Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

RPG

Zaczęty przez Mick Knight, 23 Kwiecień 2010, 16:53:39

Mick Knight

hejka. Otóż polecamy tu forumowe rpg.
Niekoniecznie forumowe :)
otóż zapraszam do rejestracji na bardzo ciekawym, le trochę mało aktywnym forum :www.spideyvillainsrpg.jun.pl
A może wy znacie jakieś ciekawe rpg?
Zapraszam!

Mr.G

Moja znajomość Marvela kończy się na Punisherze i tyle o Spider-Manie, co pokazali w filmach i serialu animowanym, więc się w to nie pobawię.
Ogólnie jednak uważam takie gry za fajną sprawę i byłoby dobrze, gdyby coś takiego powstało tutaj, o świecie Batmana.

Pisałem nawet o tym w sugestiach, przez adminów pomysł został przyjęty pozytywnie, ale potrzeba kogoś, kto by to zorganizował. Z chęcią bym to zapoczątkował, ale nie mam zdolności zarządzania, tj., nie nadaję się. Ale jeżeli jest ktoś, kto chce i mógłby to zrobić to niech to zrobi... jakoś.

Mick Knight

Hmmmmmmmmmmmm................Spoko ja tam gram lizardem i też nie znam tej całąej meltodown czy phage. A co do rpg o batmanie...............mógłym to zrobić a;e takie strony są płątne , no nie :]

Mihcim

A po co komuś rpg o Batmanie ?  W takie rpgi nikt chyba by nie grał :/
Sam ostatnio zaczełem tworzyć rpga w klimatach Fallouta, jak na razie wszytko jest w fazie początkowej : )

Mick Knight

Jej. Jak skończysz do daj linka :]

Mihcim

Musze mieć ludzi żeby skończyć : )
I nie martw się jak skończe to dam ci linka

Drawski

Cytat: Mick Knight w 23 Kwiecień  2010, 16:53:39
hejka. Otóż polecamy tu forumowe rpg.
Niekoniecznie forumowe :)
otóż zapraszam do rejestracji na bardzo ciekawym, le trochę mało aktywnym forum :www.spideyvillainsrpg.jun.pl
A może wy znacie jakieś ciekawe rpg?
Zapraszam!

Hej, staram się zebrać ludzi i reaktywować grę. Chciałbym zapytać czy byłby ktoś chętny, do grania w Spidey Villains RPG? pytanie jest do ludzi już obytych w PBF, jeżeli czyta to ktoś zielony a jest zainteresowany to polecam poradnik:

http://www.warse.yoyo.pl/...&id=27&Itemid=9

Mam pewien pomysł na wątek rozgrywki, na pewno na nowo on zdefiniuje nazwę i będzie potrzeba w nim dużo przeciwników Spider-Mana oraz superbohaterów ;)