Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Altair

Zawiedli ;) Ale może się w końcu coś ruszy :)

Leon Kennedy

Wątpie, bo Leo też od dawna mało robi dla naszej kadry :'(.

Altair

Przy takiej nagonce dziennikarskiej?Ja bym na jego miejscu wypiął na wszystkich d***. ;)

Ralf

Najpierw Leo na rękach chcieli nieść po dostaniu się na Euro ,a teraz go ciągle krytykują. My też nie mamy bardzo wytrenowanych piłkarzy aby wygrawać  z Niemcami, Anglikami czy Szwedami.

Altair

To są właśnie Polacy-Podniecamy się natychmiast nie biorąc pod uwagę możliwości,że coś może nie wyjść :P A potem kopiemy leżącego.ahhh...

Leon Kennedy

Leżącego? Ludzie polska kadra już od dłuzszego czasu zawodzi.

CytatNajpierw Leo na rękach chcieli nieść po dostaniu się na Euro

A co mam go dalej nosić na rękach za ten awans? Awansował i chwała mu za to i tylko za to, a teraz jest inny czas i oczekuję przynajmniej zaangażowania w próbie awansu do MŚ.

Altair

Wiesz,ale bez chęci naszych zawodników to dalej dupa blada.
BTW.Czy Was też coś ściska ze złości jak widzicie M.Lewandowskiego strzelającego z połowy boiska i marnującego dobrą akcję? :)

Leon Kennedy

CytatWiesz,ale bez chęci naszych zawodników to dalej dupa blada.

Po to jest trener, aby te chęci z nich wycisnąć. Zreszta to ich praca... Oni musza chcieć i tyle.

CytatM.Lewandowskiego strzelającego z połowy boiska i marnującego dobrą akcję?

A kogo nie?  :)

Altair

Może i masz rację :) Jak ja widzę tego łysego kretyna...Za to Robert jest spoko.Chociaż już starają się robić z niego gwiazdę, oby się szybko nie spalił (patrzcie:Żurawski).

Leon Kennedy

Cytat(patrzcie:Żurawski).

To bardziej pasuje do Matusiaka ;).

Altair

Znaczenie uniwersalne ;) hehehe

Leon Kennedy

Co sądzicie o przypadku Wasyla??

Huntersky

Bolało.

Pewnie już po karierze..
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Leon Kennedy

CytatBolało.

Zrobienie z łokcia jajecznicy też bolało i to bardzo... Gdy uwidziałem jego złamanie od razu moje mi się przypomniało i ten przeraźliwy ból. Moją rękę mi lekarze sknocili, ale Wasyl ma o 100% lepszą opiekę i wierzę, że uda mu się wrócić. Co mnie najbardziej wkurzyło w tym przypadku... Ktoś z piłkarzy lub z osób ściśle związanych ze Standard Liege powiedział, że Wasyl sam sobie jest winny... Żałosne. Druga rzecz stwierdzenie, że Axel Witsel udaję skruchę i jest rzeźnikem... Fakt, żałosna gazetka. Trzecia rzecz zmniejszenie kary belgijskiego piłkarza tylko do 8 meczów zawieszenia... Słaba kara, bo młody i utalentowany i to do tego Belg... :-X.

Altair

Co to k**** bylo? 3-0 ze Slowenia,brak Lewandowskiego i Smolarka na poczatku meczu, brak ustawienia z dwoma napastnikami.Ja pie*****...