22 Luty 2019, 15:01:06

Aktualności:

Trwają zmiany na forum. Z czasem zostanie udostępniony styl bardziej odpowiadający klimatowi BC.


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Leon Kennedy

1
Bat-Filmy / Odp: Batman & Robin
Dzisiaj o 00:53:45
Widziałem ten film tyle lat temu, że nawet trochę korci, aby go sobie odświeżyć... Ale nie wiem może kiedyś. Tak czy siak najgorsza adaptacja na podstawie komiksu to nie jest. W swojej dziwnej konwencji kiczu i pastiżu, to nawet taka perełka! Chodź za Bane'a to mógłbym komuś przywalić. A komiks posiadam od tm-semic. Co do Schumachera, to ciągle pamiętam jego wypowiedź, że ten film to taka jego egoistyczna wizja. Czyżby brał wine na siebie?
2
W JL też dał radę, a był na pewno najlepiej zbudowanym potężnym Batmanem... No przynajmniej w BvS. Czy będę tęsknić? Trochę pewnie tak, ale z drugiej strony każdy aktor przychodzi i odchodzi. Chodź szkoda, że tak szybko.
3
Bat-Filmy / Odp: Oceny filmów o Batmanie
20 Luty 2019, 13:30:59
Cytat: undefinedA gdzie ja napisałem, że BiR powinien cokolwiek deklasować? :P Nie zrozumiałeś ostatniego zdania

A no o TDKR ci chodziło ;) Tak czy siak BiR mógłby być piętro wyżej :) , a zaraz przednim Batman 66, który powinien piastować to ostatnie miejsce. Dla mnie to taka ramotka, którą jako fana powinno się, ale jeden raz zobaczyć i tyle.

Cytat: undefinedTym bardziej jeśli podobał Ci się Batman vs Two-Face, który jest znacznie gorszy.

Mnie się podobał. Ale to nic u mnie nie zmieniło. Dalej uważam tę produkcję jak i serial za słabą rozrywkę i znak tych dziwnych czasów 60 - tych.

PS: Już poprawione, Juby  :)
4
Bat-Filmy / Odp: Oceny filmów o Batmanie
20 Luty 2019, 01:42:07
Dobrze, że BvS przed Batman 66 :-* W sumie przed starciem Batka  i Supka są same tuzy. BiR to se może deklasować, ale Batka 66 jeśli chce, chodź wolę Arnolda  ;D
5
Bat-Filmy / Odp: Oceny filmów o Batmanie
19 Luty 2019, 21:45:29
Super Juby. Fajnie, ze ci się chce coś takiego robić.

PS: Batman Westa jak wysoko  ;D
6
Kurcze, aż żal, że zostały tylko 4 odcinki. Oby zakończyli to wszystko z porządnym przytupem. A Joker wyglądał zarąbiscie gdy jego brat latał z przyszytą twarzą.
7
LelekPL gratule!!! To był na pewno spory krok do przodu w Twoim i jej życiu. Gromadki dzieci życzę. Może jakieś Batmanowe imię? ;D
8
CytujChyba, że to będzie "Batman Beyond", Leo. Wówczas z peleryną słabo ;]

I tu mnie masz  ;D
9
Gordon będzie, to oczywiste jak peleryna Batmana ;D
10
Biedny ten Superek w drugiej lidze ;D
11
Nie zwróciłem uwagi na Serkisa, który mógłby dać nam świetnego Pingwina na poziomie Devito!

Gordon u Burtona, to tylko z jedynki. Im dalej niestety tym gorzej i raczej mało kto go dobrze wspomina.
12
Kurcze, wybór Brosnana na Alfreda byłby bardzo ciekawy, chodź żal mi Ironsa. Zaś na Gordona chciałbym Pearce'a bądź Russella. A Black na Pingwina? Kto wie mogłoby wypalić!
13
No o Gacku miałeś rację i bardzo mnie ciekawi czy będzie jednak w universum czy obok jak Joker. Co do drugoligowców, to chyba nie miałeś na myśli Diany, prawda?!
14
Reboot, który raczej nigdy w pełni nie nastąpi, te jakieś Wonder Womany i gościu od ryb, którzy nikogo nie obchodzą rozbili bank, także... :P  Ale w pewnym sensie ten reboot jest faktem, także... ;)
15
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
13 Luty 2019, 09:57:47
Dark Fate powiadasz. Oby im wyszło, bo co jak co, ale Terminator na to zasluguje, a więcej szans już nie będzie...