22 Luty 2019, 15:00:01

Aktualności:

Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC.


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - LelekPL

1
Wydaje się, że nowy film science fiction z Chin będzie w Top 10 tego roku. The Wandering Earth może zarobić mnóstwo kasy. Jak ktoś nie widział zwiastunu to proszę bardzo...


Wygląda... totalnie idiotycznie. Tzn, efekty i skala są imponujące, ale pomysł fabularny jest niesamowicie głupi i absurdalny. Przypomina to poziom Geostorm albo 2012 :P Nic nie przebija kolesia strzelającego do Jowisza z minidziałka :D
2
Bat-Filmy / Odp: Oceny filmów o Batmanie
20 Luty 2019, 08:43:14
Zobaczymy. Ja już widzę w internecie sporo wideo esejów, które zaczynają dostrzegać jakość TDKR bardziej niż kiedyś. Nie wiem jak bardzo jest to połączone z sentymentem do filmu, a może z marną jakością obecnych filmów DC, gdzie tamten wydaje się znacząco lepszy w porównaniu. Ale jest ruch pozytywny i to cieszy.

Ogólnie z pierwszą piątką też mniej więcej się zgadzam. Nie z kolejnością, ale z samymi filmami, które w niej są. No może Returns tam nie powinno być, a zamiast niego Batman 66, ale to już niewielka różnica między nimi.
3
Bat-Filmy / Odp: Oceny filmów o Batmanie
20 Luty 2019, 07:35:53
To jak od X lat nie widziałeś to może przed uaktualnieniem trzeba było sobie powtórzyć Westa. To jest naprawdę dobra komedia. Tym bardziej jeśli podobał Ci się Batman vs Two-Face, który jest znacznie gorszy.

Co do TDKR to poprawka bo jest za 4 filmami od których jest lepszy :P Od jednego dość znacząco. Ale pewnie z wiekiem ludzie zaczną dostrzegać jak imponującym, innowacyjnym i genialnym jest filmem.
4
Bat-Filmy / Odp: Oceny filmów o Batmanie
20 Luty 2019, 06:40:54
A gdzie ja napisałem, że BiR powinien cokolwiek deklasować? :P Nie zrozumiałeś ostatniego zdania :P
5
Dziękuję za miłe życzenia. Mam nadzieję, że kiedyś Wam ją przedstawię.
6
Bat-Filmy / Odp: Oceny filmów o Batmanie
19 Luty 2019, 21:54:56
Wyniki dość spodziewane. Nie będę ukrywał. Najbardziej rzuca się jednak w oczy przepaść pomiędzy pierwszą piątką, a całą resztą. Według mnie zdecydowanie zasłużona, nie licząc Batmana 66, którego w Polsce do tej pory albo się nie rozumie, albo humor nie do wszystkich trafia. To powinna być pierwsza 6 według mnie. A właściwie też powinna być pierwsza 4, bo trylogia Nolana i pierwszy Batman, to te zdecydowanie najlepsze w moim odczuciu 4 filmy, a Returns i 66 są zwyczajnie dobre.

Poza tym smuci nieco, choć totalnie nie zaskakuje, tak niska ocena B&R. Zero szacunku dla talentu komediowego Arnolda :P

Także w skrócie:
Top 5 na plus. Najlepszy film to zdecydowanie wybór poprawny i dobrze, że te potwory DCShitU zostały adekwatnie nisko ocenione.
Na minus za niskie oceny dla Batman 66, B&R i The Dark Knight Rises, które powinno mimo wszystko wraz z resztą trylogii deklasować pozostałe filmy.
7
To się pochwalę Bractwu...

Wczoraj poślubiłem wybrankę mojego życia. W końcu jesteśmy oficjalnie i w przeciwieństwie do Batmana nie zostawiła mnie w dniu ślubu ;)

Jak będzie kiedyś jeszcze dzień Batmana to nie omieszkam się jej zabrać. Również jest fanką trylogii Nolana, a w święta nadrobiła ze mną Powrót Batmana.

Także ten, spełniają się moje wszystkie moje marzenia się spełniają!
8
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
17 Luty 2019, 17:24:56
To, że będzie przesunięty było oczywiste. Na poprzedbi termin nie byłoby szans żeby się wyrobili na obecnym etapie.
9
To u mnie i tak mu nieźle idzie. W tej chwili Superman nie jest w żadnej lidze jeśli chodzi o Warner Brothers. Olewają go w planach na filmy, a w Supergirl robi jako worek treningowy dla Kary :P
10
Nieporadny był zawsze. Oczywiśxie nie cytowałem go dosłownie ale do tego można skrócić jego rolę w Returns. Jedna poszlaka i już zaczął komiczny pościg za Batmanem. Nie można wymienić nawet JEDNEJ rzeczy którą dobrze zrobił w tych filmach. Jedynie pośmiewisko. Sorry, ale jest to najgorsza wersja Gordona ever. To już ten z 66 się bardziej nadaje.

Gordona oczywiście może nie być w nowym filmie, i to nie byłby wielki problem. Ale jak już będzie to na boga niech będzie lepszy niż Hingle
11
W niektórych komiksach Gordon może ma małą rolę, w niektórych go w ogóle nie ma, ale nie o tym mowa przecież. Nie jest nieporadnym grubaskiem, który tyłka by nie podtarł bez Batmana. Albo patrzący na batarang mówi "sprawcą był Batman, sprawa rozwiązana". Gordon u Burtona i Schumachera to nie Gordon, i to był problem.

Role może mieć mniejszą. Ale niech chociaż będzie oddającą ducha postaci rolą.
12
Dobrze wiesz, że Gordon to ZNACZNIE ciekawsza postać w komiksie niż "OMG we need Batman"
13
Parafrazując Kilera: To była jakaś popierdółka, a nie Gordon. Totalnie nieudolna postać i totalnie zbędna.
14
Cytat: Juby w 15 Luty  2019, 08:39:59Gough i Hingle się sprawdzili, a byli aktorami teatralnymi)
Hingle się sprawdził? Na jakiej planecie? :P

Cytat: Juby w 15 Luty  2019, 08:39:59nie wiem czy aktor z Oscarem na koncie przyjąłby rolę drugoplanową w blockbusterze
Michaela Caine'a to nie powstrzymało :P Morgana Freemana, Michaela Douglasa, Anthony'go Hopkinsa i jeszcze bóg wie kogo też nie.

Cytat: Juby w 15 Luty  2019, 08:39:59Idealnym Gordonem byłby Sam Elliot. Grał już kiedyś w kinie superhero (Generała Rossa u Anga Lee), więc myślę, że i w Batmanie by się sprawdził. Z tym że, chyba może być trochę za stary. Na plan wszedłby w wieku 75 lat. :-\
Chyba? Trochę za stary? Sam go dobrze wyeliminowałeś. Na Gordona to te propozycje Q mi pasują. Zwłaszcza Pearce i Hawke, ale Hawke raczej się nie zgodzi na tą rolę, po jego komentarzach na temat filmów o superbohaterach, a nie chcę aktora, który nie traktuje swojej pracy poważnie.
15

Ale poważnie, to dobrze widzieć koniec ery BvS. Nawet jeśli u Kimmela mówił już wiele sprzecznych rzeczy, to wtedy było wiadomo, że to nieprawda, przy tych wszystkich dość poważnych głosach.