Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gal Gadot jako Wonder Woman

Zaczęty przez Doctus, 27 Grudzień 2013, 14:27:24

Doctus

Jak w?a?ciwie widzicie jej rol? w filmie?

Du?o si? mówi o tej postaci w filmie, wi?c chyba zas?u?y?a ?eby dyskusje o niej wydzieli? w innym temacie. Trudno mi o tej decyzji powiedzie? cokolwiek pozytywnego, bo nie do?? nie nie lubi? postaci Wonder Woman to i wepchni?cie jej do filmu o konflikcie Batmana i Supermana wydaje mi si? zb?dne i naprawd? nie wiem jak scenariuszowo chc? to ogarn??. Nie mam zastrze?e? co do aktorki, bo nie mia?a zbyt wielkiego sta?u, co nie zmienia faktu ?e ka?dy jako? zaczyna? i nie raz pocz?tkuj?cy aktorzy zaskakiwali nas pozytywnymi rolami. Snyder ma dobre oko do castingów, wybór Henry'ego Cavilla na Supermana uwa?am za ?wietny, Amy Adams by?a sympatyczn? Lois, Jackie Earle Haley podoba? mi si? jako Rorschach, a i Leonidasa nie mieli?my najgorszego. Po czasie nawet wybór Afflecka na Batmana wydaje mi si? dobrym posuni?ciem, bo da?o mu to wp?yw na kszta?t historii i produkcj? filmu, wi?c pod k?tem castingu Snyder wie co robi.


Adriann

hymmm..No cóż,mi też średnio się podoba pojawienie się samej postaci..jednak jeśli chodzi o samą aktorkę to..nie wiem co powiedzieć,nie widziałem jej w żadnym filmie, fizycznie jest calkiem spoko..no cóż..pozostaje czekac na efekty prac

BlackBat

Moją dziką fantazją, była Gina Carano w tej roli- no ale jak się nie ma co się lubi :)

Ciekawa jestem, jak będzie wyglądała po amazońskim bootcampie, no i oczywiście mam nadzieję, że się sprawdzi w tej roli. Tak samo nie widziałam jej w żadnym filmie, więc ciężko mi ją oceniać.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

No to musisz koniecznie nadrobić Szybkich i Wściekłych 5. Nie dlatego, Gal jest tam jakaś wspaniała ale dlatego, że to po prostu super film ;)

BlackBat

Okej, wierzę na słowo!! Zobaczę, jak będę miała trochę czasu  :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Leon Kennedy

W sumie nic nie mogę powiedzieć o tej aktorce, no może dodam tyle, że jest ładna, a jej ostatni film "Szybcy i Wściekli" jest całkiem ok. Co do samej WW, to w sumie cieszy mnie jej postać w tym filmie, a jak będzie zobaczymy.