10 Kwiecień 2020, 06:50:59

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - LelekPL

1
Inne filmy i seriale / Odp: Ostatnio ogladalem...
09 Kwiecień 2020, 22:00:07
Jest na Netflixie
2
Inne filmy i seriale / Odp: Ostatnio ogladalem...
09 Kwiecień 2020, 17:19:47
Kler to film dobry i temat ciężki, ale zdziwiło mnie jaki szum zrobił. Przecież o tym wiedzieliśmy od 20 kilku lat. Pamiętam jeszcze Pod napięciem z czasów Poznańskich słowików :P

Zarówno oburzeni, jak i obrońcy kościoła się mocno spóźnili.

Ja teraz oglądam wszystkie te filmy co wypuścili wcześniej na VOD. Może w świąteczny weekend znajdę czas, żeby coś polecić.
3
To mnie wyprzedziłeś. Gratulacje i trzymajcie się w zdrowiu.

Masz już imię dla dziecka?
4


Noś maskę, mówili. A ja na to:
5
Na ten rok nic nie planowali.
6
Offtopic / Odp: Sport
06 Kwiecień 2020, 17:45:20
Cytat: Johnny Napalm w 06 Kwiecień  2020, 16:45:57jest on najważniejszą rzeczą na Ziemi z tych mniej ważnych.
Ten tytuł należy do kina :P
7

Trzecia i ostatnia część analizy trylogii Mrocznego Rycerza zrobiona przez kanał Storytellers. Wrzucam tutaj bo już jest temat o analizie filmu, której nikt nie przeczytał :P więc można tutaj w sumie wrzucać dalsze.
8
Suicide Squad / Odp: Harley Quinn: Birds of Prey
19 Marzec 2020, 20:07:59
Pomysł na film o emancypacji dobry i oczywiście na czasie... ale wykonanie bardzo przeciętne. Są dobre momenty w filmie, ale nie jest tak zabawny jak myśli. Harley to żaden Deadpool. Obie postacie w teorii balansują pomiędzy irytacją, a komedią, ale to Deadpool jest zabawny i przez to da się go lubić, a nawet kochać. Harley jest zwyczajnie irytująca. Sorry, ale nigdy tej postaci nie lubiłem, a w tym filmie przekonuje mnie jeszcze mniej niż w Suicide Squad. Tam przynajmniej miała ciekawą relację z zespołem i mnie aż tak nie irytowała.

Montoya i Huntress na plus, Kanarek jest supermeh, a Cassandra woła o pomstę do nieba... w porównaniu do komiksu. Gdyby traktować ją jako całkowicie nową postać to fajnie sprawdza się w filmie io nie jest dla mnie takim problemem jak dla fanów tej postaci (ja osobiście mam w nią wywalone w komiksie).

Skoro tyle mi się nie podobało to czemu nadal oceniam w miarę pozytywnie? Black Mask i Zsasz i ich relacja! Ewan jest kampowy, przerysowany, ale naprawdę przyciągający uwagę. Zsasz też wypada bardzo dobrze. Są absolutnie źli i w filmie, gdzie każdy mężczyzna jest wredny zgodnie z konwencją, oni i tak się wyróżniają. Oczywiście ich zakończenie również jest zepsute, ale jak są na ekranie to go dominują.

Poza tym BARDZO słaba akcja (wyrzutnia jaśków i kategoria R do siebie nie pasują), za to dobre użycie kategorii R w dialogach, ładne zdjęcia i muzyka.

Ocena mieszana, więc 5/10.
9
Ja zawsze marzyłem o komiksie z trylogii. Może kiedyś się doczekam... Choć gra na podstawie trylogii byłaby lepsza ;)
10
Ja zaczynam na poziomie normalnym, ale w tym roku mam do zakończenia wszystkie sloty na hard na 100% w każdej grze w serii. Zostało mi po jednym slocie na Origins, Asylum i City... i 2 z kawałkiem na Knight (gdzie trzeba zrobić 240%  :'( )

Dla tych którzy się dziwią po co aż tyle... Arkham i NBA 2K to jedyne gry w które gram! Mam kupione pełno na promocjach na steamie, niektóre nawet zaczęte... Ale żadna powyżej 5% :P
11
Cytat: Red Robin w 18 Marzec  2020, 19:37:30Dlaczego twierdzisz, ze jest to najgorsza część serii?
Musze się przyznać, że jest to jedyna część w którą nie grałem z przyczyn słabego PC na ktorym gra by mi ledwo chidziła a jakoś nie miałem okazji kupić gry na konsole.
A z tego co wiem ludzie tak na Arkham Knight nie narzekają.
http://www.batcave.com.pl/gry/batman-arkham-knight/recenzje/recenzja-2-pc/

Prosze moją recenzje zobaczyć. Masz tam wszystkie odpowiedzi.
12
Cytat: Q w 18 Marzec  2020, 18:55:14Ogólnie "Arkham Knight" nie jest najlepszą grą z serii
Bardzo mało powiedziane o NAJGORSZEJ grze w serii :P
13
Offtopic / Odp: ChatCave
12 Marzec 2020, 23:16:35
Kolejne filmy przekładają daty premier. Szybcy i wściekli 9, Ciche miejsce 2, Mulan czy nawet Młodzi Mutanci (znowu :P ). NBA zawieszone... koniec świata
14
No Simmons raczej nie można powiedzieć, że się spisał, ale nie miał jak.

Co do Oldmana to się zgodzę. W 2004 kompletnie nie widziałem w nim Gordona, głównie dlatego, że zawsze grał bandziorów wcześniej.
15
Offtopic / Odp: ChatCave
11 Marzec 2020, 18:08:55
No i kina pozamykane :(

Uczniowie pewnie się cieszą, ale firmy dostaną ostro po dupie. Nagle sprawa zrobiła się poważna. Obawiam się o zwolnienia i problemy na rynku pracy, a jeszcze bardziej o małe firmy... ale w sumie to chyba jedyna rozsądna decyzja jaka mogła paść w tej chwili.

My na pewno nie będziemy jeździć do naszych rodziców przez najbliższy czas, żeby ich nie narażać. O siebie się nie martwię, ale jednak zdrowie najbliższych najważniejsze. Sam może będę pracował zdalnie, a szkoła w której mam drugi etat też zamknięta. Zobaczymy na jak długo. Mam nadzieję, że w kwietniu sprawa zacznie się normować.