12 Sierpień 2020, 16:48:27

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - KAcpi

1
Wasza twórczość / Odp: Kacper Karcz Artworks
25 Czerwiec 2014, 19:06:12
Ostatnio koleżanka wyszła z inicjatywą, by zrobić jej bohaterki MARVELa na torbie, wymyśliłem i zrealizowałem dla niej coś takiego. Gdyby ktoś z Was również chciał coś podobnego, to serdecznie zapraszam do współpracy. Mogę zrobić chyba wszystko, co byście chcieli na ubraniach, dodatkach z pomocą markerów, farb do ubrań ;) Projekt i cena do ustalenia w prywatnej wiadomości, zapraszam ^^

2
Genialne! Sam się w to kiedyś "bawiłem" i wiele też tego widziałem, ale totalnie kosisz!
3
Ogólnie o Batmanie / Odp: Wasze bat-kolekcje
09 Kwiecień 2014, 19:57:19W sumie preferuję gadżety :)
4
Wasza twórczość / Odp: Kacper Karcz Artworks
08 Kwiecień 2014, 16:18:41
Dzięki :D Jak sam widzę skill rośnie, akurat dzisiaj wrzucę kolejny, nowy ;)
5
Bardzo dobry pomysł, dobrze, że Poznań :D Ale na początku sierpnia jest Woodstock, to pewnie może odebrać trochę osób ;)
6
Wasza twórczość / Kacper Karcz Artworks
04 Kwiecień 2014, 21:13:51
Witam, witam. Dobrze znaleźć się w miejscu, w którym ktoś bardziej ogarnięty, mógłby się zainteresować tym, co robię nad kartką ;) Przedstawiam Wam moje prace związane z wyżej wymienionymi uniwersami. I od razu pytam, czy jest tu jakiś fotoszoper, który ma predyspozycje i chęć ubarwienia czegoś z moich czarno-białych wypocin? ;P Odsyłam do facebookowej stronki i proszę o komentarze, tu, tam, chodzi po prostu o zainteresowanie. ;)

https://www.facebook.com/KArtworksK