Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wymarzona obsada.

Zaczęty przez Bat, 25 Październik 2008, 21:13:53

Bat

Podajcie wasze propocycje dotyczącej obsady w bat filmach z pominięciem villainów bo dla niech wątek już powstał.

Parę moich propozycji:

Bruce Wayne - Thomas Jane



Wg. mnie Jane pasuje idealnie do roli Batmana jak i Bruce'a.

Vicky Vale - Naomi Watts



Przede wszystkim ma wrodzoną urodę którą Vale musi mieć (obowiązkowo!). Oczywiście powinno się jej dodać jakieś okluary,które potem i tak mogła by zdjąć.

Czekam na wasze propozycję :)





Altair

Thomas Jane faktycznie pasuje, Noami też, ale kurcze bez okularów...

Batman/Bruce-Paweł Małaszyński
Rachel Dowes- Żmuda-Trzebiatowska
Joker-Andrzej Chyra
Riddler-Piotr Adamczyk
Pingwin-Jerzy Stuhr
Two-Face-Bogusław Linda :P

To odnośnie polskiego Batmana ;)
To jedyne co przychodzi mi do głowy w tej chwili.Najwyżej zrobię edita.

Mr.G

Zaskoczyłeś mnie bruce... Skąd w ogóle pomysł na "polskiego Batmana"?

LelekPL

hmmm Thomas Jane, rzeczywiście byłby niezły, nigdy o nim nie pomyślałem, a to jeden z moich ulubionych aktorów (Boogie Nights), tyle, że Bale to JEST Batman. Nie widzę w sensu szukania innego aktora, skoro ten jest już optymalny. Przynajmniej dla mnie.
Podobnie jest z resztą obsady... Gordon, Alfred, czy Fox już mają swoich idealnych aktorów.
Zostaje Vicky... hmmm myślę że Naomi byłaby w tej roli świetna. No może bym dał Elizabeth Banks lub Bryce Dallas Howard jeszcze jako kandydatki.

UnMortal

Cytat: bruce95Batman/Bruce-Paweł Małaszyński
Nie żartuj! ;d Nie będę oceniał jego umiejętności aktorskich, bo mało go oglądałem chociaż rola w "Katyniu" była porządna. Po prostu spójrz na niego, ma taką chudawą i pociągłą gębę, że nic, a nic nie pasowałby mi na Batmana. Raczej na polską wersję Zorro, ale nie na Batmana. Na dodatek źle by mi się kojarzył po np. roli geja w miniserialu nadawanym w trakcie "Szymon Majewski Show".

Ja bym w roli Batmana chciał zobaczyć młodego, nieżyjącego już mistrza aktorstwa - Marlona Brandona. Pewno większość zna go z roli w "Ojcu Chrzestnym", ale wtedy był bliżej niż dalej kopnięcia w kalendarz. Zdjęcie macie tu:
Klik, klik.

Jeśli miałbym selekcjonować do tej roli kogoś z mniej martwych ludzi to naprawdę perfekcyjnie dobrany jest już Christian Bale. Mam jednak takie niewielkie marzenie, żeby nakręcono filmowego BB z Michaelem Keatonem w głównej roli :P
Have you ever danced with the devil under the pale moon light?

Bat

Prosił bym cie bruce95 żebyś nie wymieniał polskich aktorów,to nie jest temat na swoje kosmiczne polskie wyobrażenia.

Crane

Cytat: bruce95 w 25 Październik  2008, 23:22:20
Batman/Bruce-Paweł Małaszyński
Rachel Dowes- Żmuda-Trzebiatowska
Riddler-Piotr Adamczyk
Two-Face-Bogusław Linda :P
O Boże... To tak na serio czy jaja sobie robisz?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

Cytat: Crane w 26 Październik  2008, 18:02:14
O Boże... To tak na serio czy jaja sobie robisz?
A jak myślisz? :P
Cytat: Bat w 26 Październik  2008, 14:07:32
Prosił bym cie bruce95 żebyś nie wymieniał polskich aktorów,to nie jest temat na swoje kosmiczne polskie wyobrażenia.
Raczej ,,na twoje" prosiłbym abyś nauczył się wysławiać...
Posted on: 26 Październik  2008, 19:05:43

 Nie widzę lepszej obsady niż ta, która jest u Nolana.

Q

Może mój wybór nie jest zbyt oryginalny, ale po obejrzeniu zwiastunu Gran Torino jestem przekonany, że obecnie tylko Clint Eastwood mógłby zagrać starego Bruce'a Wayne'a.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

isild87

#9
Brando byl boski gdy byl mlody,po prostu cudooo  :P
Rozmarzylam sie,sorry...
Wedlug mnie Bale nadaje sie na Batmana idealnie,choc nie jest zbyt podobny do tego z komiksu - umiesniony i wysoki brunet o blekitnych(lub szarych oczach)
A zna kto takiego brytyjskiego aktora,Jamesa Purefoya?
On ma wyglad idealnego Bruca Wayne'a  ;D

Kadaver

Ja osobiście w roli starego Batmana chciałbym zobaczyć Davida Carradine,uważam go za świetnego aktora i myślę, że jako stary Batman byłby super

Cowboy

Ja zawsze uważałem że Thomas Jane byłby idealnym Batmanem. To typ przystojniaczka, dodatkowo jest twardy, i byłby świetnym bogatym playboyem, ale i też Mrocznym Mścicielem Gotham City. Uważam że odtwórca roli Batmana w filmach Nolana byłby interesującym Jokerem. Tak nie żartuje, takie jest me zdanie.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

isild87

Cowboy,nie jestes jedynym ktory widzialby Christiana jako Jokera.
Ja juz po obejrzeniu American Psycho z jego udzialem dostrzeglam ten potencjal  ;D

bart-allen

#13
 Batman-Jensen Ackles http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTNct4DOlDxetqU3Mpbx1bpN-LLuKee6w8saierRSUMbvWne9ehWg                                                                                                                                                                            Joker- Hugo Weaving http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTvmAV4WWdfNRytjMeauZnl6OUIsIs2OVfP7qJhbtbbjuKUJLt7SA                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Hugo Strange -Jackie Earle Halley   http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRWXqH_uJi4kglFjqTC-TzgtfcgSFeZr9SWY-AXulVIkaIy8zcwxw                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Firefly-Chris Evans http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS72oFa_-UkbTrEypMVf1O1dnIenAzUpL3xkr90Uh8jrdujZ3_m                 
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Johnny Napalm

Jensen Ackles Ten z Nie z tego ?wiata? Nie, on odpada, chyba, ?e my?lisz o nim w serialu w stylu Tajemnic Smallville.... tylko tutaj trzeba by nakr?ci? Tajemnice Gotham City.
Co do innych twoich propozycji, sam si? sobie dziwi?, ale ogólnie mi nie przeszkadzaj?. Wybór aktora do roli Hugo Strange'a jest bardzo dobry. Weaving chyba by sobie poradzi? w roli Jokera. Mo?e w czym? w stylu TDKReturns, gdzie Bruce i jego przeciwnicy byliby u schy?ku swoich karier?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...