Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konwenty Komiksowe i inne spotkania komiksiarzy

Zaczęty przez Johnny Napalm, 20 Kwiecień 2012, 19:52:48

Johnny Napalm

#180
No cóż, nie wszędzie gdzie chciałem być byłem, jednak i tak pozytywnie oceniam ubiegły rok. Szczególnie żal mi wizyty w Łodzi, gdzie zawsze jest bardzo dobra zabawa. W przyszłym roku być może uda mi się tam pojawić.
Najbardziej jestem zadowolony z zorganizowania wystawy prac Papcia Chmiela. Byłem jej pomysłodawcą i w sumie odbębniłem dobry kawałek roboty, jednak wystawa nie odbyłaby się gdyby nie pomoc kilku ludzi, za co im szczerzę dziękuję.



Do samego spotkania Publiczności z Mistrzem nie doszło, z powodów niedysponowania autora. Jednak nic straconego, mam nadzieję, że w przyszłym roku los będzie bardziej nam sprzyjał i będę mógł Was zaprosić na takie spotkanie autorskie, szczególnie że po wizytcie w domu Papcia mogę Wam zdradzić, że Mistrzunio nadal jest w formie i tworzy kolejne prace.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...


kowalex22

Witam chciałem się dowiedzieć czy może ktoś się wybiera z tego forum na konwent jeżeli tak to czy jakiś cosplay

Jolly_Roger

Tajemniczo brzmiące pytanie... Troszkę szczegółów?

kowalex22

Pyrkon 2015 Festiwal Fantastyki 24-26 kwietnia
:D

Anonimowy Grzybiarz

Zapraszam w weekend do Krakowa, chętnie przybiję pionę na żywo.

kelen

Anonimowy, mam nadzieję, że do Poznania wpadniesz przybić, bo mnie właśnie sprawy organizacyjne zatrzymały przed wyjazdem do Krakowa :(

Anonimowy Grzybiarz

Zobaczymy, ciężko mi się teraz zdeklarować, ale program kusi, oj kusi...


Anonimowy Grzybiarz

Czym inspirował się John Layman pisząc "Gambita" i jakie są jego ulubione serie komiksowe? Co łączy Judith Vanistendael i hiszpańskiego ochroniarza? Ilu twórców utrzymuje się z komiksowania w Finlandii? Ile Image Comics płaci za planszę?

Relacja z Komiksowej Warszawy:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/05/relacja-komiksowa-warszawa-2015-6.html

kelen

Cieszę się, że wpadłeś na spotkania z autorami  8)

Anonimowy Grzybiarz

Ja również, lepsze to niż denerwowanie się w kolejkach albo upijanie do nieprzytomności z kolegami gdzieś poza festiwalem - szkoda tylko, że musiałem przeżyć kilka festiwali stania w kolejkach i picia piwa, by to zrozumieć ;) Przynajmniej relacje są bardziej profesjonalne i niosą ze sobą jakąś wartość poznawczą, a o to przecież chodzi!

Johnny Napalm

Ha! Kelen to niezwykle skromny człowiek, no i nie jest pierwszym do chwalenia samego siebie, więc ja to zrobię - pełen szacunek za świetnie przeprowadzone rozmowy z gośćmi Komiksowej Warszawy, zwłaszcza za pytania postawione Panu Kołodziejczakowi z Egmontu. Sporo się dowiedziałem z tej wymiany zdań.
Swoją drogą Egmont zaczyna pozytywnie szaleć z tymi zapowiedziami nowych wydań. Oby tak dalej!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Anonimowy Grzybiarz

Relacja z MFKiG 2015. Ani słowa o piwie, dużo o komiksach, gościach, bardzo dużo o animacji "Tymek i Mistrz":
http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/10/relacja-26-miedzynarodowy-festiwal.html

aneczka92

No relacja super.  Az normalnie żałuję ze nie moglam sie tam wybrać ze względu na brak funduszy.  A teraz powiem cos odnośnie Lobo. Żeby miała powstać czy to jakas ekranizacja czy serial musialo by to byc w kategorii co najmniej od 16 lat lub nawet 18 najlepiej żeby ukazać go dobrze i nie pozbawić brutalności.  A to niestety dla producentów duże ryzyko.  Bo najbardziej kasowe produkcje sa 12+