25 luty 2021, 05:23:34

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Leon Kennedy

1
Ja nie wiem, ale jeśli znów będę miał za pół ceny, to pewnie i całą kolekcję uzbieram...
2
I fajnie i nie fajnie, można by napisać 😅 Zobaczymy co im z tego wyjdzie.
3
Cytat: LelekPL w 19 luty  2021, 10:17:15Mogło, bo przy dwóch poprzednich filmach już brakowało :P

W sumie w punkt 😂
4
Inne filmy i seriale / Wonder Woman
22 luty 2021, 16:46:07
Super. Pierwszy film z DCEU, którego nie zobaczę na dużym ekranie. Fajnie...
5
Trailer całkiem fajny i brutalny, ale tego nie mogło zabraknąć. Chętnie przejdę się do kina, jeśli kiedyś jeszcze będzie to możliwe.
6
Obejrzeć na pewno obejrzę. Emma to świetna aktorka, sam trailer był fajny, ale oczekiwań nie mam żadnych.
7
Dość długie ma te uszy, fajnie.
8
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
17 luty 2021, 10:28:50
Cytat: Johnny Napalm w 17 luty  2021, 07:56:45Błogosławieni, którzy nie widzieli a...
Heh, Leon, nie masz wyjścia. Albo pokażesz nam te zdjęcia szybko, albo co trzy dni zwłoki leci jeden palec. Czyli wychodzi na to, że po miesiącu ociągania się czeka cię jedzenie zupy przez słomkę.  ;)  Lud chce zobaczyć czy nie ściemniasz. Skoro w kwestii posiadanej kolekcji komiksowej już nie można nikomu wierzyć, to w co można wierzyć?

Ale ogólnie gratuluję zakupu, Leon. Podałeś tytuł po polsku, więc to ostatnia wersja Egmontu?

Kurcze, zrobiło się trochę groźnie, ale spokojnie, spokojnie 😃 Będę na dniach ogarniał cała kolekcje i wywalę takie foty, że hej. Czekam tylko na zdjęcia bana z face'a, bo ktoś miły mnie zgłosił za jedno czy dwa przekleństwa i od razu ban na kilka dni. W przyszłym tygodniu dobiega końca. A wydanie powrotu, tak to najnowsze.

CytujOdezwał się drugi, który przez tyle lat nigdy nie zaprezentował tu swojej kolekcji, tylko ściemnia, że (chyba) ma wszystkie TM-Semiki. ;)

No widzisz 🙃 Ja nie jedyny. A sam posiadam na pewno połowę tego co wydali z Gackiem 😁, a może i więcej.
9
Justice League / Zack Snyder's Justice League
17 luty 2021, 10:18:58
CytujW 183-minutowym BvS nie ma na to czasu? Pewnie dlatego, że poświęcamy go na tak interesujące wątki, jak Jimmy Olsen-agent CIA odstrzelony po 3 minutach swojego występu. :P Albo scenom tak potrzebnym jak: Alferd rąbie drzewo; Bruce robi trening; Bruce patrzy na swój kostium, potem na strój Robina, a potem bierze prysznic - to ważne(!), oby nie pojechał do Lexa z zapaszkiem spod paszki! ;D

No, akurat czasu to miał sporo i po pojawieniu się Flasha powinien chociaż Alfredowi powiedzieć , bo w sumie komu innemu... Co do scen z treningiem Bruce'a, to uwielbiam ten moment 🖤, jak i smutek gdy patrzy na strój Robina.

CytujNie było. Bruce ma koszmary w BvS na długo przed czymkolwiek z Flashem (scena z łapiącym go wielkim Nietoperzem) i dręczą go w tych filmach tylko po to, aby nadać mu miałkiej motywacji na zbieranie ekipy w kolejnym filmie (+ aby umieszczać w tych scenach tonę easter eggów dla fanów DC). To się nazywa fatalne scenopisarstwo.

No, ma te koszmary spowodowane śmiercią rodziców, ale ten konkretny, to trochę inna para kaloszy. Według mnie Snyder taki miał plan, że to sprawka Flasha, który być może pierwszy raz się przenosił w czasie i jakoś połączył się z Brucuem, ale jak tu u niego bywa, wiele zostawił w sferze domysłów. I tak też moje wywody trza traktować.
10
Justice League / Zack Snyder's Justice League
16 luty 2021, 14:54:23
Wiadomo, że trzeba tutaj samemu trochę pokombinować, ale dla mnie oczywistym jest, że Flash jakoś przenosząc się w  czasie sprowadził ten koszmar na Bruce'a, ukazując mu w gruncie rzeczy jedna z możliwych przyszłości, jak do tego ogólnie doszło, pojęcia nie mam 😎 Że o tym nie wspomniał, głupota, wiadomka.
11
Justice League / Zack Snyder's Justice League
16 luty 2021, 13:25:46
Wizję sprowadził na niego Flash, stąd ten koszmar. Było w BvS. Nie jest powiedziane tylko jak to dokladnie zrobił...
12
Justice League / Zack Snyder's Justice League
16 luty 2021, 12:37:01
Jak pisałem wyzej, to będzie tylko koszmar w którym Batman i Joker maja razem współpracować i akurat tego uzasadniać mi nie muszą, bo widać co to za świat... Co do wersji zboczucha Whedona, to mam ją gdzieś i nigdy jej nie zakupie na płytce chodźby dla tego, że mało w czym się jednak sprawdzała, chodź obejrzeć spokojnie się da.
13
Justice League / Zack Snyder's Justice League
16 luty 2021, 12:14:13
Z tego co pamiętam Joker ma się pojawić tylko w koszmarze. Więc nie widzę tu wielkiego problemu będzie tam sobie z Gackiem działał, jakaś gadka i tyle.
14
Bat-Gry / Batman The Telltale Series
16 luty 2021, 11:54:36
Wrócili i tyle w sumie można by dodać. Nic dziwnego, że nie słyszałem o tym, chodź jak teraz myślę coś o Wolf mi się obiło o uszy, ale myślałem, że ktoś inny to podkupił. A i wszystkiego wiedzieć się nie da, tak myślę 😎

PS: Mi jeszcze ich finałowy sezon Walking Dead został do ograna.
15
Justice League / Zack Snyder's Justice League
15 luty 2021, 14:23:46
Dobre, to chyba w sumie pierwszy przypadek gdzie "pierwszy" trailer jest tym ostatnim 😃 W domku na telewizorze zobaczę sobie z polskimi literkami.