05 marzec 2021, 04:51:41

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Arkham

1
A ja czekam do jesieni bo... puszczą najnowsze odcinki Świata według Kiepskich . Z takich poważniejszych tytułów, to oglądam Dr.House'a, i podobnie jak przedmówca 24 godziny. Czasem lubię też sobie puścić jakieś CSI, najczęściej NY.
2
Uniwersum Batmana / Odp: Loza Kontestatorów
27 lipiec 2009, 13:30:47
Lepszy Confidential niż nic. Eh... nienawidzę Morrisona za to co zrobił Gackowi...
3
Uniwersum Batmana / Odp: Loza Kontestatorów
27 lipiec 2009, 12:39:04
Nie, no ja odpadam. Jestem tradycjonalistą, zwłaszcza jeśli chodzi o Batmana, i oczekuje klasycznego wyglądu, filetowy garnitur i tym podobne. Im bardziej oni kombinują tym gorzej to wygląda. Podobnie jak Mel, gdyby nie fioletowe spodnie, to nigdy bym nie rozpoznał Jokera z tym designem.
4
O stronie i forum / Odp: Pochwały
26 lipiec 2009, 21:45:39
CytujNo ale oczywiście dlatego, że w Polsce najbardziej lubi się filmy Burtona, to i im trzeba stworzyć osobne layout'y, bo tak chce Arkham. :P

A no chcę.

Cytuj:o TDK jest najnowszym filmem o Batmanie, który stał się 4 najbardziej dochodowym filmem w historii kina, zdobył 2 Oscary, wyznaczył nowe granice w filmowaniu komiksów i zajął 7 miejsce na liście najlepszych filmów wszech czasów na imdb.com. 2008 rok, to był rok Mrocznego Rycerza trzeba to przyznać, i twórcy BC chcieli to podkreślić nadając mu unikalny layout, którego nie mają (i jak podkreśla twórca strony Woland: "Nie będą miały") inne filmy o Batmanie.

Dla mnie TDK, nie jest niesamowitym arcydziełem, jak dla ciebie. Uważam film za dobry, ale daleko mu do Batmanów Burtona. Takie jest moje zdanie, i dlatego bardziej mi zależy na lay'ach, dla B'89 i BR. Krótko mówiąc, TDK mi wisi

Cytuj(i jak podkreśla twórca strony Woland: "Nie będą miały")

CytujJa tak powiedziałem/napisałem, Juby? Heh, nie przypominam sobie;).
5
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
26 lipiec 2009, 19:15:46
Chyba jeszcze nie oceniałem Terminatorów.

Terminator - 10/10
Terminator 2 Judgment Day - 9/10
Terminator 3 Rise of the Machines - 8/10
Terminator 4 Salvation - 7/10

Najsłabszą częścią niestety jest Salvation. Choć nie jest w moim guście złym filmem, to przy choćby świetnym pierwszym Terminatorze, czy drugim, to niestety słabo wypada ten film. Najlepszy jest zdecydowanie najlepszy pierwszy T. Na drugim miejscu stawiam drugiego, który jest ciut gorszy od jedynki, z powodu paru niedociągnięć. Potem stawiam trojkę, i na końcu czwóreczkę.

Ogólnie, wyliczając średnią, całej serii stawiam ----> 8,5/10
6
O stronie i forum / Odp: Pochwały
26 lipiec 2009, 18:57:05
A mi się ten nowy układ strony nie podoba. może dlatego że przyzwyczaiłem się do starego. I można by też zrobić oddzielny layout, dla "Batman" i "Batman Returns". W końcu TDK ma swój layout, to czemu Batmany Burtona mają go niemieć .
7
W sumie, to winny w większości jest Grant Morrison. Na razie musisz się zadowolić Dickiem, chyba że zaczniesz czytać "Batman Confidential". A co do tej całej sytuacji, do chciałbym żeby powrót Bruce'a miał miejsce na łamach "Red Robina".
8
Inne filmy i seriale / Odp: Harry Potter
26 lipiec 2009, 13:51:35
Ja nie jestem fanem Pottera, ani też książek nie czytałem, nie moje klimaty. Ale filmy oglądałem, i niektóre nawet przypadły mi do gustu (najnowszego nie widziałem, ale słyszałem od znajomego że podobno kiepski).

Harry Potter i Kamień Filozoficzny - 7/10
Harry Potter i Komnata Tajemnic - 5/10
Harry Potter i Wiezień Azkabanu - 8/10
Harry Potter i Czara Ognia - 9/10
Harry Potter i Zakon Feniksa - 6/10

9
Uniwersum Batmana / Odp: Batman Confidential
25 lipiec 2009, 14:46:07
Confidential'a nigdy nie lubiłem, jednak od kiedy Bruce'a można zobaczyć tylko w tej serii to zacząłem regularnie czytać te komiksy . Może historie nie są jakoś bardzo ambitne, ale i tak cieszą typowego starego wyjadacza bat-komiksów który przyzwyczaił się do tradycyjnego schematu, Batman - Bruce. Szczególnie przypadł mi do gustu ostatni numer, i historia współpracy Batmana i Riddlera. Jak na razie będę czytał komiksy z tej serii, bo łaski nie robię, tylko tam jest Wayne .
10
Mnie najbardziej interesuję design Two Face'a. Jak na razie, w moim mniemaniu najlepiej się prezentują Joker i Scarecrow. Design Riddlera też mnie ciekawi, a zwłaszcza to czy wcisną go w zielony garnitur, czy może zrobią go tak jak w... Justice. (Naprawdę tam zacnie wygląda).
11
Inne gry / Odp: Gry
08 czerwiec 2009, 15:17:11
Cóz ja miałem tylko 8 MB.
12
Inne gry / Odp: Gry
06 czerwiec 2009, 21:12:12
Pamiętam jak kiedyś na moim starym PS2 straciłem Save'y do Grand Theft Auto San Andreas, obwiniałem wtedy wszystkich wokół zwłaszcza młodszego brata który pogrywał na konsoli. I w tym przypadku pewnie zniknięcie Save'ów jest otoczone wątkiem tajemnicy...
13
Inne komiksy / Odp: Ostatnio czytalem...
23 maj 2009, 14:53:35
Jakiś czas temu przeczytałem pierwszy numer Spider-Man Noir. Zacznę najpierw od samego pająka - nie jest to ten sam kolorowy pajączek co zawsze, o nie! ta wersja Spidera bardziej przypomina Punishera niż pajęczaka. Kostium jest mroczny i... po prostu robi wrażenie ( http://spider-man.pl/komiksy/img/streszczenia_sm_noir1.jpg ). Co do samego komiksu - nareszcie Marvel od dłuższego czasu wydał coś dla starszych czytelników. Mroczny i brutalny klimat to coś po czym nigdy bym się nie spodziewał po pajęczych scenarzystach. Jest to też można powiedzieć, nowy alternatywny świat. Sam komiks ma tez w sobie interesującą historię, która zachęca do następnego numeru. Zamówiłem ostatnio Spider-Man Noir #2 jednak coś nie tak poszło i nie przyszedł więc będe zamawiać jeszcze raz.
14
Znalazłem błąd pisowni w dziale Batman Beyond w kategorii Postacie.

15
Seriale animowane i TV / Odp: Batman Beyond
23 maj 2009, 12:18:41
Wybacz Mel, ale to że ten strój należał do Graysona to... bzdura. Dla udowodnienia:

Grayson kiedy jeszcze był Robinem w TNBA:

http://batcave.stopklatka.pl/anim/tnba/galeria/postacie06.gif

I Grayson bez stroju....

http://batcave.stopklatka.pl/anim/tnba/galeria/postacie05.gif

Sądzisz że Dick miał taki mały rozmiar?