Forum BatCave

Batman => Suicide Squad => Wątek zaczęty przez: Leon Kennedy w 13 Październik 2018, 03:32:54

Tytuł: The Suicide Squad
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 13 Październik 2018, 03:32:54
Gunn scenarzystą kontynuacji SS!!! Bardzo dobrze, to wróży kontynuacji. Disney był głupi przekreślając jego pracę z powodu jakiś tam tweetów sprzed lat, ale dzięki temu mamy odpowiedniego gościa na odpowiednim miejscu czyli w DC  ;D Mógłby jeszcze zająć stołek reżysera i mamy murowany hit. Ciekawe jakie nowe postacie nam da, a że mam wolną rękę ( oby ), to.gościu bankowo nas zaskoczy wyborem.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Night_Wing w 13 Październik 2018, 10:11:16
Cytat: Leon Kennedy w 13 Październik  2018, 03:32:54
Gunn scenarzystą kontynuacji SS!!! Bardzo dobrze, to wróży kontynuacji. Disney był głupi przekreślając jego pracę z powodu jakiś tam tweetów sprzed lat, ale dzięki temu mamy odpowiedniego gościa na odpowiednim miejscu czyli w DC  ;D Mógłby jeszcze zająć stołek reżysera i mamy murowany hit. Ciekawe jakie nowe postacie nam da, a że mam wolną rękę ( oby ), to.gościu bankowo nas zaskoczy wyborem.


Informacja, której się nie spodziewałem, a której taki finał, ten wybór niezwykle szanuję: James Gunn reżyserem "Suicide Squad". Chyba nikt by się nie zdziwił, gdyby twórca nadał sequelowi, nad którym będzie pracował tytuł: "Suicide Squad vol.2", co odpowiadałoby akurat tej szaleńczej, nazwijmy to komediowej i zgryźliwej naturze produkcji, tak, jak humorystyczne usposobienie prezentujące się w dwóch częściach "Guardians of the Galaxy". Kolejnym znakiem zapytania są postacie, które artysta może dodać do takowego sequela. Lobo i Nightwing okazyjnie, to moje propozycje na poszczególne sylwetki, które zagościłyby w w kontynuacji "Suicide Squad". ::) ::) ::)
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 16 Październik 2018, 04:12:26
Lobo okazyjnie to mógłby się pojawić u Esa. Zaś Nightwing czemu by nie? Byłoby fajnie go zobaczyć walczącego z SS.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 08 Marzec 2019, 01:22:43
Czy to prawda, że Elba zastąpił Smitha w roli najlepszego strzelca? A potencjalna lista nowych samobójców to:

King Shark

Ratcatcher (Otis Flannegan)

Polka-Dot Man (Mister Polka Dot)

Peacemaker (Christopher Smith).
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Q w 08 Marzec 2019, 01:38:07
Informacja z Elbą wydaje się pewna. Potencjalna lista nowych samobójców też, ale w tym wypadku mogą zajść zmiany albo lista może zostać uzupełniona.

Ciekawe jest, że z potencjonalnych nowych bohaterów, tylko  King Shark był w komiksach członkiem drużyny samobójców.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 08 Marzec 2019, 09:01:28
Czyli Ratcatcher i Polka-Dot Man byliby do odstrzału. Ale fajnie będzie zobaczyć takiego cudacznego przeciwnika w filmie jak ten drugi, zwłaszcza jeśli film by miał mieć zabawny klimat.

Peacemaker nie mam pojęcia kto to, a King Shark może być ciekawy, ale też może wypaść z tego kaszana jak w Flashu.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Johnny Napalm w 09 Marzec 2019, 18:53:42
Polka-Dot Man... o w mordę. Kiedy już myślę, że DC mnie niczym nie zaskoczy oni totalnie się dalej pogrążają. Nawet nie chcę myśleć w jakich klimatach będzie się obracał ten film.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 09 Marzec 2019, 21:09:24
W szalonym klimacie i wierzę w Gunna.  Ten film wydaje się idealny na jego kolejny projekt i pokazanie, że Disney zbyt pochopnie go wywalił. Zresztą gorzej niż w poprzedniej wersji SS nie będzie.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Q w 12 Marzec 2019, 15:47:47
Sporo plotek ostatnio pojawia się na temat filmu Gunna.

Mniejsza skala zagrożenie - czyli walka z grupą Onslaught na Bliskim Wschodzie. Całość inspirowana komiksami z lat 80-tych. Do takiego starcia ekipa skompletowana przez Gunna może być odpowiednia.

Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 12 Marzec 2019, 18:21:57
Śmieszne, że już tyle wiemy o filmie Gunna, a o filmie Reevesa prawie nic... ale cóż, już dawno Wam mówiłem, że DC kazało czekać Reevesowi, aż coś wymyślą, a potem aż ogłoszą wylanie Afflecka.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Q w 12 Marzec 2019, 18:39:30
Prace na planie "The Suicide Squad" mają ruszyć we wrześnie, a "The Batman" pod koniec roku, więc jeśli wszystko będzie przebiegać w podobnym harmonogramie, to to w najbliższych miesiącach powinny też pojawić się jakieś doniesienia na temat filmu Reevesa - chyba, że chcą trzymać jak najwięcej informacji w tajemnicy. Jak by nie było o filmie Reevesa wiemy więcej niż o nowym filmie Nolana.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Q w 15 Marzec 2019, 19:58:58
Cytat: Leon Kennedy w 09 Marzec  2019, 21:09:24W szalonym klimacie i wierzę w Gunna.  Ten film wydaje się idealny na jego kolejny projekt i pokazanie, że Disney zbyt pochopnie go wywalił.

Disney ponownie przywrócił Gunna do wyreżyserowania i napisania scenariusza "Guardians Of The Galaxy 3". Nim to jednak nastąpi Gunn zajmie się "Suicide Squad".

Źródło: Deadline (https://deadline.com/2019/03/james-gunn-reinstated-guardians-of-the-galaxy-3-disney-suicide-squad-2-indefensible-social-media-messages-1202576444/)
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 15 Marzec 2019, 22:40:34
Hahaha, dobre to! Widać, że nikt nie chciał wziąść tej fuchy po nim. Na jego miejscu powiedziałbym im walcie się.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Juby w 16 Marzec 2019, 09:08:35
Leon, doczytaj uważnie artykuł. Nie "nikt nie chciał wziąĆ fuchy po nim", tylko Disney nikogo poza nim do tej roboty nie widział i odczekali całą tę medialną gównoburzę z lata. Jak widać, skoro ludzie nie jadą po decyzji Warnera w kwestii zatrudnienia Gunna, Disney uznał, że i ich nikt nie powinien więcej krytykować.

Nie zdziwię się jeśli teraz Gunn tylko napisze skrypt do Samobójców, a reżyserię powierzą komuś innemu, bo ten weźmie się za kończenie swojej trylogii. Na 2020 już się nie wyrobi (a na maj przyszłego roku było przymierzane GotG3), ale na 2021 Disney ma zaklepane 3 daty premiery. Dałby radę.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 16 Marzec 2019, 10:48:51
A czemu mieliby jechać po Warnerze? Disney myślał, że mało kto już go zatrudni czy co? I sami nie mieli większego pojęcia komu powierzyć reżyserię strażników, a i malo kto czuł się na siłach, aby Gunna zastąpić. Więc trza było się z nim przeprosić.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Juby w 16 Marzec 2019, 11:10:23
Chętnych na przejęcie Strażników 3 było kilku (ostatnio Adam McKay na przykład), a pod ręką mieli doskonałego kandydata na następce Gunna w postaci Taika Waititi.

Nie chodziło mi o to, że to Disney miał jechać po Warnerze. Mieliby to robić oburzeni ludzie w sieci, którzy spowodowali wyrzucenie Gunna z Marvela w lipcu ubiegłego roku. Afera przycichła, Warner zatrudnił Gunna do Suicide Squad 2, żadnej nagonki na tę decyzję nie było, więc i Disney mógł teraz zaoferować mu powrót na dawne stanowisko, skoro piana wścieklizny na jego dawne, kontrowersyjne twity, dawno temu spłynęła. ;)
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 16 Marzec 2019, 14:10:24
Waititi by pasował i to bardzo, ale czy by się zgodził wejść w buty Gunna, to inna sprawa. Zaś Disney w moim odczuciu się ośmieszył i w końcu postanowili to sprostować, bo każdy oprócz Kaczora Donalda wiedział, że walą mega głupotę.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Q w 06 Kwiecień 2019, 00:05:11
Zmiany w planach "The Suicide Squad". Postać Deadshota nie powróci, ale Elba pozostaje w obsadzie, tylko, że zagra nowego bohatera.

Skoro mają powrócić:  Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Captain Boomerang i Viola Davis jako Amanda Waller, to film co raz bardziej zapowiada się na sequel, a nie na kompletny reset.

Z dnia na dzień co raz trudniej przewidzieć w jakim kierunku pójdzie ten film.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 06 Kwiecień 2019, 01:47:36
Serio nie powróci? To pewne info? Szkoda.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Q w 06 Kwiecień 2019, 02:26:58
Źródło pewne (Variety) -  batcave.com.pl (http://www.batcave.com.pl/2019/04/idris-elba-zagra-w-the-suicide-squad-ale-nie-bedzie-to-rola-deadshota/)

Jednak wcześniejsze doniesienia też były z pewnych źródeł. I jak widać koncepcja cały czas ulega zmianom, w większym lub mniejszym stopniu.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 06 Kwiecień 2019, 06:23:39
Straciłem zainteresowanie tym filmem jak również Birds of Prey jeśli wiążą się z poprzednimi filmami. No thanks.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 06 Kwiecień 2019, 14:23:59
Hahaha, a coś Ty myślał, że teraz niby wszystkie filmy nie będą się w żadnym stopniu łączyć z poprzednimi? A powiedz na jakiej podstawie tak sądziłeś? Nawet Shazam jest w tym samym Universum i jest to fajnie pokazane w formie drobnych smaczków i nawiązań i tak być powinno i będzie dalej i dalej. Z tym, że każdy film ma opowiadać konkretną historię o postaciach, które w niej się pojawiają, a nie być zapowiedzią nowych postaci w następnych filmach czy jakiś wydarzeń.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Q w 06 Kwiecień 2019, 15:42:01
Możliwy jest także powrót Joela Kinnamana w roli Ricka Flaga.

Nie wiadomo jak duże będą role bohaterów z wcześniejszego filmu i może się okazać, że będzie to sytuacja podobno do tego co było w przypadku filmów "G.I. Joe: Czas Kobry" i "G.I. Joe: Odwet". Czyli pewni bohaterowie mogą powrócić tylko po to by zginąć i zrobić miejsce dla nowych.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 06 Kwiecień 2019, 21:54:20
Zatrudnienie Elby jako Deadshota, nowa ekipa i tylko udział Robbie sugerowały soft reboot. A teraz się z tego wycofują (Elba ma inną rolę, Davis, Letojoker na planie BoP) i śmierdzi to ingerencją studia w wizję reżysera. No trudno, na te filmy na pewno do kina nie idę już. Pozostanę przy tych kompletnie odciętych od czekokolwiek Snydera jak Shazam i tych spoza uniwersum jak Joker czy Batman.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Juby w 07 Kwiecień 2019, 07:59:59
Problemem Suicide Squad nie byli bohaterowie, a reżyseria i okropny scenariusz. Nie skreśliłabym żadnego z tych filmów na podstawie powrotu kilku postaci, nie wiadomo nawet w jak dużej roli.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 07 Kwiecień 2019, 10:30:22
Cytat: Juby w 07 Kwiecień  2019, 07:59:59"Nie skreślę" żadnego z tych filmów na podstawie powrotu kilku postaci, nie wiadomo nawet w jak dużej roli.
Po pierwsze rodzaj, po drugie nie musisz pisać tego hipotetycznie. Jak nie chcesz skreślać, to nie skreślasz.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Q w 12 Październik 2019, 01:59:03
Pierwsze zdjęcia z planu wydają się potwierdzać cześć bohaterów, którzy się pojawią:

Nathan Fillion (Arm-Fall-Off-Boy), Pete Davidson (Blackguard), Michael Rooker (Savant), Flula Borg (Javelin), Sean Gunn (Weasal) and Mayling Ng (Mongal).

(http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2019/10/the-suicide-squad-cast-set-001.jpg)
(http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2019/10/the-suicide-squad-cast-set-002.jpg)http://www.batcave.com.pl/2019/10/bohaterowie-w-kostiumach-na-zdjeciach-z-planu-the-suicide-squad/ (http://www.batcave.com.pl/2019/10/bohaterowie-w-kostiumach-na-zdjeciach-z-planu-the-suicide-squad/)
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 12 Październik 2019, 14:28:31
Stroje są niesamowite. Będzie mega zabawa. Szkoda, że tak długo jeszcze przyjdzie na na to czekać, ale będzie warto.
Tytuł: Odp: Suicide Squad 2
Wiadomość wysłana przez: Juby w 12 Luty 2020, 11:36:45
Jest i Harley.
http://www.batcave.com.pl/2020/02/margot-robbie-jako-harley-quinn-na-planie-the-suicide-squad/#more-30227

Czy to przypadek, że te zdjęcia pojawiają się akurat po premierze jej solowego filmu? Wyczuwam kontrolowany wyciek.

PS: Leon, możesz zmienić nazwę tematu na "The Suicide Squad"? ;)
Tytuł: Odp: The Suicide Squad.
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 12 Luty 2020, 12:41:53
Z wielką chęcią zmienię tytuł, ale jakoś nie mogę znaleźć takowej opcji... Pod moderation jej niema.

Co do Harley to napewno wszystko ustawione.
Tytuł: The Suicide Squad
Wiadomość wysłana przez: Juby w 12 Luty 2020, 12:44:10
Przy swoim poście otwierającym ten wątek klikasz w "Więcej" > "Modyfikuj" > i gdy przeniesie cię do pełnego edytora wiadomości, zmieniasz tytuł wątku. ;)

Zrobiłem tak na próbę przy tej wiadomości i udało się bez problemu. W ten sam sposób możnaby zmienić nazwę tematu o BoP na pełny tytuł. :)
Tytuł: Odp: The Suicide Squad.
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 12 Luty 2020, 12:48:42
Dzięki za przypomnienie i zadanie wykonane. Harley również już zmieniłem.
Tytuł: Odp: The Suicide Squad
Wiadomość wysłana przez: Juby w 12 Luty 2020, 13:15:54
Nieźle, choć wcisnęła ci się zbędna kropka na końcu ;)

Już ją wywaliłem  :D

Spoko. Swoją drogą, ciekawe jak przetłumaczy to nasz dystrybutor. Od 2016 nie pasował mi ten "Legion", mam nadzieję, że film Gunna dostanie prawidłowo przeniesiony na polski "Oddział samobójców". ;)
Tytuł: Odp: The Suicide Squad
Wiadomość wysłana przez: Juby w 20 Luty 2020, 10:22:10
Dużo nowych fotek z planu, z lepszym spojrzeniem na wizerunki nowych samobójców.
http://www.justjared.com/2020/02/19/margot-robbie-films-suicide-squad-sequel-scenes-in-panama-get-a-first-look-at-polka-dot-man-idris-elbas-character/