Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

kozio

Nie no, jasne, dla mnie to żadna tragedia:P Po prostu kolejny raz przekonałem się, że Polska jest 100 lat za Murzynami:D:D
Batman is a legend, but the legend will never die!!

Leon Kennedy

Cytatnie można tego było umieścić w temacie sport?

Z pczątku chciałem to zostawić tak jak było, ale faktycznie nowy temat był zbędny i tak by zaraz umarł...

CytatPo prostu kolejny raz przekonałem się, że Polska jest 100 lat za Murzynami:D:D

Mało zabawne jest to określenie...

Cytatot drużyna przegrała w piłkę nożną... UUU straszne

Dla fana piłki nożnej, który chciałby w końcu zobaczyć jakąś drużynę Polską w grupie LM... może faktycznie to być straszne ;)

LelekPL

pewnie może być kibicom przykro, ale takie słowa to chyba mała przesada:
CytatTakiego upokorzenia dawno nie pamiętam!!
Tym bardziej biorąc pod uwagę historię polskiej piłki ;) Można by się chyba już przyzwyczaić do tego ludzie!

Leon Kennedy

Chodzi bardziej o to, że nawet my nie odpadamy już w lipcu z rywalizacji o LM... A jak tak dalej pójdzie to będziemy zaczynac od pierwszej rundy i na tym zakończymy.

LelekPL

To jest sport - nie można z jednego wypadku robić trendu. Czasami tak się dzieje, że słabszy wygrywa z lepszym. Po prostu bywa, zdarzało się Brazylijczykom, Realom i Barcelonom. A że Wisła to nie Barcelona to i niespodzianka wcześniej...

Leon Kennedy

Oby jak najmniej takich niespodzianek... Bo nawet My tego nie wytrzymamy :'(.

CytatPo prostu bywa, zdarzało się Brazylijczykom, Realom i Barcelonom.

Ale ich wpadki mnie bardzo ucieszyły ;)

Krzysztof116

Ale wy głupoty gadacie.
Dla mnie jako fana piłki to jest tragedia bo już się przyzwyczaiłem że sobie pojadę chociaż do Krakowa na II i III rundę eliminacji. Przygoda Wisły zawsze trwa przynajmniej do sierpnia a potem ewentualnie wojują w Uefa a tu już w Lipcu i to jest tragedia. Przegrać rok temu z Barcę a wtym roku z Levadią robi różnicę.

Na World cup 2010 też penie nie awansujemy;(

Altair

Nie byłbym aż TAKIM pesymistą ;)

Leon Kennedy

Ja... głupoty? Piszę to co jest faktem... Jeśli idzie o 2010... to jest większa szansa na awans niż do LM.

Altair

Boli mnie jednak nagonka dziennikarska na Leo.W koncu czy to on zabrania im biegac?Nie.

Leon Kennedy

Z drugiej strony bądźmy szczerzy... Leo nie wprowadził rewolucji jakiej od niego wymagalismy, kadra gra w kratkę. Zdarzaja się bardzo dobre mecze i bardzo słabe... Szkoda, że tych drugich jest ostatnio o wiele więcej. I jest to wina zarówno trenera jak i słabych wykonawców.

Altair

Dla mnie wygrane z Portugalią świadczyły o zmianie stylu grania i co ważniejsze-jego poziomu.No bo pomyślmy,jak taki mecz wypadłby pod wodzą Janasa?
.
.
.
Okej,nie katujmy się :P Wg. mnie jedynym błędem (który niekiedy się przejawiał) Beenhakkera było powierzenie odpowiedzialności związanej z poziomem gry podczas ważnych spotkań młodym,niedoświadczonym zawodnikom (raz to wychodziło,a raz nie).

Leon Kennedy

Dla mnie jak na razie trenerzy ( Engel, Janas i Leo ), zrobili jedną dobrą rzecz dla Polskiej piłki... dali nam awans do wielkich turniejów i wielkie kompromitacje na samych turniejach.

Altair

Leon nie porównuj Leo do tych dwóch "wielkich panów" ;)

Leon Kennedy

Jednak bądźmy szczerzy... Oboje zawiedli na wielkich turniejach i to ich łączy ;).