blackguard), Michael Rooker (Savant), Flula Borg (Javelin), Sean Gunn (Weasal) and Mayling Ng (Mongal).


http://www.batcave.com.pl/2019/10/bohaterowie-w-kostiumach-na-zdjeciach-z-planu-the-suicide-squad/