Forum BatCave

Batman => Bat-Filmy => Justice League => Wątek zaczęty przez: Juby w 18 kwiecień 2020, 17:17:21

Tytuł: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 18 kwiecień 2020, 17:17:21
http://filmozercy.com/wpis/warner-nie-chce-pracowac-ze-snyderem-i-nie-wyda-jego-ligi-sprawiedliwosci

Podobno stosunki na linii Warner-Snyder nie zmieniły się przez te 3 lata, w Warnerze nie chcą z nim już w ogóle współpracować, a tzw. "Snyder Cut" nigdy nie ujrzy światła dziennego.

EDIT: A jednak!
(http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2020/05/Justice-League-1024x576.jpg)
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Q w 18 kwiecień 2020, 18:31:41
To samo źródło (portal Fandom Wire od Andy'ego Signore), co w przypadku plotki, że Batman w wykonaniu Roberta Pattinsona miałby dołączyć do DCEU.


Czyli to tylko plotka.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 18 kwiecień 2020, 21:53:35
Dlatego zacząłem od "podobno" ;) ale info pokrywa się z doniesieniami, które krążyły pod koniec 2017 roku w obliczu klapy finansowej filmu. I w sumie - jeśli to prawda - nie dziwię się WB.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 19 maj 2020, 16:11:28
Zwrot o 180 stopni w nowej plotce.
http://filmozercy.com/wpis/premiera-snyder-cut-zostanie-zapowiedziana-juz-jutro

Nie wiem jak wiarygodne jest to źródło, ale jutro wieczorem naszego czasu powinniśmy wiedzieć, czy to jedynie clickbait, czy w końcu Warner się ugieło ruchowi "Release the Snyder Cut". ;D
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Mr.G w 19 maj 2020, 16:28:34
Ktoś w to wierzy? Że kilka dodatkowych scen, w dodatku niedopracowanych, nagle uczyni ten film czymś wartym uwagi? Że historia nagle okaże się wciągająca, przeciwnik interesujący, a z kolorowo-błyskającej papki wynurzy się coś znaczącego? Można do tego domku dostawić kilka nowych, ładnych kolumienek, ale co z tego skoro fundament jest zły.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Rado w 19 maj 2020, 19:03:30
Jeśli faktycznie wyjdzie wydanie Snydera, to moim zdaniem będzie tak jak z wersją reżyserską BvS. Kto lubił wersję podstawową - to mu polepszy. Kto nie lubił - to i tak nie polubi.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Q w 19 maj 2020, 20:30:25
Źródło nie jest jakieś szczególnie godne uwagi, ale coś może być na rzeczy.

Co do samej wersji, to jednak będzie to coś innego niż w przypadku "BvS". Już sam fakt udziału innego kompozytora, może zmienić odbiór. I nie jest to tylko dodanie kilku usuniętych scen, ale pewnie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać by przekonać się, czy WB się pomyliło czy miało rację rezygnując z wersji Snydera.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 19 maj 2020, 23:22:19
Jeśli Snyder Cut wyjdzie (w co wątpię) i okaże się lepsze od wesji kinowej (w co również watpię, czytałem jakich zmian dokonał Joss Whedon i większość z nich moim zdaniem pomogła filmowi, a nie zaszkodziła) to Warner powinien spiąć poślady i ruszyć z drugą Ligą Sprawiedliwości. To nie musi nawet być sequel, a coś na wzór The Suicide Squad Gunna, taki soft reboot. Liga zasługuje na drugą szansę i na dobry film.

Grace Randolph również podała informację, że Warner podjął jakąś decyzję w sprawie wersji Snydera i duży news ma być niedługo. Skoro ćwierka tak więcej niż jeden ptaszek, to może... ???
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Q w 19 maj 2020, 23:27:31
Startują z HBO Max, na razie nic nowego nie mogą nakręcić, a tu na półce mają film, który wzbudza duże zainteresowanie, więc są argumenty by go wypuścić.

Co do nakręcenie drugiej części "JL", kontynuacji czy nie, to wątpliwe by to szybko nastąpiło. Pewnie wcześniej solowy "Superman" się pojawi niż sięgną po JL.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 19 maj 2020, 23:38:06
Supermana też szybko nie będzie. Ostatnio pojawiły się informacje, że Warner rezygnuje z planowanego filmu o Supergirl na rzecz prac nad nowym Supermanem, a już kilka dni później nowe przecieki ujawniły, że studio wciąż nie może dogadać się z Henrym Cavillem w kwestii finansowej. Nie dziwię się jeśli chce dużo kasy, po tym jak zszargano jego wizerunek zmazywanym wąsem w ostatnim filmie. Niemniej, liczę że w końcu się dogadają.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 20 maj 2020, 20:51:25
Co to będzie nikt nie wie, ale oficjalnie Snyder Cut nadchodzi... 2021 rok HBO Max. Snydera i ekipę czeka na pewno sporo pracy nad efektami, nowa ścieżką dźwiękową itp. Ciekawe czy w grę w chodzą jakieś dokrętki, ale to nierealne, prawda? 😅
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 20 maj 2020, 21:01:07
Snyder kręcił to przez sześć długich miesięcy, więc nie wiem co miałby jeszcze dokręcać (dokrętki Whedona przecież były życzeniem studia). Trudno mi w uwierzyć w ten news, ale im więcej Supermana Cavilla bez CGI-twarzy po zmazanym zaroście, tym lepiej. :) Oby film, a nie 6-odcinkowy serial, o którym gdybają, i oby data premiery na początku roku, bo już się nie mogę doczekać.

Wrócił Snyder i wrócił brak kolorów na nowych plakatach! ;D

(https://pbs.twimg.com/media/EYezfEwWsAA2LIV?format=jpg&name=medium) (https://pbs.twimg.com/media/EYeze8cXkAAYB5U?format=jpg&name=medium) (https://pbs.twimg.com/media/EYezeynX0AI46KM?format=jpg&name=medium) (https://pbs.twimg.com/media/EYezeoSWkAEoQO5?format=jpg&name=medium)

No cóż, trudno mi uwierzyć, że kryje się w tym dobry film, ale mimo wszystko

(https://pbs.twimg.com/media/EYe0OEDXsAUtJcI?format=jpg&name=900x900)

;)
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Q w 21 maj 2020, 01:10:38
Jeśli materiału ma na 4 godziny, to raczej bez dodatkowych zdjęć mogłoby się obejść.

240 minutowy film, czy 6x40 minut? Wychodzi na to samo, ale dla platformy bardziej opłacalne jest wypuszczanie co tydzień, bo wtedy potencjalni abonenci muszą pozostać przez minimum dwa miesiące, ale to w sumie najmniej istotna sprawa.

Snyder Cut doczekamy się szybciej niż można było się spodziewać. Ciekawe czy będą to dwa zupełnie inne filmy jak np. Dominion: Prequel to the Exorcist i Exorcist: The Beginning. Jeśli rzeczywiście jest tak, że wykorzystano tylko 1/4 jego materiału, to rzeczywiście odbiór filmu może być inny. Na pewno powinien pod pewnymi elementami tworzyć spójniejszą całość z poprzednimi filmami, bo oglądając "JL" można się zastanawiać, czy to rzeczywiście ci sami twórcy odpowiadali za "MoS" i "BvS". To, że wiele scen kręcono na greenscreenie nie jest zbyt obiecujące, ale kto wie czy nie zachowały się jakieś fajne sceny akcji, który do tej pory w filmach Snydera nie brakowało.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 21 maj 2020, 08:35:11
Pod koniec ubiegłego roku Snyder informował, że miał bodajże pięć godzin materiału, a jego pierwsza, surowa wersja filmu trwała 214 minut. Wolałbym, żeby przemyślał, które sceny są niezbędne, a co wymaga przycięciu aby gotowy materiał nabrał odpowiedniego tempa, i żeby wypuścili to jednak jako FILM, choćby i 190-minutowy.

Grace Randolph - póki co jej informatorzy nie mylili się w tej sprawie - twierdzi, że Warner chce wypuścić SnyderCut w formie serialu, 6 odcinków po około 35 minut każdy, czyli o czasie trwania z czołówkami i napisami końcowymi blisko 210 minut.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 21 maj 2020, 12:43:22
CytujSnyder kręcił to przez sześć długich miesięcy, więc nie wiem co miałby jeszcze dokręcać (dokrętki Whedona przecież były życzeniem studia).

No i Snyder już kontaktował się z obsadą w sprawie ewentualnych dokrętek. Więc cosik tam jeszcze chyba planuje.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 21 maj 2020, 13:51:29
Źle zrozumiałeś Leon. Kontaktował się, ale nie w sprawie dokrętek, a dogrania kwestii dialogowych do scen, które wyleciały, kiedy Warner wymienił Snydera na Whedona. Pewnie mają sporo postsynchronów do uzupełnienia. Nie sądzę, aby w czasach pandemii, kiedy studia filmowe nie mogą nagrywać swoich hitów, Zack dostał zgodnę na nagrywanie nowych scen.

Więcej szczegółów w artykule na THR:
https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/justice-league-snyder-cut-plans-revealed-it-will-be-an-new-thing-1295102
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 21 maj 2020, 14:24:05
A... no chyba, że tak 😋
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Q w 21 maj 2020, 17:41:07
Co ciekawe scena po napisach z Deathstrokiem, w wersji Snydera może być inna, albo dłuższa.

original end credit scene - zasugerował Joe Manganiello

https://twitter.com/JoeManganiello/status/1263177577855774721

W oparciu o emotki zamieszczone przez Joe, przypuszcza się, że być może powstała jakaś walka pomiędzy Deathstrokiem a Batmanem.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 21 maj 2020, 19:36:18
Oficjalna zapowiedź HBO Max.

Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Night_Wing w 23 maj 2020, 11:20:17
Zack Snyder, to jedna z najważniejszych osobistości dla ogólnego dziedzictwa Kinowego Uniwersum Komiksowego ostatnich lat, ba, w ogóle jedna z najznakomitszych postaci tej specjalności i zasług w dziejach kina rozrywkowego. Wiem, jest to z goła kontrowersyjne myślenie tudzież założenie, jednak co by się o Zacku nie mówiło, niepotrzebne moim zdaniem jest usilne spychanie go gdzieś na boczne tory! Przeszedł w życiu nie mało, momentami krwawił tylko dla siebie, niczym Daredevil. Wizja wyłaniająca się w jego filmach z Kinowego Uniwersum DC Comics emanowała świeżością, odwagą myśli i idei; Snyder prowadził w nich dialog ze społeczeństwem, przemawiał do oglądającego, a nie po prostu tylko adaptował określone realia komiksów z tego Uniwersum, na, obraz kina. Czy nie byłoby może i kontrowersyjnym, ale jednak dość odważnym działaniem, wydanie obrazu "Justice League: Zack Snyder Cut", w formacie zapisu filmu na dyskach: Blu-Ray, Blu-Ray 4K i DVD? Warner Bros, dystrybutorzy i wszyscy ci, którzy zajmowaliby się tego rodzaju implementacją filmu na odpowiednie nośniki ostatecznie nie straciliby na tym procesie. Fani, może nie wszyscy, ale większość na pewno, z chęcią obejrzeliby "Snyder Cut" w domowym zaciszu, w odpowiednio wybranej przez siebie jakości i warunkach. Dodatkowo taki okaz do kolekcji! Ha!
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 23 maj 2020, 22:21:54
Wydań DVD, Blu-ray i UHD pewnie się doczekamy (chciałbym), ale najpierw przez dłuższy czas wersja Snydera musi być ekskluzywną zawartością platformy HBO Max, żeby nie tracili abonamentów. W takim celu głównie powstaje.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 18 czerwiec 2020, 20:18:27
Doczekaliśmy się właśnie teasera z Darksaidem 😋 https://naekranie.pl/aktualnosci/liga-sprawiedliwosci-teaser-snyder-cut-oto-potezny-darkseid-1592497268
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 19 czerwiec 2020, 08:32:00
I link bezpośredni:


Niezły klimat, ale design Darkseida mi się nie podoba. Wolałbym stricte komiksowy wygląd, tak jak zrobili to z Thanosem w MCU, a na tym ujęciu widzę kolejnego przygarbionego stwora podobnego do Doomsdaya z BvS.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 19 czerwiec 2020, 10:39:59
Obyś się mylił i Darek był podobny do siebie jak najmocniej tylko to możliwe.. Szkoda, że jak widać chyba tak nie będzie 😅
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Rado w 23 czerwiec 2020, 20:41:08
Ogólnie spoko, tylko po co mu ta dzida? Ja chyba nie widziałem nigdzie Darkseida posługującego się jakąkolwiek bronią.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 25 czerwiec 2020, 08:27:39
Powracają plotki o cameo Green Lanterna z 2011 roku.
https://www.comicbookmovie.com/green_lantern/ryan-reynolds-rumored-to-return-as-green-lantern-for-zack-snyders-justice-league-cameo-a176291

Czyli film z Reynoldsem mógłby w ten sposób zastąpić Man of Steel w roli przyszywanego pierwszego filmu kinowego uniwersum DC. ;D
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 25 czerwiec 2020, 14:33:19
Kurcze, jedno zaskoczenie goni drugie zaskoczenie 😋. Aż strach pomyśleć na co jeszcze co niektórzy wpadną 😏
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 10 sierpień 2020, 09:23:43
(http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2020/08/e418b61c-c390-4faf-a6ef-675833a77739_c623x623.jpg)

Wierny ze Stefanem z BvS Ultimate Cut. Znaczna poprawa względem fatalnej wersji Whedona.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 10 sierpień 2020, 10:32:09
Zgadzam się poprawa jest widoczna nawet na tym średniej jakości zdjęciu. Mam nadzieję, ze i w samym filmie będzie z niego bardziej kozak niż u Whedona.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 12 sierpień 2020, 11:39:59
Snyder promuje sklejanie zwiastuna pod DC Fandome.

https://twitter.com/ZackSnyder/status/1293228535687942144
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 21 sierpień 2020, 08:16:26
https://www.comicbookmovie.com/justice_league/justice-league-director-zack-snyder-pokes-fun-at-supermans-do-you-bleed-line-in-joss-whedons-cut-a177690#gs.dgivs1

Jak na scenę "zupełnie bez sensu", Zack, był to zdecydowanie najlepszy moment w filmie. :P A jeśli doszukujemy się sensu, to gdzie byłeś gdy pisano scenariusz do BvS? ;D
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 21 sierpień 2020, 16:21:06
Oj tam, oj tam. Był przy pisaniu wersji reżyserskiej 😉🙃
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 22 sierpień 2020, 09:56:26
Ta jest niewiele lepsza (o ile w ogóle) ;D

Ostatnie zapowiedzi trailera, który zadebiutuje dziś w nocy.

Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Q w 22 sierpień 2020, 18:51:21
Wygląda, że zwiastun wyciekł do sieci:

Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Gieferg w 22 sierpień 2020, 18:59:38
Znowu się jaram.
Szczególnie, że nawet wersję kinowa jakoś tam lubiłem...
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Q w 23 sierpień 2020, 00:04:43
Zwiastun już oficjalnie:


Całość ma trwać 4 godziny i będzie udostępnione w 4 częściach.

Nowe sceny wyglądają dobrze. Już widać, że inaczej potraktowany zostanie Cyborg a także Flash dostanie więcej czasu.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 23 sierpień 2020, 11:18:28
Jak to Snyder. Znów bardzo fajny trailer do tego patos i wyblakłe kolory, ja to kupuje i czekam gorąco. Do tego 4 godzinna wersja - minus czołówka i litery i tak daje nam przynajmniej półtorej godziny dodatkowego materiału.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 23 sierpień 2020, 19:33:39
Podoba mi się wybór aspect ratio. 1,78 : 1 ma co drugi film, fajnie będzie zobaczyć całość w full IMAX, takiego superhero movie jeszcze nie widziałem.

Zmiana Stefana i kolorystyki na duży plus. Reszta... meh. No bo co z tego co tutaj zobaczyliśmy wnosiłoby coś ciekawego do JL z 2017? Zapowiada się po prostu dwukrotnie dłuższa, wypchana niepotrzebnym stuffem i pozbawiona heheszków Josa Whedona, podobna Liga. Nie jestem pewny czy gorsza, czy lepsza.

Ale sam trailer z Leonardem Cohenem w porządku. Szkoda tylko, że wciąż nie podali daty premiery, bo głównie na tę informację liczyłem.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Q w 23 sierpień 2020, 20:37:18
Czy na pewno taki sam format będzie na HBO Max, czy też to kwestia obróbki materiału? Czy wypchana niepotrzebnymi rzeczami? Filmy Snydera mają tendencje do rozwlekania prostych rzeczy, ale rozbudowa wątku FLasha, Cyborga oraz inwazji Darkseida zaliczyłbym na plus.

Dobrze wypada też ostatni scena z przemową Batmana, który bardziej zachowuje się jak lider drużyny.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 24 sierpień 2020, 14:15:34
Ale ta nuta, to chyba jakis żart Snydera mówiący nam... Aleluja JL Snyder Cut nadchodzi 😝
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 24 sierpień 2020, 15:33:43
Raczej odwołanie do jednej ze scen jego filmu Watchmen. ;)

Zastanawia mnie czemu Superman ma tu czarny strój w walce ze Steppenwolfem, skoro Zack nagrywał go w kolorowym?

(https://www.supermanhomepage.com/clickandbuilds/SupermanHomepage/wp-content/uploads/2017/12/JL-BTS.jpg)
(https://wegotthiscovered.com/wp-content/uploads/2018/08/Justice-League-BTS.jpg)
(https://64.media.tumblr.com/034020b2c3c0de82b6a714ac7364e999/tumblr_p47wlsrNMk1uorz8zo3_540.gifv)

Miała być jego pierwotna wizja tego filmu, a to chyba zmiana by Zack 2020.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Q w 24 sierpień 2020, 16:09:17
W trakcie zdjęć studio chyba się nie zgodziło na czarny kostium, dlatego jego kolor zmieniany jest w postprodukcji.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Q w 24 sierpień 2020, 22:48:03
Cytat: Leon Kennedy w 24 sierpień  2020, 14:15:34Ale ta nuta, to chyba jakis żart Snydera mówiący nam... Aleluja JL Snyder Cut nadchodzi 😝

Do wyboru piosnki Snyder odniósł się podczas podcastu  The Reel in Motion


Cytuj"It's something that I just felt like, you know, was right for this. It has significance beyond just the movie".

Wrażenie zrobił na nim również zwiastun "The Batman" i też jak niektórzy zastanawia się jak będzie kategoria wiekowa.

 
Cytuj"I don't know yet what the rating is going to be, but I felt the same way. I actually just texted Matt [Reeves] after and I was like, 'What the f***! This is cool! I loved it. I thought it was so cool. I thought it was the right direction and everything about it. As far as just being a fan, it's the kind of movie I want to see, so I felt like [two thumbs up]."
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 25 sierpień 2020, 09:23:28
Cytat: Q w 24 sierpień  2020, 16:09:17W trakcie zdjęć studio chyba się nie zgodziło na czarny kostium, dlatego jego kolor zmieniany jest w postprodukcji.

Anochybażetak.

No to cierpliwie czekam na ogłoszenie daty premiery.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Mr.G w 25 sierpień 2020, 10:34:41
Co by nie sądzić o filmie, trzeba oddać Snyderowi, że ma wielką pasję. Miło się śledzi to wszystko, co dzieje się dookoła projektu. Zaangażowanie w realizację jego wizji jest na tyle poważne, że powoli zaczynam się nabierać, iż może faktycznie to będzie zupełnie inny film. Obejrzeć obejrzę, na pewno chętniej niż zabierałem się za JL 1.0. Wtedy miało się poczucie, że Batman poszedł w złym kierunku - teraz będzie to tylko pożegnanie z pewnym eksperymentem DC, wiedząc że równolegle powstaje coś znacznie lepszego.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 27 sierpień 2020, 10:00:41
http://www.batcave.com.pl/2020/08/czyzbysmy-poznali-date-premiery-zack-snyders-justice-league/

Padłem. xD

Przypominam, że zdjęcia Snydera do JL zakończyły się w październiku 2016 roku, czyli na post-produkcję miał jakiś rok. A ze stanowiska reżysera zszedł w maju 2017 (więc sporo post-produkcji mieli już za sobą). Mimo to, od ogłoszenia Snyder Cut w maju tego roku, na wersję Zacka będziemy czekać rok i 3 miesiące! ;D

Liczyłem na premierę już w styczniu, max. w kwietniu (tak, jak pojawiała się Gra o Tron na HBO). Jeśli to info się potwierdzi, moje oczekiwanie spada niemal do zera. We wrześniu to ja będę już odliczał dni do Batmana z Pattinsonem. :P
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Q w 27 sierpień 2020, 12:16:44
Data oficjalnie nie potwierdzona, więc można zakładać, że to najgorszy wariant. Co do dokończenia filmu post-produkcji to pytanie ile osób ma do dyspozycji Snyder, czy spece od efektów specjalnych pracują w takim samym składzie jakby robili to 2016/2017?

Jest też kwestia samego HBO Max może na jesień planują wejść z usługą do innych krajów? Pozostaje jeszcze sporo niewiadomych. Ale co to jest po tylu latach czekania jeszcze kilka miesięcy.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 27 sierpień 2020, 12:54:03
Ale tu nawet nie rozwaliła mnie perspektywa dłuższego czekania. Bardziej tego, że Warner ma puste pierwsze półrocze w kalendarzu 2021 jeśli chodzi o kino superhero, a JL miałoby wyjść miesiąc po The Suicide Squad i na kilka dni przed nowym Batmanem. Zagranie bez sensu. Tak samo jak wypuszczenie zapowiedzi Snyder Cut kilka dni temu, na 13 miesięcy(!) przed premierą na HBO Max (o ile się potwierdzi). Do tej pory "najgorszym wariantem" jaki zakładałem był maj 2021 (czyli równo rok po ogłoszeniu SC). Września w życiu bym się nie spodziewał.
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 22 październik 2020, 08:35:52
Jared Leto to Play Joker in Zack Snyder's Justice League (https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/jared-leto-to-play-joker-in-zack-snyders-justice-league-exclusive)

Taka sytuacja. Najwyraźniej Warner uznał, że film z Phoenixem pozwolił ludziom zapomnieć o retarded-Jokerze z filmu Ayera i cichaczem chcą go znowu wprowadzić do swojego uniwersum, tym razem prowadzonego przez zdolniejszego reżysera (i zapewne w mniejszej dawce). ;D Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nie było wcześniej, więc też wrzucę - fotka Batflecka z okazji Dnia Batmana. O ile jego drugi kostium niezbyt mi się podoba (do fotek Pattinsona najmniej ze wszystkich filmowych batsuits), tak na tej fotografii Nietoperz prezentuje się bardzo fajnie.

(http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2020/09/EiTAJEyXcAMY44d.jpg)
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: HUDY w 22 październik 2020, 12:47:41
Może scena po napisach będzie bardziej rozbudowana, Lex i jego Legion of Doom
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 22 październik 2020, 17:42:56
Możliwe. Tak czy siak fajnie, że znów będzie i oby dostał kolejną, ale za to prawdziwą szanse!!
Tytuł: Odp: Zack Snyder's Justice League
Wiadomość wysłana przez: Juby w 22 październik 2020, 19:55:17
Leto to utalentowany aktor. Jego Joker był tragiczny w SS Ayera, ale myślę, że z lepiej napisaną rolą i innym reżyserem mógłby się zrehabilitować. Tylko nie wiem, czy on w tym projekcie w ogóle jest potrzebny? Ileż można wciskać Jokera do wszystkiego? Mam nadzieję, że jego powrót do DCEU oznaczałby całkowity brak Jokera kiedykolwiek w serii Matta Reevesa.