23 Sierpień 2019, 15:06:07

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - LelekPL

1
Bat-Filmy / Odp: Batman & Mr. Freeze: SubZero
22 Sierpień 2019, 14:12:22
"Reklama BAJKI" Kelen pewnie umiera w środku :D

Pewnie tak samo jak ja gdy usłyszałem "Batman kontra Mister Frizi" :P
2
Co do samej wizji odejścia Pająka od MCU to widzę różne plusy i minusy. 1) Sony samodzielnie już stworzyło dwa do tej pory najlepsze filmy o Spider-Manie, więc wiedzą co robią. Z drugiej strony zrobili też te najgorsze, zanim Marvel im pomógł. 2) Odejście z MCU oznacza też brak Pająka w kolejnych Avengers. MCU bez Iron Mana, Kapitana i Pająka to niestety już tylko Thor i ławka rezerwowych. Ale wtedy Spider-Man może nie tylko połączyć się kinowo z Venomem i Morbiusem, ale też wziąć udział w szerszym SpiderVersie. Myślę, że Sony chciałoby bardzo stworzyć aktorską wersję tej animacji, być może z Maguirem, Garfieldem (ten z pewnością by o tym marzył, a Maguire wątpię) i Hollandem oraz nowym aktorem grającym Milesa. To byłoby chyba nawet ciekawsze niż kolejni Avengersi, zwłaszcza gdyby dodali Hardy'go jako Venoma i kilku znanych nam złoczyńców z poprzednich serii.
3
Koncept wielu wersji Matrixa przedstawiony w Reaktywacji daje im szerokie pole do popisu jeśli chodzi o powrót tych postaci.
4
Bat-Filmy / Odp: Batman: Hush
13 Sierpień 2019, 10:23:04
Zwykły przeciętniak od tego studia, nie masz się czym nad wyraz ekscytować. Jeśli podobały Ci się poprzednie, ten też powinien. Jeśli nie, ten też Ci się pewnie nie spodoba.
5
Bat-Filmy / Odp: Batman: Hush
12 Sierpień 2019, 11:44:45
Bo to wymierający gatunek. Jakiego zwrotu teraz będą używać dwudziestolatki, żeby czuć wyższość nad nastolatkami? Powrót do "gówniarzy"?
6
Oficjalna strona filmu: http://www.tenetmovie.com/
7
Jego soundtrack do Venoma był niezły i taki trochę "Nolanowy". Chociaż póki co nie zrobił niczego co zrobiło na mnie olbrzymie wrażenie. Kilka motywów z Czarnej Pantery jest mocne, ale jako score mało zapada w pamięć.
8
Bat-Filmy / Odp: Batman & Robin
04 Sierpień 2019, 15:40:25
Cytat: Johnny Napalm w 04 Sierpień  2019, 14:06:53To jak z filmem The Room z 2003 roku. Zrobił się kultowy przez swoją żałosnąć.
Nie do końca tak. Bo The Room wyszedł im przypadkowo, podczas gdy Batman 66 jest z założenia parodią Batmana i to naprawdę dobrą. Jeśli chcesz oceniać aktorstwo czy scenografię względem poważnych "kinowych" filmów to wyjdzie ona sztucznie, ale nie wiem czemu miałbyś ją do tego porównywać skoro a) aktorstwo jest z założenia przerysowane, bo to komedia i b) jest to program telewizyjny z lat 60-tych, które estetyką nie odbiega od innych produkcji z tamtych lat... ba, jest jednym z najlepszych.
9


Jest już plakat, strona i nawet zwiastun... ale tylko w kinach. Jeśli ktoś go nie widział, albo ma problem z obejrzeniem to mogę wysłać na Messengera. Zdradza tak nie wiele, że nadal nic nie wiadomo poza tym, że Washington jest zdecydowanie głównym bohaterem tego filmu. Sam plakat i tekst w zwiastunach sugerują jednak, że czas po raz kolejny będzie miał olbrzymią rolę w tym filmie.
10
Bat-Filmy / Odp: Batman & Robin
01 Sierpień 2019, 19:47:46
LEGO Batman to był film kinowy :P
11
Inne filmy i seriale / Odp: Ostatnio ogladalem...
01 Sierpień 2019, 09:19:13
Cytat: Leon Kennedy w 01 Sierpień  2019, 08:21:38Czemu Killing Joke był według ciebie tak bardzo zły? W sumie jego druga połowa, bo pierwszą można zignorować, była z tego co pamiętam słowo w słowo przeniesiona.
Przypominam, że o Killing Joke jest cały temat i tam już Napalm pisał swoją recenzję:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1682.msg66703#msg66703

Co do filmu o Supermanie to zgadzam się z Napalmem :D
12
Bat-Filmy / Odp: Batman & Robin
01 Sierpień 2019, 07:17:43
Batmanowi z 1966 to jakoś nie przeszkadza... albo LEGO Batmanowi, który o ile dobrze pamiętam Ci się podobał, więc nie wiem skąd ta nagła niechęć do komedii. Po prostu jest to spojrzenie na Batmana z innej strony. Dzięki temu, że można z niego zrobić komedię, horror, thriller, kino akcji, czy gotycki romans, ta postać jest tak długowieczna i znacznie ciekawsza od innych superbohaterów.
13
Bat-Filmy / Odp: Batman & Robin
31 Lipiec 2019, 11:43:54
Cytat: Johnny Napalm w 30 Lipiec  2019, 20:58:38Nie umywa się jednak, moim zdaniem do świetnego świata zbudowanego w filmach Burtona.
Jak na mnie jest równie ciekawa, pod paroma względami nawet lepsza - te posągi w środku miasta robią wrażenie i krzyczą "Gotham".

Cytat: Johnny Napalm w 30 Lipiec  2019, 20:58:38Poza tym od kiedy tylko po raz pierwszy zobaczyłem te zbroje bohaterów od Schumachera to wiedziałem, że to cholerny plastik.
To guma, i ten sam problem jest z kostiumami Burtona. Jak na mnie kostiumy wypadają bardzo dobrze.

Aczkolwiek przyjęcie Forever było dość średnie. Film zdobył nominacje do Oscarów, ale tak samo miało Suicide Squad. To były nagrody techniczne. Krytyka ogółu była, choć niewątpliwie nie tak drastyczna jak po B&R.

Cytat: Leon Kennedy w 31 Lipiec  2019, 07:05:38A i Schumacher jednak trochę tego mroku przeniósł do swojego filmu
Huh? Właśnie ten mrok jest dla mnie problemem w tym filmie, który miał z założenia być kampowym. Jest tam totalnie niepotrzebny i spowalnia film. Gdyby poszli totalnie w komedię wypadłoby to bardziej spójnie i lepiej.
14
Offtopic / Odp: Zlot Forum na 80-lecie Batmana
31 Lipiec 2019, 11:34:40
Dzwoniłem do siedziby wystawy i dowiedziałem się, że wystawa jest otwarta w weekendy i będzie otwarta podczas MFKiG, jak również nie będzie przenoszona na teren festiwalu (czyt. pozostanie w Centrum Nauki i Techniki EC1). Sprzedaż biletów rusza 20 sierpnia, ale według pani, z racji, że to otwarta wystawa można będzie kupować bilety w dniu przybycia.

A więc ja 28 września na 99% przyjeżdżam (1% na nagłe wypadki sobie zostawiam). Nie wiem tylko czy zostawać na noc gdzieś w hotelu albo air b&b (a trzeba zamawiać pokoje już bo to termin festiwalu będzie, więc sporo miejsc będzie zarezerwowanych) czy wracać wieczorem do domu. Jest coś w Łodzi do zwiedzania poza szarością? ;) Jakieś dobre restauracje? Bo spotkamy się pewnie na wystawie, ale można by było potem nawet coś wspólnie zjeść.
15
Bat-Gry / Odp: Wymarzona gra o Batmanie
29 Lipiec 2019, 22:57:12
Była nie jedna, tylko dwie gry powiązane z trylogią Nolana. Ale tutaj nie chodzi o przestarzałą (choć niezłą) adaptację Batman Begins, ani o grę na iOS opartą na The Dark Knight Rises (też niezłą). Chodzi o konkretną grę AAA, z otwartym światem, osadzoną w fabule całej trylogii. MARZENIE!