Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Beyond

Zaczęty przez Silent Dark, 27 Styczeń 2008, 13:04:11

Marquss

Film z Jokerem  byl fajny tylko sposub jego zniszczenia Gotham, byl denny taki nie Jokerowaty :P

Hunter

Serial na "cytuje"
Cytat: Dezerter w 16 Marzec  2008, 17:37:35
Polszmacie
Byl emitowanyw godzinach popoludniowych okolo 15.00. Pamietam bo go oglądalem. Faktycznie Orgin Bruca z Batman Beyond jest super. Pelnometrazowego filmu Return of the Joker nie widzialem. Ale w najblizszym czasie oglądne.

batek_88

BB nie zbyt zachwycający serial wole starego, poczciwego gacka w pelerynce ;) a co do Return of the Joker to nawet gdzieś to jeszcze chyba mam, ale takie to jakieś bez klimatu, sam nie wiem...w kazdym bąd? razie z pelnometrazówek wolalem The Batman vs. Dracula. Pozdro

joka2323

Batman 20 lat pó?niej (Batman Beyond ) sciagnelem wlasnie wszystkie trzy sezony ale po angielsku. Wie ktos moze gdzie mozna znalesc napisy pl  ( taka wersja   batman_beyond_-_2x01_-_splicers_[vpc].avi  ) z gory dziekuje :) PROSZE POMOZCIE

Mr.G

Uwierz mi, ze ciezko znale?c w internecie napisy do seriali animowanych o Batmanie. Sam wielokrotnie szukalem do TAS i niewiele znalazlem. zycze jednak Tobie powodzenia.

Maxie Zeus

Racja. Powiem wiecej... ciezko na necie znale?c napisy po ANGIELSKU do tych seriali (mi przynajmniej nie udalo sie znale?c) :D

Dezerter

Cytat: joka2323 w 03 Kwiecień  2008, 20:27:47
Batman 20 lat pó?niej (Batman Beyond ) sciagnelem wlasnie wszystkie trzy sezony ale po angielsku. Wie ktos moze gdzie mozna znalesc napisy pl  ( taka wersja   batman_beyond_-_2x01_-_splicers_[vpc].avi  ) z gory dziekuje :) PROSZE POMOZCIE
Cytat: Mr.G w 03 Kwiecień  2008, 20:52:36
Uwierz mi, ze ciezko znale?c w internecie napisy do seriali animowanych o Batmanie. Sam wielokrotnie szukalem do TAS i niewiele znalazlem. zycze jednak Tobie powodzenia.
Cytat: Maxie Zeus w 03 Kwiecień  2008, 21:02:21
Racja. Powiem wiecej... ciezko na necie znale?c napisy po ANGIELSKU do tych seriali (mi przynajmniej nie udalo sie znale?c) :D

Proście, a bedzie wam dane  ;) :
http://www.sendspace.pl/file/DCt4fZjT/

Jest to cześc tego co posiadam. Z wydania drugiego nie dopasowywalem napisów do odcinków(jakby ktoś dopasowal do wersji z the-realworld i mi je przeslal, bylbym wdzieczny, chyba to jest wersja vpc)

Maxie Zeus

Z góry dzieki, Dezerter ;D

elokoloziom

BB super kreskówka oczywiscie to TAS-u nie ma co porównywac ale rowniez ma swoj klimat mi najbardziej spodobal sie odcinek z shirek`iem co chcial wysadzic miasto jesli batman sie mu nie podda a film "powrót Jokera" w moich oczach arcydzielo ostatnia walka Terry`ego z Jokerem jak Terry wjezdza na psychike Jokerowi wspanialy pomysl wcale nie w stylu TAS-u i dobrze bo to mialo byc cos innego i udalo sie perfekcyjnie!!  Szkoda ze tylko 3sezony wyszly :( Wie ktos moze czy werner bros ma w planie zrobienie nastepnych sezonów??

(A)nonim

DCAU sie sko?czylo wiec nie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

szympans

CZY WIE KTOS SKAD MOGE POBRAC BATMANA W 20 LAT POZNIEJ ( BEYOND)NAJLEPIEJ Z POLSKIM LEKTOREM ALE ANGLIK MOZE BYC BYLE BY NAPISY PL BYLY

Grim Knight

Uuuuch, polski lektor? Moze jeszcze kawioru nalozyc :D

A tak serio, to ciezko bardzo COKOLWIEK batmanowego na necie po polsku znale?c w dziedzinie animacji, chyba ze zadowolimy sie www.kreskowka.pl
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

JVolt

bardzo lubie te kreskówke, kiedyś oglądalam ją na CartoonNetwork (Toonami), ale szkoda ze nie jest juz emitowana :( Mozna "zazssac" wszystkie odcinki, jednakze w wersji angielskiej (nie ma napisów - przynajmniej ja nie moge isc znale?c) - do nie czego nie zachecam tylko informuje :) Wracając do serialu, to bardzo podoba mi sie postac Terry'ego (wko?cu Batman'em nie jest Bruce). Podoba mi sie równiez odcinek w LJ w którym wystepuje Terry 15 lat starszy od BB :)

Firm

Obejrzalem 1szy odcinek ponownie i doszedlem do wniosku, ze sposób w jaki to napisali jest genialny.

Z samych 2óch pierwszych odcinków mozna by zrobic film ale chodzi mi w tym poście o Wayne'a. Gdy mamy pokazany jego dom zwróccie uwage na oświetlenie, kolory, pustke, sukna przykrywające meble. To ukazuje taki osamotniony klimat, atmosfera mówiąca o tym, jak po śmierci Alfreda Bruce musial radzic sobie sam. Jak zobaczylem tą scenerie to zrobilo mi sie go wrecz zal.

Gratulacje!

Mr.G

Masz racje. Podzielony na dwie cześci "Odrodzenie" to najlepszy odcinek z calej serii i naprawde zacheca do tego serialu.