Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Leon Kennedy

Kurcze jedna w marcu, a nie w lutym i znów trza czekać o kolejny miesiąc dłużej... trudno, poczekam! Cenowo chyba nie jest, aż tak źle, a twarda oprawa mi nie wadzi.

Leon Kennedy

No i tak jak myślałem w żadnej księgarni czy też Empiku "Trybunału Sów" nie dostałem... Empik twierdzi, że wszystko wykupione i nie ma możliwości zamówienia. No cóż po co w takim razie mamy allegro :). Gdzie wykosztowało mnie to razem z przesyłką 61zł :D. Teraz nic tylko czekać ;D

kelen

W sensie nawet  z innych salonów Empik nie chciał Ci sprowadzić?

Leon Kennedy

Dokładnie. Sprawdzała i lipa... Tak mi powiedziano.

Locust

to dziwne bo w ich sklepie Internetowym jest dostępne więc nie powinno być problemu

Leon Kennedy

Nie wiem... Babka sprawdziła i powiedziała, że lipa i w sumie to dobrze, bo bym przepłacił :)

Rado

Fajnie, że dali do TRYBUNAŁU SÓW oryginalne alternatywne okładki. Podoba mi się też ta zakładeczka z reklamą następnych tomów z serii Nowe DC Comics. Det. Comics zamierzam kupić, bo historia z Dollmakerem mi się podobała. Supermana Morrisona jeszcze nie wiem czy kupię, muszę jakieś recki poczytać, a co do JUSTICE LEAGUE to nie kupuje na bank. Poza pierwszym zeszytem historia mi się nie podoba, są lepsze tomy JL do upolowania za tą cenę.

Bless

Dziwna sprawa, ja jestem z Krakowa i tam w Empikach jest Trybunał dostępny bez problemu.

Leon Kennedy

No dziwne, może źle mnie zrozumiała?? No cóż teraz mam inny problem, bo komiks zamówiłem w sobotę ( 9 marca ) i ciągle nie został wysłany... Moje obawy się zwiększają :-\  Czekam maks do wtorku i chyba będę musiał jakoś zainterweniować.

Rado

Leon, tak to jest z Allegro. Zdarzają się szybkie wysyłki, ale nie raz, nie dwa czekałem na paczkę bardzo długo. Chyba w regulaminie Allegro jest, że mają dwa tygodnie na wysłanie. Mój rekord czekania to chyba z pięć tygodni, gdzie już poleciały negatywne komentarze i zapomniałem o całej sprawie.

Na przyszłość (zapewne przy okazji Detective Comics) zamawiaj ze sklepu gildii. Też masz tanio, no i szybko przysyłają.

Tengu

Lata świetlne temu zamawiałem z Allegro parę zeszytów z Batmana i Green Lanterna (TM-Semic) i nie dostałem swojej paczki w ogóle. Allegro jak każdy wolny handel, tam też jest pełno oszustów, acz osobiście uważam że Ty Leon jesteś tylko ofiarą poczty polskiej. "Batman: Trybunał Sów" jest komiksem całkiem świeżym, i za sprzedaż jego biorą się teraz raczej same sklepy, a nie ludzie którzy po prostu chcą się pozbyć komiksu i nie mogą dotrzeć na pocztę. Poczekaj cierpliwie, na pewno komiks trafi do Ciebie. W jednym kawałku oczywiście ;)

Johnny Napalm

CytatPoczekaj cierpliwie, na pewno komiks trafi do Ciebie. W jednym kawałku oczywiście ;)
Najwyżej na okładkę będziesz musiał trochę dłużej poczekać. Uroki Poczty Polskiej. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

jakura

Hmmm...Ja na allegro zamówiłem w czwartek ok 7-18, a w piątek o 10 już miałem:P Może to tylko wyjątek potwierdzający regułę, ale jestem całkiem zadowolony
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Leon Kennedy

#238
W poprzednią środę napisali mi, że z problemów logistycznych nie mogą nadać dziś paczki i w ciągu kilku dni wszystko zostanie załatwione. Więc czekałem do dziś i napisałem, że mają natychmiast wysłać mi mój komis bądź oddać pieniądze. No chyba, że został już nadany. A przez allegro już sporo zamawiałem i w ciągu trzech dni zawsze miałem.

Post Merge: 20 Marzec  2013, 10:59:53

Już dostałem odpowiedź. Mieli jakiś problem z egzemplarzami, były uszkodzone czy coś i zostały już zareklamowane i do końca miesiąca mam otrzymać swój egzemplarz.

Leon Kennedy

#239
No i doszedł "Trybunał Sów". Oby to wszystko się utrzymało Egmonciku :D. Komiksu jeszcze nie czytałem ( machnąłem 10 stron ), ale historia jest mi coś tam znana, oczywiście na tyle, na ile ang. mi pozwolił, a no i przeczytałem raptem 3 numery... Aha sam komiks jakościowo prezentuje się lepiej niż marvelowa kolekcja, ale jak wiadomo cena trochę wyższa to i wymagania wyższe.

PS: Tłumaczenie po tych 10 stronach również jak na razie na + dla Egmontu.