Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Leon Kennedy

CytatNo cóż niektórzy lubią połykać, inni nie.

A kto tutaj lubi połykać?

CytatTo wszystko te plakaty to fajnie wygladajace fake

I na tym zakończmy ten temat.

CytatNie, żadnych smaczków w filmach Nolana. ŻADNYCH

A możesz podać jakiś argumnet... dlaczego takie zdecydowane nie?

Film na tym straci? Relaność wyparuje?

Kadaver

Zdecydowanie wolałbym zobaczyć villaina,który dotąd nie pojawił się w filmie.Black Mask byłby dobry jako główny villain,chętnie ujrzałbym też Abbattoira(chociaż nie jestem pewien w jak dużej roli),można by też wcisnąć Amygdalę(jego to już zdecydowanie w pobocznej roli,np:jako osiłka pracującego dla Black Mask).   

Hydro

CytatA możesz podać jakiś argumnet... dlaczego takie zdecydowane nie?
Bo film, dla mnie, straciłby urok. No nie wiem, po prostu Nolanowski klimat zostałby uszkodzony po np. takim czymś: nagłówek w gazecie "SUPERMAN URATOWAŁ DZIECI Z PŁONĄCEGO DOMU"... I tym podobne  ::)
It's a funny world we live in.

vincent

Abbattoir? Daj spokój. Ta postać nie ma w ogóle potencjału. Typowy świr morderca. Nic specjalnego. Miliard razy lepiej zamiast niego prezentowałby się Zsasz. Przynajmniej ma to 'coś'.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

I Deadshot ale on juz byl w gotham knight
moim zdaniem powinien wystapic riddler albo catwoman

Kadaver

Wiedziałem,że pomysł z Abbatoirem się nie spodoba.Ale mnie się on zawsze wydawał bardziej przerażający od Zsasza,więc chyba jednak wolałbym jego zobaczyć w kolejnej części.

Maxie Zeus

Jednyne co jest w nim bardziej przerażające, to nazwa ('rzeźnia'). Nic więcej ::)

Leon Kennedy

CytatBo film, dla mnie, straciłby urok. No nie wiem, po prostu Nolanowski klimat zostałby uszkodzony po np. takim czymś: nagłówek w gazecie "SUPERMAN URATOWAŁ DZIECI Z PŁONĄCEGO DOMU"... I tym podobne 

Ale mi chodzi w tej chwili bardziej o smaczki związane bezpośrednio z Gacowatym i jego Gotham np: krótkie napomnienie o cyrku i latających Graysonach i to za nic w świecie nie sprawi, że film staci na uroku lub realistyczności ;)

(A)nonim

CytatA kto tutaj lubi połykać?
No logicznie rzecz biorąc jak ten smaczek ci sprawia ekstazę, to raczej jego źródła nie wyplujesz. ;D
CytatAle mi chodzi w tej chwili bardziej o smaczki związane bezpośrednio z Gacowatym i jego Gotham np: krótkie napomnienie o cyrku i latających Graysonach i to za nic w świecie nie sprawi, że film staci na uroku lub realistyczności
Ale po co o tym gadać, skoro u Nolana takich smaczków i tak nie ma?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Kadaver

Po zastanowieniu się,doszedłem do wniosku,że jednak bardziej od Abbatoira pasowałby Tally Man(ten pierwszy).

(A)nonim

Ja chcę człowieka-gumkę, to dopiero był godny przeciwnik Batmana.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Kadaver

Mogłbyś mi wyjaśnić,dlaczego uważasz Tally Mana za niegodnego przeciwnika?

Shadow

Cytat: (A)nonim w 02 Styczeń  2009, 15:56:58
Ja chcę człowieka-gumkę, to dopiero był godny przeciwnik Batmana.

Rubber Man rules!

You think you won and then it's all gone...

Maxie Zeus

Nie ma co.. bardzo realistyczny typ. Terrible Trio też możnaby bardzo psychologicznie przedstawić ;D

Leon Kennedy

CytatNo logicznie rzecz biorąc jak ten smaczek ci sprawia ekstazę, to raczej jego źródła nie wyplujesz
.

Dobra muszę teraz to przyznać... Udało ci się mnie rozbawić i to nawet bardzo, a uwierz mi to wcale nie jest takie łatwe ;).

CytatAle po co o tym gadać, skoro u Nolana takich smaczków i tak nie ma?

No fakt jeśli Nolan już je w ogóle daje to i tak są one bardzo suptelne.

Co do kolesia gumki... Ludzie trochę powagi :).