08 marzec 2021, 07:50:30

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Funky

1
Gdyby Supermanowi zmienili kolor skóry, płeć etc to i tak byłby dla mnie mało interesującą postacią ;) Polubiłem MoS bo przypominał mi Batman Begins i Clark nie był takim harcerzykiem i miał w sobie ból i rozpacz który kojarzył mi się z historią Bruce`a Wayne z filmów Nolana. Problemem Supermana jest to że jest Supermanem a nie Batmanem :P
2
Myślę że pokażą to w ten sposób że będzie chciała schwytać jakiegoś psa i nic więcej nie pokażą. To film dla masowego widza a nie zaburzonych zwyroli którzy lubią patrzeć na cierpienia psów. Jeśli pójdą w trochę bardziej psychopatyczną stronę jej osobowości to względem ludzi. Jeśli pokażą coś kontrowersyjnego względem zwierząt to film będzie mieć przerąbane jako chory i nieludzki.
3
@Lelek - Zawsze myślałem że Cruella to postać bardzo kreskówkowo-komiksowa, że jej obsesja na punkcie futra z psa to taki sam "realizm" jak polowanie Elmera Fudda na Królika Bugsa. Psychopaci są pociągający na swój sposób ale musi to być związane z wyglądem, charakterem (jak w przypadku Jokera) a nie z ich czynami które w filmie powinny być na drugim planie lub pokazane bez realistycznej dosłownej przemocy tak aby polubić danego złoczyńcę. Jeśli skupią się na jej sadyzmie względem psów i pokażą to w realistyczny sposób to będzie to wyrok dla tego filmu. Ludzie chcą zobaczyć coś na wzór żeńskiego Jokera a nie realistycznej sadystki gdzie krzywdzenie dzieci i zwierząt jest w naszej kulturze mocno piętnowane. Myślę że to będzie Cruella de Joker lub Harley i nie będzie kontrowersji.
4
Bat-Filmy / Batman: Soul of the Dragon (2021)
04 luty 2021, 23:01:13
Chciałbym zobaczyć Batman Blaxploitation z Shaftem ;) Nie przepadam za stylistyką sztuk walki, Bruce`a Lee etc. to sobie daruję ale jeśli dajesz temu filmowi 7/10 to z DCAU jest bardzo słabo :P
5
Inne filmy i seriale / Ostatnio ogladalem...
04 luty 2021, 22:54:02
@Lelek - Black Dynamite widziałem z 10 lat temu i to coś absolutnie wspaniałego ;D Oczywiście to parodia a mnie interesuje Blaxploitation w swojej czystej postaci. Widziałem Coffy z Pam Grier (bardzo dobry) i biorę się za Foxy BrownPostanowiłem obejrzeć oryginalnego Dolemite`a i jest kiepsko, byłem pewny że będzie śmieszniej i groteskowo a dostałem coś co nie jest normalnym filmem akcji ale też nie jest tanią i szaloną komedią co sugerował Dolemite Is My Name. Są śmieszne momenty jak walka między głównym bohaterem a dwójką skorumpowanych gliniarzy czy do bólu stereotypowy czarny pastor ale w fabule jest za dużo pewnego rodzaju powagi (wojna gangów i handel narkotykami). Rudy Ray Moore może miał śmieszne rymy i teksty ale nie był geniuszem komedii jak Murphy i przy całej swojej alfonsiastej otoczce próbuje być poważny co tylko drażni i irytuje. Dziwny film który pozostawia ogromny niedosyt, 3/10.
6
Inne filmy i seriale / Ostatnio ogladalem...
02 luty 2021, 23:51:29


Humor Eddie Murphy`ego i Funkowo-alfonsiasty klimat blaxploitation to przepis na rewelacyjny film! Komik Rudy Ray Moore postanawia stworzyć swój własny film akcji w którym pokaże swoje alter-ego alfonsa Dolemite.. Fabuła to nic zaskakującego i dostajemy prostą historię Rudy`ego i tego jak powstawał film. Murphy pokazuje że jest cudownym komikiem i był śmieszniejszy niż Moore w rzeczywistości (obejrzałem oryginalny film z lat 70 i był fatalny). Uwielbiam klimat tej produkcji z charakterystyczną modą i językiem, pokazania czarnej społeczności w latach 70 i bardzo optymistyczne przesłanie że mając ogromną pasję dochodzimy do czegoś wielkiego. Nie mogę pozbyć się wrażenie że to czarny "Ed Wood" któremu bardziej powiodło się w życiu.  Na uwagę zasługuje muzyka która w czarnych filmach jest absolutnie magiczna (Funk i Soul) i jest tak samo ważna jak scenariusz czy gra aktorska. Dzięki tej produkcji biorę się za Blaxploitation które zawsze uwielbiałem za klimat i muzykę (Shaft). 9/10
7
Justice League / Zack Snyder's Justice League
29 styczeń 2021, 17:43:42
Plakaty wyglądają bardzo dobrze i oczywiście zobaczę wersję Snydera, nie spodziewam się wielkiego dzieła ale z chęcią się przekonam jak to wypada na tle tego co widziałem na HBO w poprzednim roku.
8
Ja miałem najprawdopodobniej* w październiku, lekkie objawy bez kaszlu i gorączki ale czułem się fatalnie i nie miałem siły nawet siedzieć. Bez smaku byłem z trzy lub cztery tygodnie i schudłem 3 kg (jestem przez to wychudzony). Nie życzę tego nikomu i trzymajcie się zdrowo.

*żaden lekarz w mojej przychodni nie chciał zlecić mi testu.
9
Offtopic / Polityka i światopogląd
27 grudzień 2020, 19:43:15
Ciekawe jakie będzie zainteresowanie? jeśli duże to polski pierdolnik tego nie udźwignie i będzie tak jak z dostępnością do testu (w październiku byłem chory i nie było szansy na test). Jeśli małe i wygra tradycyjne "p****** mam to w dupie" to pandemia w Cebulandii szybko się nie skończy a szczepienia trzeba będzie rozłożyć na dłuższy czas i rząd szybko nie zdejmie obostrzeń.
10
Inne filmy i seriale / Najlepsza muzyka filmowa
27 grudzień 2020, 19:36:19
Przesłuchałem soundtrack do WW1984 i jest sztampowo baśniowy i nijaki. Są tylko dwa utwory które mi się spodobały (z czego jeden to Anioły i Demony) a reszta to tylko tło które słyszałem w innych filmach akcji. Zimmer powinien odpocząć od komiksu i zaczynam się bać jaka będzie muzyka do najnowszego Bonda ::)
11
Bat-Filmy / Batman Beyond Return Of The Joker
08 grudzień 2020, 00:46:51
@Juby - Na HBO GO lektorem jest Piotr Borowiec
12
Inne filmy i seriale / Bondy
31 październik 2020, 21:22:59
Nie był moim ulubionym Bondem (Roger Moore) ale kino straciło wielkiego aktora. Niech mu ziemia lekką będzie.
13
The Batman / Odp: "The Batman" (2022) - ogólna dyskusja
06 październik 2020, 18:09:56
Kur...mać to jest jakiś koszmar >:( do tego czasu kina mogą przestać istnieć i powinni wypuścić ten film zgodnie z planem tak aby ratować branżę i dać ludziom chociaż trochę rozrywki. Po takim newsie trailer z Pattinsonem tylko wkurza i irytuję.
14
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
02 październik 2020, 23:09:08
Ja prdl  :(  >:(  to niech chociaż wydadzą soundtrack z utworami "Track 1, 2..." żeby tytuły nie zdradzały fabuły. Jak można było premierę dawać w listopadzie? Powinni na początku lata to wypuścić kiedy sytuacja była lepsza niż obecnie.
15
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
02 październik 2020, 22:19:49
Ale on ma coś z Putina :P Zimne spojrzenie i czekistowski chłód. Craig będzie dla mnie Władimirem Władimirowiczem tak jak Willem Dafoe wygląda jak Joker bez żadnej charakteryzacji. Oczywiście gdyby postać Bonda była bardziej rozbudowana i bardziej empatyczna, ciepła to miałby mniej z KGB-eisty. A tak niestety od czasu Casino Royale to wciąż ten sam facet. Jednowymiarowy i chłodny jak Grudzień na Syberii. (mimo malutkiej poprawy w Spectre) Piosenka Billie kompletnie bez polotu i do zapomnienia. Mam nadzieję że soundtrack Zimmera będzie duużo lepszy niż przeciętne prace Arnolda i Newmana.