12 czerwiec 2021, 13:35:00

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - BruceWayne

1
Ogólnie o Batmanie / Odp: Dlaczego Batman???
31 grudzień 2012, 17:42:17
Dlaczego Batman? Głównie dla klimatu jaki tworzy ta seria.Postać samego Batmana jest dla mnie wyjątkowa, Batman to przede wszystkim doskonały detektyw.Ale najważniejsze co mnie urzekło w tej serii  to miasto i niesamowici antagoniści naszego bohatera.Chyba w żadnym innym komiksie nie ma takich świetnie wymyślonych czarnych charakterów.
Ps.To co się przydarzyło po restarcie serii jednemu z głównych szaleńców z uniwersum Batmana to porostu  nie mogłem w to uwierzyć!
2
Offtopic / Odp: Przywitaj się!
31 grudzień 2012, 16:06:58
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Jestem wielkim miłośnikiem komiksów a zwłaszcza tych o nietoperzu.Komiksami zacząłem się interesuję zanim jeszcze  w Polsce powstało Tm-Semic.Były to przygody Thorgala, Kajka i Kokosza no i oczywiście Tytusa:) Dopiero przy Tm-Semicach miłość do komiksów nabrała mocy.Posiadam prawie wszystkie serie jakie się ukazywały i jest to dziś mój mały skarb;)Po wielu latach moja miłość do komiksów odżyła na nowo. Czytam, nadrabiam zaległości głównie w wersji elektronicznej, ale jeśli się pokazuje wersja papierowa dostępna co jakiś czas  na rynku to nie  przepuszczam okazji:)