Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nasze prawdziwe oblicza.

Zaczęty przez JaRo, 09 Lipiec 2008, 10:42:56

Grim Knight

Oz ty, nie daj sie wrobic w podzial majątku.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Funky

Przypominasz mi z twarzy Maxie chyba jakiegoś aktora ale niestety nie umiem powiedziec jakiego ??? A tak przy okazji jesteś nie?le napakowany  :D

Grim Knight

Uzyl pomalowanego kombinezonu, takiego jak Keaton w pierwszym "Batmanie" :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Chibi

zgadzam sie z Funky xD a po za tym Grim tez ma racje - nie daj sie xD
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Maxie Zeus

CytatPrzypominasz mi z twarzy Maxie chyba jakiegoś aktora ale niestety nie umiem powiedziec jakiego
Wiem, wiem... jestem podobny do Odyna (wiek robi swoje ;D ). Wszyscy mi to na Olimpie mówią ;) Jedankze, w przeciwie?swie do niego, ja nie nosze opaski na oku 8)



Grim Knight

A musi nosic opaske? W "sandmanie" na ten przyklad nie ma :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

Grim, ale ja nie mówie o wersji komiksowej Odyna, tylko o jego mitologicznym wizerunku, gdzie przedstawiany byl z opaską na oku (czytalem dawno temu mitologie skandynawską... ;) )

Grim Knight

Tez niekoniecznie, na wielu wizerunkach i rycinach Odyn nie mial opasek.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Silent Dark

Zdjecie JaRoslawa zdecydowanie najlepsze :D

Firm

Oto ja po lewej - pól Polak, pól Anglik, z kolegą z Niemiec na zdjeciu w Hiszpani.


Hydro

It's a funny world we live in.

Mel

No i buty takie same jak u mojego kuzyna.
Dobrze...Promuj, promuj ;D

Hydro

Mel, wrzuc swoja fotke, kazdy chce Cie zobaczyc ;)
It's a funny world we live in.

Mel

Heh...Jaki bym miala z tego zysk? Moj wizerunek tworzy avatar i tak samo wg avka spostrzegam was.
Zreszta pare osob juz mnie widzialo...W tym czesc na zywo.
Niech te osoby same mnie opiszą,bo oko publiki jest szczersze od oka egoisty.

Silent Dark

Hmmm...
Mel jest dziewczyną,pfu! przepraszam! kobietą...
Ja tyle wiem...