Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

HobbyMasters.pl

Zaczęty przez HobbyMasters.pl, 25 Lipiec 2011, 12:54:50

HobbyMasters.pl

  Pole? znajomym

Z przyjemno?ci? chcieliby?my przedstawi? Wam HobbyMasters.pl  Pole? znajomym  - sklep internetowy dla wszystkich fanów filmów, seriali i komiksów. W?ród ponad dwóch tysi?cy produktów dost?pnych na stronie znajdziecie zarówno figurki ruchome i statuetki, jak i wszelkiego rodzaju gad?ety - od replik broni po modele pojazdów.

Je?li interesujesz si? serialami, komiksami, filmami lub po prostu jeste? gad?eciarzem - HobbyMasters.pl to sklep w?a?nie dla Ciebie! Poszukujesz figurek Batmana, Terminatora lub Yody z "Gwiezdnych Wojen"? Masz ochot? usi??? za kó?kiem miniaturowego furgonu B.A.'a z "Dru?yny A"? A mo?e jedyn? rzecz?, której brakuje u ciebie w pokoju, jest dwumetrowa statua Iron Mana? Na HobbyMasters.pl  Pole? znajomym znajdziesz wszystkie te rzeczy... a tak?e wiele innych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, a je?li macie jakie? pytania, z ch?ci? na nie odpowiemy :)

kelen

Zaskoczyło mnie to, jak szybko zmniejszyliście cenę komiksów.
Zastanawia mnie - w jakich cenach w HobbyMasters dostępne by były ew serie zeszytowe DC z tych 52 nowych serii od września?

HobbyMasters.pl

"Zastanawia mnie - w jakich cenach w HobbyMasters dost?pne by by?y ew serie zeszytowe DC z tych 52 nowych serii od wrze?nia?"

Komiksy zostan? wycenione najpewniej na 10,90 z? za sztuk?.
Pe?na rozpiska rzeczonych tytu?ów pojawi si? przy najbli?szym update'cie hobbymasters.pl

HobbyMasters.pl

Koszulkowy splendor na [a href=http://hobbymasters.pl/index.php]hobbymasters.pl[/a]!
Asortyment naszego sklepu powiększył się o t-shirty, bluzy oraz czapki z niebagatelnymi wzorami z waszymi ulubionymi bohaterami.
Zwłaszcza radzimy zainteresować się koszulkami w preorderach,które prezentują się fantastycznie, więc szkoda byłoby gdyby taka okazja przeszła wam obok nosa. 
Wszystko to znajdziecie na [a href=http://hobbymasters.pl/show-38031.html]hobbymasters.pl[/a]!


Leon Kennedy

Ile by kosztowała roczna prenumerata Detective Comics, Batman i Justice League??

HobbyMasters.pl

Niestety, ale nie prowadzimy opcji prenumeraty tych tytułów :(