30 Maj 2020, 12:52:03

Aktualności:

Trwają zmiany na forum.

UWAGA: MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z WYSYŁANIEM MAILI Z FORUM


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Q

1
Problem, że powinni przy Supermanie postawić na mniejszą skalę zagrożenia. Nie Zod mogący zniszczyć całą planetę, czy Doomsday. Coś wymagające dziennikarskiego zaangażowanie Clarka i Lois, a nie tylko siły Supermana.
2
Podobno nie ma to być tylko jedno cameo ale częstsze występy. Padają porównania do Hulka i Nicka Fury'ego z Marvela. Co prawda szkoda, że to oddzielny film, ale może jeszcze do tego dojdzie. Biorąc pod uwagę moce Supermana, to w pewnych sytuacjach może i lepiej się sprawdzi jako drugoplanowa postać, jeśli nie mają pomysłu na solowy film.
3
Chyba z potwierdzeniem daty czekają na informacje o tym co z otwarciem kin w Nowym Jorku i Los Angeles.

Oficjalnie daty nie zmienili, ale jak widać sytuacja jest bardzo płynna.

A sam zwiastun tylko większej chęci robi na film.
4
Henry pojawił się w Q&A Snydera, będzie można zobaczyć materiał bez cyfrowo usuniętych wąsów i zapewne w czarnym stroju, więc niewykluczone, że strony doszły do porozumienia. Zwłaszcza, że oficjalnie nie ogłoszono jego odejścia, a on sam zawsze wyrażał chęć powrotu.

Z planów wypadła Supergirl, więc jest po Snyder Cut czas na solowego Supermana. Czyżby WB zaczynało słuchać fanów?
5
Co ciekawe scena po napisach z Deathstrokiem, w wersji Snydera może być inna, albo dłuższa.

original end credit scene - zasugerował Joe Manganiello

https://twitter.com/JoeManganiello/status/1263177577855774721

W oparciu o emotki zamieszczone przez Joe, przypuszcza się, że być może powstała jakaś walka pomiędzy Deathstrokiem a Batmanem.
6
Jeśli materiału ma na 4 godziny, to raczej bez dodatkowych zdjęć mogłoby się obejść.

240 minutowy film, czy 6x40 minut? Wychodzi na to samo, ale dla platformy bardziej opłacalne jest wypuszczanie co tydzień, bo wtedy potencjalni abonenci muszą pozostać przez minimum dwa miesiące, ale to w sumie najmniej istotna sprawa.

Snyder Cut doczekamy się szybciej niż można było się spodziewać. Ciekawe czy będą to dwa zupełnie inne filmy jak np. Dominion: Prequel to the Exorcist i Exorcist: The Beginning. Jeśli rzeczywiście jest tak, że wykorzystano tylko 1/4 jego materiału, to rzeczywiście odbiór filmu może być inny. Na pewno powinien pod pewnymi elementami tworzyć spójniejszą całość z poprzednimi filmami, bo oglądając "JL" można się zastanawiać, czy to rzeczywiście ci sami twórcy odpowiadali za "MoS" i "BvS". To, że wiele scen kręcono na greenscreenie nie jest zbyt obiecujące, ale kto wie czy nie zachowały się jakieś fajne sceny akcji, który do tej pory w filmach Snydera nie brakowało.
7
Startują z HBO Max, na razie nic nowego nie mogą nakręcić, a tu na półce mają film, który wzbudza duże zainteresowanie, więc są argumenty by go wypuścić.

Co do nakręcenie drugiej części "JL", kontynuacji czy nie, to wątpliwe by to szybko nastąpiło. Pewnie wcześniej solowy "Superman" się pojawi niż sięgną po JL.
8
Źródło nie jest jakieś szczególnie godne uwagi, ale coś może być na rzeczy.

Co do samej wersji, to jednak będzie to coś innego niż w przypadku "BvS". Już sam fakt udziału innego kompozytora, może zmienić odbiór. I nie jest to tylko dodanie kilku usuniętych scen, ale pewnie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać by przekonać się, czy WB się pomyliło czy miało rację rezygnując z wersji Snydera.
9
Kolekcja z samym Batmanem na pewno wiele tytułów by mnie zainteresowały. Ale też nie dublowałbym już posiadanych komiksów.
10
Czy niezrozumiała?

Film nie jest nakręcony i przerwa potrwa dłużej niż zakładano. A jak będą mogli kręcić to nie wiadomo ile czasu zajmie, żeby wszystko przygotować wybór lokacji etc. oraz dostępność aktorów.

Działa też efekt domina, czyli nie wyrobią się z innymi filmami i zmienia się cały kalendarz premier.

Ale przynajmniej "Flash" ma zadebiutować miesiąc wcześniej.

Film "King Richard" przesunęli o rok, wiec te trzy miesiące nie są takie złe.
11
I stało się, premiera przesunięta na 1 października 2021 roku.
12
Justice League / Odp: Zack Snyder's Justice League
18 Kwiecień 2020, 18:31:41
To samo źródło (portal Fandom Wire od Andy'ego Signore), co w przypadku plotki, że Batman w wykonaniu Roberta Pattinsona miałby dołączyć do DCEU.


Czyli to tylko plotka.
13
Wracając do różnych ploteczek to wg. Grace Randolph "The Batman" ma rozgrywać się w zupełnie innym uniwersum niż reszta filmów (podobnie jak "Joker").

Wydaje się to potwierdzać jej kolejna plotka wg. której cały czas w planach jest film o Batgirl, ale w roli komisarza nie wystąpi w nim Jeffrey Wright.

Wygląda więc, że Matt Reeves dostał wolną rękę na stworzenie własnego świata, bez oglądania się na inne pozycje.

Co zaś tyczy się wspólnego uniwersum, to chyba na razie nie planują w nim umieszczać Batmana (wątpię, żeby zdecydowali się na wypuszczenie filmów z udziałem Batman z dwoma różnymi aktorami).

Z jednej strony może to spowodować kolejny bałagan związany ze wspólnym uniwersum, czyli raczej nowej JL szybko nie będzie, ale z drugiej nie mam nic przeciwko kompletnie ze sobą niepowiązanymi filmami z bohaterami DC.

https://twitter.com/GraceRandolph/status/1248272824759959552?ref_src=twsrc%5Etfw
14
Uniwersum Batmana / Odp: Egmont - komiksy z Batmanem
14 Kwiecień 2020, 23:25:37
Na oficjalnej stronie bonito.pl piszą, że punkty mają otwarte  od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00.

Czy komiksów z Batmanem może być za dużo (pomijając kwestie finansowe)? Jeśli tyle wydawali to musiało im się to opłacać. Zawsze też dochodzi problem co dla kogo będzie interesujące, serie bieżące, czy historie bardziej niezależne.


Już zredukowana została liczba zapowiedzi Egmontu na maj, więc w najbliższym okresie może być podobnie. W większości branż dojdzie do przestojów i to nie ominie to rynku komiksowego.
15
Cytat: Juby w 06 Kwiecień  2020, 17:49:26Captain Marvel i Endgame trafiły do kin oddalone od siebie jedynie o 6 tygodni, ten drugi w rekordowej liczbie kopii(!), i oba osiągnęły gigantyczny sukces. Ba! Premiera tego drugiego nawet pomogła temu pierwszemu w zarobieniu jeszcze większych pieniędzy.

Poza tym, Warner wyznaczył premiery WW84 i Jokera na jesień w 2019 w podobnym czasie. Więc co za niekompetentni ludzie tam pracują, że najpierw wyznaczają premierę WW84 na połowę listopada (7 tygodni po premierze Jokera), potem PRZYSPIESZAJĄ JĄ na pierwszy piątek listopada (na równy miesiąc po Jokerze), żeby w końcu uznać, że w sumie to wyślą ją na czerwiec 2020. :P

Zbliżona data premiery WW raczej nie pomogła by Jokerowi, bo to kompletnie inna sytuację niż u Marvela. Może pierwotnie traktowali "Jokera" jako mały film, który nie będzie wielkim wydarzeniem w box office, a później zmienili zdanie, bo potrzebowali też większego pewniaka na następny rok. Na "Jokerze" zarobili, więc raczej do tej pory nie mieli powodów uważać, że popełnili błąd co do premiery.

Cytat: Juby w 06 Kwiecień  2020, 17:49:26Wydaje mi się, że nawet jeśli opóźnienie potrwa 3-4 miesiące i zdjęcia skończą się do końca listopada, to i tak powinni wyrobić się z marketingiem i ukończeniem filmu na 25 czerwca 2021. Problem polega na tym jak "myśli" studio, a oni będą mieli w nosie, czy film będzie gotowy, czy też nie. Filmy bardziej ukończone (tj. WW84 i TSS) wypuszczą w 2021, a Batmana, jako najmniej ukończonego, przeniosą na rok kolejny. Taki wieszczę czarny scenariusz dla naszego superbohatera. Obym się mylił. :( Oby faktycznie WW84 już została na tej sierpniowej dacie.

Problem, że każde studio chce mieć potencjonalny hit w najlepszych okresach dla kin, a także ewentualne sequele wprowadzać w tym samych miesiącach, zwłaszcza jak za pierwszym razem odnieśli sukces. Więc jeśli by doszło do niezbyt dużych opóźnień, to ewentualnie mogą zamienić daty premier "The Suicide Squad" i "The Batman", wtedy nie musieli by przekładać premiery o rok. Ale wiele też zależy co z innymi ich produkcjami jak "Matrix", czy "Fantastic Beasts 3".