Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konwenty Komiksowe i inne spotkania komiksiarzy

Zaczęty przez Johnny Napalm, 20 Kwiecień 2012, 19:52:48

kelen

Tak, osoba, która oddała najszybciej miała też maksymalną ilość punktów.

BlackBat

Ktoś się wybiera na wrześniowy Asucon XIII? :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty


Johnny Napalm

Postaram się tam być po raz pierwszy w życiu. :) Tylko w sumie... jakie tam będą atrakcje? :-\
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Bardzo chcę pojechać, ale zaczynam studia i nie wiem czy dam radę się urwać do Łodzi :(
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

Cytat: Johnny Napalm w 29 Sierpień  2012, 12:49:25
Postaram się tam być po raz pierwszy w życiu. :) Tylko w sumie... jakie tam będą atrakcje? :-\

spotkania z gośćmi, w tym zagranicznymi (jest już zapowiedzianych m.in. dwóch rysowników związanych z batmanem), panele, prelekcje, konkursy, stoiska :) no i przede wszystkim przebywanie wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach jest imo atrakcją samą w sobie :D

Johnny Napalm

Cytatjest ju? zapowiedzianych m.in. dwóch rysowników zwi?zanych z batmanem
Ciekawe, wiadomo ju? o kogo chodzi? Chyba jednak nikt nie przebije Norma Breyfogle'a... no chyba, ?e Brian Bolland ruszy zad i ponownie do nas zawita.
Cytatpanele, prelekcje, konkursy, stoiska :)
Ha! Z tym zazwyczaj jest wi?cej ha?asu ni? tre?ci. Chocia? raz po takiej prelekcji napi?em si? piwa z Wyrzykowskim.
Cytatno i przede wszystkim przebywanie w?ród ludzi o podobnych zainteresowaniach jest imo atrakcj? sam? w sobie :D
Pewnie masz racje, chocia? zale?y to pewnie na kogo si? trafi. Ja czasami czuje si? na takich imprach lekko zadziwiony sfanatyzowaniem w?ród niektórych komiksiarzy. Ja mimo wszystko nie kwalifikuje si? na geeka... do leczenia. ;) Nie jestem szalony! :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Z rysowników to chociażby McKean.
Ja się pewnie pojawia jak rok temu i dwa lata temu, ale zobaczymy z jakimi funduszami i na jak długo.

Rado

Mckean? Może i ja pojadę. Wziąłbym jakiegoś Sandmana albo Picture that tick do autografu. Dave, swoimi pracami, robił na mnie spore wrażenie swego czasu.

kelen

Jak coś, to ja już w Łodzi od piątku będę, ale wątpię, że zajdę na jakąś wystawę czy wernisaż, bo trzeba się będzie urządzić w hotelu (ktoś poza mną może będzie w Polonia Palast?). Powrót w niedziele.
PS BatCave objęło patronat nad imprezą ;)

nighty

może jakieś forumowe piwko w piątek wieczorem? :D

kelen

Jak dam radę w piątek to pewnie, jak nie to w sobotę (ale w moim przypadku soczek marchewkowy ;))

nighty

nie no, "piwko" napisałam tak bardziej w przenośni, bo osobiście też nie przepadam :D ale można by gdzieś skoczyć. sobota też może być :)

BlackBat

Ja w piątek jadę nocnym pociągiem, już potwierdzone że będę na sobotę i niedzielę :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Cytat: kelen w 24 Wrzesień  2012, 20:06:44
Jak dam radę w piątek to pewnie, jak nie to w sobotę (ale w moim przypadku soczek marchewkowy ;))
Cytat: nighty w 24 Wrzesień  2012, 20:08:43
nie no, "piwko" napisałam tak bardziej w przenośni, bo osobiście też nie przepadam :D
Pieprzeni abstynenci, wszędzie ich pełno. ;) Dokąd ten kraj zmierza, się pytam?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...