Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o komiksowe uniwersum Batmana

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:13:12

MJ

Znacie może jakieś typowe kryminały z Batmanem? Coś w stylu Broken City?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Gregman

Batman to kryminał xD Chyba że ci o książkę chodzi :)

KacperNew


Czy są komiksy Horroru z Batmanem (Oprócz Azylu Arkham bo mam )?

Rado


KacperNew


lady_ozzy

Pierwsze z serii moich pyta?, które to nurtuj? mnie od jakiego? czasu...

Czy wiadomo kto i dlaczego zabi? rodziców Bruce'a ?
Domy?lam si?, ?e pocz?tkowo pewnie by?o to 'z?e miejsce & z?y czas', do którego pó?niej dorobiono histori?.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]


MJ

Gregman Batman obecnie to kryminał, sicience fiction i parę innych opcji, a mi chodzi o typową zagadkę kryminalną taką jak mamy np Long Halloween lub Broken City.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

kelen

Cytat: lady_ozzy w 11 Styczeń  2016, 02:16:10
Pierwsze z serii moich pyta?, które to nurtuj? mnie od jakiego? czasu...

Czy wiadomo kto i dlaczego zabi? rodziców Bruce'a ?
Domy?lam si?, ?e pocz?tkowo pewnie by?o to 'z?e miejsce & z?y czas', do którego pó?niej dorobiono histori?.

W tym w?a?nie tkwi si?a tego zdarzenia, ?e to by? typowy gangster, którzy chc?c poprawi? swoj? sytuacj? postanowi? napa?? przypadkowo spotkan? rodzin? - co?, co mo?e zdarzy? si? ka?demu. Oczywi?cie s? warianty, które to zmieniaj? pod dan? histori?. Gangster odpowiedzialny za t? zbrodni? dosta? pó?niej to?samo?? - Joe Chill.

Dobek

Witam

W których komiksach Batman walczy z supermanem?Ja znam:

Batman Endgame
The Dark Knight Returns
Batman Hush

W jakich jeszcze występuje ich pojedynek?


kelen

Superman: Red Son, 1 tom Justice League z New 52 chociażby (lekko chamska autoreklama - pisałem o takim przeglądzie jakiś czas temu na IGN - http://pl.ign.com/comics/758/feature/w-obliczu-switu-sprawiedliwosci-najslynniejsze-poj)

LelekPL

W New 52 walczyli również ze sobą w "Batman/Superman Annual"

Doctus

Z nowszych komiksów skrzyżowali także pięści w walce podczas serii Smallville: Season 11.

Spoiler

[Zamknij]

Tiven

Hej, na początku chciałem zaznaczyć, że dopiero co zacząłem przygodę z komiksami, więc proszę o wyrozumiałość :)
Mam pewne pytanie. Czy "Injustice Gods among us" posiada 2 tomy?

Rado