Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konsole, na których gramy...

Zaczęty przez Altair, 27 Wrzesień 2008, 16:55:29

Altair

Podpisuję się pod CoD'em 4 i GoW :D

Shadow

Wykorzystam ten temat i spytam się was o zdanie.

Lepiej kupić PlayStation Portable czy Xbox 360? cene mają mniej więcej taką samą, X trochę droższy jest.

Liczę na was.
You think you won and then it's all gone...

Dominic

Oczywiście, że Xbox360. PSP to zupełnie inna bajka.

Crane

Cytat: Shadow w 28 Luty  2009, 21:32:30Lepiej kupić PlayStation Portable czy Xbox 360? cene mają mniej więcej taką samą, X trochę droższy jest.
Liczysz że my powiemy ci czy wolisz konsolę przenośną czy stacjonarną?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

Jak chcesz jechać do znajomych zupełnie odciętych od świata (tzn.internetu i gierek),a desperacko chcesz grać w jakąkolwiek grę (słabe efekty graficzne,gameplay itd.)to kupujesz PSP.Chcesz świetną grafikę i grywalność wybierasz X'a ;)

PS.Powiem Ci,że granie na przenośnej konsoli w domu to kretynizm :)

El Cornetto

Osobiście proponuję PlayStation 3, bo piękną grafikę posiada, bo fajnie się gra i ma blu ray.

Shadow

Właśnie akurat chyba Blu Ray ciągnie PS3 na dno. Z Sony w życiu miałem już PSX i PS2, więc chciałbym jakiejś odmiany, właśnie taką dał by mi X360. Z innej strony na PSP mógłbym grac wszędzie, w szkole, w domu, w autobusie, w tramwaju i tak w nieskończoność :D

Myślałem też nad Nintendo Wii albo Nintendo DS. 
You think you won and then it's all gone...

El Cornetto

Z tego co wiem PS3 sprzedaje się na poziomie XBoxa, bo obie te konsole wyprzedziło Nintendo Wii ;)

Shadow

Ale PS3 jest droższe i bym musiał więcej wydać, a poza tym Xbox 360 chyba ma lepszą grafe.
You think you won and then it's all gone...

Mihcim

Ale PS3 jest lepiej zrobione i jest lepiej Technicznie zrobiony

Altair

Cytat: Shadow w 01 Marzec  2009, 15:01:52
Właśnie akurat chyba Blu Ray ciągnie PS3 na dno.  

Jakieś uzasadnienie?Życzę Ci,abyś pooglądał jakiś film na BD z ekranem HD (choćby TDK),a na pewno zmienisz zdanie o Blu-Ray Discach...

Cytat: Shadow w 01 Marzec  2009, 17:09:42
Ale PS3 jest droższe i bym musiał więcej wydać

Masz Blu-Ray,siedmiordzeniowy procek,kartę graficzną 256 mb,policz sobie ile kosztowałaby każda z tych części kupowana osobno na wyposażenie PC.A terazz pomyślmy o X'ie:
Brak BD,brak HDD (bo o tej tańszej wersji mówimy,right?),przewodowość padów

Cytat: Shadow w 01 Marzec  2009, 17:09:42
a poza tym Xbox 360 chyba ma lepszą grafe.

Przede wszystkim to gry na X'a mają lepszą grafikę,dlaczego?Bo microsoft diametralnie zmienił swój marketing podkupując lepszych wydawców,dzięki czemu gry zazwyczaj są pisane PRZEDE wszystkim pod X360,a potem pod PS3.To działanie celowe,które trzeba przeczekać.Poza tym do kosztu NAJTAŃSZEGO Xboxa dolicz kosz 400 zł.Dlaczego?Ponieważ gry są coraz większe i w pewnym momencie BĘDZIESZ MUSIAŁ kupić zewnętrzny czytnik Blu Ray do 360,aby grać w najnowsze gry.Wtedy ceny urządzeń są porównywalne...

PS.Wolę przerośnięty odtwarzacz BD niż DVD ;)


Mihcim


Altair


Mihcim

ee tam ja dalej Kocham swojego zepsutego Xboxa na ktorym za 11 dni bede wieczorkiem pogrywal w RE5

Altair