23 Styczeń 2020, 23:17:28

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Q

1
Coś innego niż czołg będzie miłą odmianą. Tylko żeby był to Batmobil, a nie tylko czarny muscle car po drobnych przeróbkach.
2
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
22 Styczeń 2020, 19:19:07
Colin ma rozpocząć zdjęcia dopiero za 2 tygodnie i najwyraźniej jego kolor włosów, który zwrócił uwagę wszystkich był tylko chwilowy, tak więc nie wiemy jaki styl i charakteryzację przygotowano dla Oswalda.


3
To nie Batmobil, ale Bat-van - https://dc.fandom.com/wiki/Bat-van :)

Ja bym jednak pozostał przy czymś bardziej tradycyjnym. Ale jeśli chodzi o Batmana-detektywa, to prowadząc śledztwo mógłby korzystać z tożsamości Matchesa Malone'a.

Według plotek kostium może pod pewnym względem przypominać ten z "Batman Nöel" ma mieć też ślady po wcześniejszych działaniach Batmana.Za kilka tygodni zapewne ujawnią wygląd Batman i Batmobila, czy to na oficjalnych zdjęciach, czy też zrobionych na planie i wtedy przekonamy się w jakim kierunku postanowili pójść twórcy filmu.
4
Według nowych doniesień ekipa będzie kręcić w Glasgow m.in. sceny z udziałem Batmobila. Dobrze, że Matt Reeves nie zamierza kręcić filmu tylko w studio, a co lepsze szanse na oficjalne zdjęcia Batmana i jego nowego pojazdu.

Jakieś pomysły w jakim stylu powinien być Batmobil? Odejście od czołgowego typ na coś bardziej sportowego?
5
Bat-Filmy / Odp: Birds of Prey (film)
10 Styczeń 2020, 16:25:36
Zwiastuny co raz lepsze. Widać jakiego klimatu można się spodziewać. Dobrze, że nie ukrywali wyglądu Black Mask, zwłaszcza, że pierwsze zdjęcie zabawek zaczęły się pojawiać.

Te kolory, zakręcona Harley, zapowiada się całkiem dobrze. Aby intryga była wciągająca, bo nie wiem, czemu za kradzież jednego diamentu Sionis miałby być tak wściekły.
6
Raczej szybciej zobaczymy Pattinsona -  http://www.batcave.com.pl/2020/01/robert-pattinson-jako-bruce-wayne-na-planie-the-batman/

Teraz tylko czekać na zdjęcia co do których nie będzie wątpliwości kogo widać. Mogliby też jakieś oficjalne wypuścić, skoro kręcą w plenerach.
7
W kinach IMAX przed seansem "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" puszczany jest prolog do "Tenet".

Spoiler: ShowHide
Scena akcji odnosząca się do akcji w Teatrze na Dubrowce. Całość robi wrażenie chociaż może nie tak mocne jak prolog TDK, czy TDKR. Mamy w niej też aluzję do zabawy z czasem. Muzyka zaś ma brzmienie jak w "Incepcji". Ogólnie kolejny materiał zachęcający do wizyty w kinie.
8
Pierwszy zwiastun "Tenet" Nolana, w jednej z głównych ról Robert Pattinson.


Ciekawe jak pokręcona jest historia, bo na razie oficjalnego opisu brak, ale klimat i akcja prezentują się dobrze.
9
Uniwersum Batmana / Odp: Egmont - komiksy z Batmanem
13 Grudzień 2019, 13:48:48
Brakuje po prostu konkurencji lub alternatywy. Dobrze, że Egmont wydaje, to co jest aktualne, ale różnego rodzaju kolekcje komiksowe pokazują, że jest też zainteresowanie klasycznymi historiami, które cały czas inspirują twórców.
10
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
07 Grudzień 2019, 12:52:46
Kolejny aktor to Peter Sarsgaard. Prywatnie mąż Maggie Gyllenhaal, która zamieściła na Instagramie zdjęcie z podpisem "Half way through a shave...", co część osób interpretuje jako wskazówkę, że Sarsgaard zagra Harveya Denta ale nie zostało to oficjalnie ogłoszone.
11
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
04 Grudzień 2019, 20:48:14
Cytat: Juby w 04 Grudzień  2019, 19:09:12Craig wyglądał "staro" w Skyfall, trochę młodziej w Spectre, a teraz. . . jeszcze młodziej. Jeśli tendencja się utrzyma, a film okaże się dobry, to liczę że powróci z kolejnej części.
Hmm pewnie znaczną część budżetu przeznaczano na cyfrowe odmłodzenie jak w "Irlandczyku".

12
Inne filmy i seriale / Odp: Bondy
04 Grudzień 2019, 16:20:03
Pierwszy zwiastun


Ładnie to wygląda. Ciekawe lokalizacje akcja robiąca wrażenie, potwierdzenie obecności Blofelda. Mimo licznych problemów przy produkcji, przygotowany został iście bondowski zwiastun.
13
The Batman / Odp: Kto w obsadzie "The Batman"?
27 Listopad 2019, 21:48:12
Cytat: Juby w 16 Październik  2019, 11:17:27Pisałem już o tym dwukrotnie, Zoe to świetny wybór na Catwoman, w końcu jakiś fajny casting obok Pattinsona.

Mam nadzieję, że postawią na taki image, bo bardzo pasują jej krótkie włosy

i nawet wygląda jak komiksowa Catwoman!


Zoe na Instagramie zaprezentowała nową fryzurę https://www.instagram.com/p/B5WbGQSJrB4/

Co potwierdza, że Catwoman będzie miała krótkie włosy.
14
Joker / Odp: Joker (Todd Phillips)
20 Listopad 2019, 19:31:34
Trochę sprzecznych dziś tych doniesień na temat ewentualnej kontynuacji.

Film przebił miliard więc nic dziwnego, że studio chciałoby to kontynuować, ale lepiej, żeby spasowali i co najwyżej spróbowali podobne podejście przy innej postaci.
15
Czekając na wolny terminy Dwayne'a Johnsona WB wreszcie się doczekało i biorąc uwagę zaangażowanie w mediach społecznościowych, to raczej nie stanie na przeszkodzie realizacji tego filmu.

"Shazam" wypadł przyzwoicie miał kilka dobrych momentów.

Biorąc mniej znane postacie WB jest pod mniejszą presją, a co "Green Lanterna", to chyba planują serial aktorski dla HBO Max?

Czy w przypadku Supermana kwestia praw nie została już uregulowana? Poza tym postać dostanie własny serial TV i to chyba na najbliższy czas skreśla go z filmowych projektów.