Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Gieferg

#495
Bane ma potencjał by być najlepszym ekranowym przeciwnikiem Batmana i dlatego powinien być głownym przeciwnikiem w finale trylogii Nolana.

Potrzebny jest przeciwnik dla Batmana który mu konkretnie nakopie do dupy i nie jakiś podrzędny henchmen, tylko własnie głowny przeciwnik który jest w stanie dorównać lub przewyższyć Batmana tak fizycznie jak i intelektualnie, gostek, który może co najwyżej pokierować mafią w Gotham , której to mafii mam już serdecznie dośc po dwóch pierwszych filmach   tu nie wystarczy.

Ani Riddler, ani Catwoman, ani żadne Killer Crocki czy inne Black Maski NIE SĄ W STANIE przeskoczyć Jokera, tzn oczywiście że mozna znimi wszystko zrobić w scenariuszu ale: Trzeci film powinien mieć wiekszą skalę trudności dla Batmana niż drugi, a wręcz nie wypada żeby większą skalę trudności niż Joker zafundował ktokolwiek inny niż Bane i jeśli się okaże że będzie przeciwnikiem w trójce to będzie to dla mnie najlepsza możliwa wiadomość dotycząca tego filmu jaką tylko mógłbym usłyszeć.

Poza tym Bane'a można powiązać z Ligą Cieni i ewentualnie Talią Al Ghul i nędzie to miało nawet podstawe w komiksie :)


I ta, będę o tym nawijał w kółko dopóki nie zostanie oficjalnie potwierdzone, że Bane się nie pojawi. A jesli jednak się pojawi to będę nawijał dalej  ;D
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

#496
Niech to cholera!! Podpisuję się pod wypowiedź Gieferga i Vincenta, bo po przeczytaniu postu bruce'a95 chciałem napisać dokładnie to samo co ta dwójka ;). A na koniec dodam... Bane, Bane, Bane i jeszcze raz Bane!!!


MJ

Gieferg mówisz że nikt nie zniszczy Batmana jak Bane, chyba żeby Husha, ale pewnie nie wezmą bo za dużo przeciwników było by trzeba użyć.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Gieferg

Husha nie chcę z prostego powodu - nie widziałem na oczy komiksu z tym gościem i wiem o nim tyle co napisali na wikipedii :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

vincent

Hush to by się nadawał, jesli zrobić z tego bardzo tajemniczy, na maksa detektywistyczny film. A jak wiadomo, dla Batka trzeba zderzenia z pociągiem - z Bane'm!
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Hydro

Gieferg, przeczytaj Hush cz. 1 i 2 :) Polceam.

Hush? No, nie wiem czy on się nadaje. Ja czekam teraz na coś... bombowego. Jesli wiecie o co mi chodzi ;)
It's a funny world we live in.

Mr.G

Dwie łodzie nafaszerowane ładunkami wybuchowymi nie były dość bombowe jak dla Ciebie?
Hush mógłby się pojawić, ale nie jako ten główny. Mówiło się o Riddlerze, ale on też jest za słaby jak na taką mocną postać jakiej teraz oczekujemy. Zastanawiam się czy nie spróbować wyciągnąć czegoś ciekawego z Fireflya, Gotham ogarnięte płomieniami i Batman bezradnie próbujący je uratować.

Kadaver

W Dark Knight Alfred powiedział:"Niektórzy ludzie chcą po prostu oglądać świat w płomieniach".Miał oczywiście na myśli charakter Jokera,ale jednocześnie można to zinterpretować jako zapowiedź kolejnego przeciwnika,czyli Fireflya(do którego taka charakterystyka jeszcze bardziej pasuje).

Crane

Cytat: Mr.G w 07 Luty  2009, 23:34:44Dwie łodzie nafaszerowane ładunkami wybuchowymi nie były dość bombowe jak dla Ciebie?
Równie bombowe co niewypały z czasów II WŚ :P


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Shadow

Najlepszy zostali już wykorzystani. Strach na wróble, Ras al Ghul, Joker, Two Face... tylko jedna postać która pasowała by do wizji Nolana przyszła mi na myśl... Black Mask. Tylko jego bym chętnie zobaczył w sequelu TDK.

CytatBlack Mask nie miał żadnych nadludzkich mocy. Był jednak dobrym przywódcą, otoczonym przez lojalnych ludzi. Sionis był świetnym strategiem, a także bezwzględnym i okrutnym oprawcą, wykorzystującym tortury by wydrzeć potrzebne mu informacje.

Proszę bardzo idealna postać do Gotham Nolana, może wejść chociażby w konflikt z Gordonem, włącza się Gacek i mamy jakiś wątek ;)
You think you won and then it's all gone...

Kadaver

Sam Black Mask nie wystarczy,Nolan daje po dwóch głównych villainów i trzeciego na deser( w BB Mister Zsasz,w DK Scarecrow).

Maxie Zeus

Harvey Two-Face już nam pokazał 50% czarnej ''maski''.


Posted on: 08 Luty  2009, 18:20:33

 
CytatNolan daje po dwóch głównych villainów i trzeciego na deser( w BB Mister Zsasz,w DK Scarecrow).
Aha.. czyli Falcone w BB był tylko pobocznym wrogiem. Moim zdaniem był ważniejszy niż chociażby Scarecrow.

Kadaver

Skoro był ważniejszy,to dlaczego dużo szybciej odpadł?

Maxie Zeus

Falcone był mafiozą, który owego czasu miał całe Gotham w garści. Był też piewszym wielkim przeciwnikiem Batmana. A Crane?? On był tylko skorumpowanym doktorkiem, który lubiał męczyć swoich pacjentów. Nie ma co porównywać..

Kadaver

Dr Jonathan Crane:I am more than aware that you are not intimidated by *me*, Mr. Falcone. But you know who I'm working for, and when he gets here...
Carmine Falcone: He-he's coming to Gotham?
Dr. Jonathan Crane: Yes he is. And when he gets here, he's not gonna want to hear that you have endangered our operation just to get your thugs out of a little jail time.
Czy tak się rozmawia z kimś ważniejszym od siebie?