12 Grudzień 2019, 03:46:32

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Leon Kennedy

1
Ile dałeś w tej promocji, Juby?
2
Osobiście czytam dość sporo komiksów. Cała kolekcja dc zdobi moje miejsce na pościel 😋, a i rzadko kto się o nich wypowiadał... Niestety. Teraz dałem sobie na chwilowe wstrzymanie i zastanawiam się co zacząć kupować... Całkowicie nowe wydania Egmontu czy uzupełnić stare części mam kilka numerów od trybunału sów chyba z 5 czy 6, albo zabrać się za coś całkowicie nowego jak Batman Metal, te historię z zombiakami mogliby wydać...
3
Wydaje mi się, że więcej osób czyta tutaj komiksy niż ci się wydaje, ale mało który się tym dzieli. Danego komiksu o który pytasz niestety nie czytałem.
4
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
25 Listopad 2019, 11:41:28
Wątpię, aby obchodziły go jakiekolwiek zabawki ( chodź pewnie robisz sobie z tego żart 😋), i mam nadzieje że tym razem bardziej pokażą te mafijne rodzinki, a nie ograniczając się w sumie do samego Carmina, a właśnie całego półświatka, a no i aktor 💟💟💟
5
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
23 Listopad 2019, 20:50:19
Wizualnie lepiej pasuje od poprzedniego. Jestem dobrej myśli.
6
Również mnie ten skromny wynik finansowy mocno dziwi. Tak czy siak Shazam! to mój kolejny zakup z DC. Ostatnio nabyłem sobie wodniaka na Blu-Ray i film wymiata.
7
CytujLelekPL.
Shazam był słaby finansowo i nie wiem czy doczekamy się kontynuacji (dzieciaki niedługo wyrosną ze swojej roli)

No i Shazam!?  ;)

http://dccomicsmovie.com/shazam-sequel-expected-to-start-filming-summer-of-2020/
8
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
14 Listopad 2019, 23:47:27
Cytat: LelekPL w 14 Listopad  2019, 20:55:34Wiem o kogo Ci chodziło, nabijałem się z Ciebie :P BroSNAN, Leon, BroSNAN ;)

No fakt 🤣 Tak czy siak Bronson byłby kozakiem w roli lokaja 😋
9
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
14 Listopad 2019, 23:45:57
A idź mi z tym gościem!! On i ta laska, to  jedna z największych jeśli nie największa zmora tej cześći.
10
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
14 Listopad 2019, 18:08:11
Oczywiście, że o te plotki mi chodziło, szkoda bo byłby to świetny wybór.
11
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
14 Listopad 2019, 18:03:17
CytujZe znanych mi Connorów jedynie Clarke był gorszy

Lubie tego aktora, a tutaj grając tego złego Connora był nawet przekonujący.

 
Cytujtak tutaj tylko charczy jak Batman, drze japę, albo gra z taką powagą i przekonaniem, jakby nie zdawał sobie sprawy, że to lajtowy akcyjniak bez grama sensu

Trochę masz rację, ale z drugiej strony to ta powaga na polu bitwy w zniszczonym świecie idealnie do niego pasowała...
12
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
14 Listopad 2019, 11:31:41
Co prawda wolałbym raczej Bronsona, ale i ten wybór jest dobry, bo i aktor z niego bardzo dobry. Jak na razie obsada prezentuje się niesamowicie.
13
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
14 Listopad 2019, 10:56:14
Cytat: undefinedTen z dwójki raczej do małomównych nie należy.

Już sporo czasu minęło od ostatniego seansu i w głowie utrwalil mi się jego raczej taki mało mówny obraz, ale jak teraz  myślę o tym, to jednak nie do końca tak było. Dzięki za zwrócenie na to uwagi.

Cytat: undefinedA to, że Skynet w ogóle wie o istnieniu kogoś takiego jak Kyle Reese i że ten ktoś będzie za 11 lat potrzebny Johnowi i jest dla niego kimś ważnym, to nie był absurd? ;)

Tam było sporo absurdów, ale ogólnie ogl się to nawet, nawet, a i wizualnie było dobrze. I przynajmniej tutaj John jest dobrze zagrany.

CytujNo chyba o to im chodziło. Kyle ich nie interesował tak naprawdę, użyli go jako wabika na Johna. To, że w fabryce Terminatorów wysłali na niego tylko jednego to już był absurd.

I tak to się kupy nie trzyma, bo jeśli wiedzieli dlaczego jest ważny dla Connora, a skoro go porwali, to musieli wiedzieć, to by go od razu zabili i czekali spokojnie na Johna i po zabawie.
14
Inne filmy i seriale / Odp: Terminator
14 Listopad 2019, 09:59:57
No Juby nieźle, nieźle. Tak naprawdę powinno być 1/10 czyli w filmie według ciebie nic nie zagrało, nic nawet te kilka kawałków i Arni  :D :). Kino odwiedziłem wczoraj i muszę przyznać, że bardzo się bałem, że będzie mega kicha, a tutaj takie miłe rozczarowanie i dostaliśmy najlepszego Terminatora od czasów dwójki. Trójkę zjada na śniadanie chodźby samymi aktorami, Genesis niszczy klimatem i budowanym napięciem, i tylko Salvation próbuje mu dorównać. Dostaliśmy również swietnego małomównego Terminatora przypominającego tego z dwójki. Powrót Sary Connor również był bardzo udany i super było ja znowu zobaczyć z Arnim, który jak zwykle kradnie swoimi scenami ten film. Również i Grace była ok i łatwo można ją polubić. Śmierć wiadomo kogo trochę smuci, ale cóż skoro raz wysłano Terminatora, aby go zabić można to zrobić i drugi i trzeci, nie ma problemu, ale wielu będzie i ma, tak samo jak ze zmianą nazwy Skynetu i Carl normalnie pracujący, udający człowieka i dbający o swoją rodzinę, dla mnie bezproblemu po raz kolejny. Co mi się niepodobało...Czasem efekty trochę kulały, Dani ucząca się strzelać w 5 sekund i jej starcie z Rev 9 jeden na jeden, to jakaś idiotyczna pomyłka. Za to jazda pod wodą autem w ogóle mi nie przeszkadzała, było to fajna akcja. Podsumowując w końcu się udało i gdyby nie poprzednie kontynuację przyjęcie filmu byłoby napewno lepsze. Dla mnie to 7/10 może ciut na wyrost, ale cholera bawiłem się dobrze. Oby tylko tylko nie było jak przy Salvation, który za pierwszym razem bardzo mi się podobał, ale przy drugim uderza spora ilość głupotek jak np. Skynet przetrzymujący Kyle'a, aby Connor miał szansę go uratować, a chyba nie o to im chodziło..
15
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
06 Listopad 2019, 10:06:14
Dla mnie ewentualny wybór Serkisa na Alfreda jest zaskakujący, ale i dość ciekawy. Farrella za to zawsze miło zobaczyć.