Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konsole, na których gramy...

Zaczęty przez Altair, 27 Wrzesień 2008, 16:55:29

Dominic

#15
Wymieniasz tylko dobre strony ps3.MUSZE przyznac, ze z tym netem do xboxa to przesadzili, ale podobno ma to sie zmienic.Huntresky masz racje nie potrafie.
Cytat: Firm w 28 Wrzesień  2008, 16:18:34

i (dlatego np. w GTA IV nie da się nurkować - twórcy musieli zmieścić się na limicie 4 GB - dla Xboxa 
Nie masz racji GTA IV wazy ponad grubo 7gb a płyty to 10gb.

Altair

Czy dobrze zrozumialem ze na obu konsolach gry
TRZA INSTALOWAC?
: 28 Wrzesie?  2008, 17:07:12

 A nie, ?le zrozumialem.
Next-geny maja to do siebie ze nie ma problemow jesli chodzi o sciaganie sevow do gier.Przy czym na PS2 sami wiecie...
PS.pisze z telefonu wiec sorki za ortografie.

Firm

Cytat: Dominic w 28 Wrzesień  2008, 16:47:24
Wymieniasz tylko dobre strony ps3.MUSZE przyznac, ze z tym netem do xboxa to przesadzili, ale podobno ma to sie zmienic.Huntresky masz racje nie potrafie.Nie masz racji GTAIV wazy ponad gróbo 6gb a pj.plyty to 9gb lub 10gb (teraz nie pamietam, wiec nie burzyc sie)

Oczywiście, ze wymienilem: Brak ilości tytulów - ale to i tak sie zmieni.
I to tyle jezeli chodzi o zle strony PS3...warto wspomniec, ze jest cichszy od X'a.

Huntersky

Cytat: DominicHuntersky masz racje nie potrafie.
To po cholere mówisz, co jest lepsze? ;)
Firm wszystko ladnie opisal. Dodam jeszcze, ze PS3 i PSP ladnie ze sobą wspólpracują i za pomocą handhelda mozesz obslugiwac calą konsole. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Hydro

Jak dla mnie PS3! ladna, "wygodna", jak tak patzre wiecej jest gier na PS3 niz na X360. Cena? No, z tym to juz nie ma az takiego wyboru :P Sam ją mam, i na prawde polecam. Mój kumpel ma X360. Ma on kilka wad, ale nie jest on kiepski czy "nijaki". Oba mi sie podobają, ale jednak Play Station 3 jest faworytem. 

CytatPS.Ps3 ssie palke
Takimi wypowiedziami sie ośmieszasz. Moze byś wytlumaczyl, a nie, jak "dzieciak neo", piszesz jakieś bezsensowne bzdury na poziomie podstawówki? ::)
It's a funny world we live in.

Altair

Ma ktos z was gre Spiderman 3 na ktoras z platform?Tak z ciekawosci.

Hydro

Tak, ja na PS3 po angielsku. Jest ona najlepsza z calych gierek z serii Spider-Man. Swoboda, ruchy postaci, walki, zmiana kostiumów. To pare z niewielu zalet tej gry.
It's a funny world we live in.

Altair

Zarzuca sie tej grze monotonnosc i bezplciowosc, to prawda?

Hydro

Monotonnośc? Moze troche... Bezplciwośc? Przesada...

- kazdy ma swój gust  :)
It's a funny world we live in.

Firm

Cytat: Hydro w 28 Wrzesień  2008, 17:56:24
Jak dla mnie PS3! ladna, "wygodna", jak tak patzre wiecej jest gier na PS3 niz na X360. Cena? No, z tym to juz nie ma az takiego wyboru :P Sam ją mam, i na prawde polecam. Mój kumpel ma X360. Ma on kilka wad, ale nie jest on kiepski czy "nijaki". Oba mi sie podobają, ale jednak Play Station 3 jest faworytem. 

CytatPS.Ps3 ssie palke
Takimi wypowiedziami sie ośmieszasz. Moze byś wytlumaczyl, a nie, jak "dzieciak neo", piszesz jakieś bezsensowne bzdury na poziomie podstawówki? ::)

Ja mam neostrade....

Spiderman 3 ma świetny system "swingowania" na sieci i dużą przestrzeń. Mogę ci polecić.

Altair

Bo na PS2 to najwieksza kaszanka na swiecie... :( ale  na nextgenach to zajebista gierka.To prawda ze na koniec odblokowuja sie rozne postacie?Jakie?:D

Huntersky

Cytat: FirmJa mam neostrade..
Nie chodzi o to, co masz, tylko o to, jak się zachowujesz ;) A że taka nazwa się przyjęła..
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

No tak.A jak nasza kochana FIFA 08? na nextgenach rzecz jasna.

Mihcim

Mam Xboxa 360 ale prawda jest taka PS3 jest lepsze

Altair

Jednak będzie PS3 (sorki Dominic ;) ).Ceny tej konsoli są śmieszne, a możliwości OGROMNE.
Pierwsze gry w jakie się zaopatrzę to CoD4,FIFA 09,Spider-man 3 i być może (ba!Napewno)
w Wiedźmina, który jest już przerabiany na PS3 i X360.Woohoo, nie mogę się doczekać!