Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Star Wars

Zaczęty przez Altair, 16 Sierpień 2009, 23:34:26

Mikoto

Do?? dobra wiadomo??. Filmy SW s? ?wietne, ale troch? zaczyna si? ju? nudzi? ogl?danie tego samego w kó?ko. Przyda si? jaka? odmiana. A na chwil? obecn? nic nawet o filmie nie wiemy poza tym, ?e powstanie, wi?c nie ma te? podstaw do obaw. ?e Lucas odchodzi to ?wietna wiadomo??. Nie zapominajmy, ?e to w?a?nie on i nikt inny pope?ni? Now? Trylogi?. Temu go?ciowi uda?a si? tylko Nowa Nadzieja. Mia? szcz??cie i tyle. Pó?niej czego si? tylko dotkn?? to psu? vide Evoki w EVI. Im dalej b?dzie si? trzyma? od SW tym lepiej. Ju? przy NT pokaza? na co go sta?. Plus to co ju? kto? napisa? - mo?e nareszcie przestanie m?ci? i ,,ulepsza?''. Star? Trylogi?.

Uniwersum SW jest tak bogate, ?e bez problemu znajdzie si? odpowiedni materia? na kolejn? trylogi?. Byleby tylko skorzystali z dobrych ?róde?.

vincent

Dobra wiadomość?

W sumie i tak SW skończyło się na Powrocie Jedi.

Później NT to i tak już był Disney, tylko teraz już oficjalnie ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

franek

Disney wykupił studio Lucasa i już za 3 lata będzie epizod VII. Dla mnie porażka, nie dość że Lucas zaczął mącić w starej trylogii tłumacząc się że jego historia musi być dopełniona, a w rzeczywistości nie wprowadzał istotnych zmian to jeszcze teraz Disney bierze się za to. Choćby nie wiem jak genialnym filmem będzie VII część i tak jestem przeciwny, tak samo jak jestem przeciwny Nowej trylogii, powinni jej zabronić. Skoro całe studio zostało wykupione to losy Indiany Jonesa też są w rękach Disney`a :P


Show Must Go On!!!

kelen

Disney tylko kupiło Lucasfilm, przecież nie zaczną robić wszystkiego wedle swojej formuły. Marvel też został kupiony przez Disneya jakiś czas temu i... nic.

franek

I nic?! Zobacz co się dzieje z Marvelem, to jest jakieś nieporozumienie.


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Po?yjemy, zobaczymy... ale wiesz Franek... pr?dzej czy pó?niej i tak kto? wróci?by do tematu 'Gwiezdnych Wojen'...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen

Cytat: franek w 31 Październik  2012, 17:42:35
I nic?! Zobacz co się dzieje z Marvelem, to jest jakieś nieporozumienie.

No nie wiem. Zarabia kupę kasy na niezłych filmach, które zaczęły być tworzone jeszcze przed zakupem przez Disneya. Jesteś mi w stanie powiedzieć co Disney ma wspólnego z chociażby filmami Marvela poza tym, że tylko je dystrybuuje?

Corso

Wiadomość bardzo dobra! Lecz z drugiej strony na ich miejscu odpuściłbym sobie kontynuacje Powrotu Jedi.
To co czytałem w książkach i komiksach o kontynuacji woła o pomstę do Nieba. Zrobiłbym jeszcze jeden film pomiedzy 3 i 4 epizodem ukazujący panowanie Vadera a potem skupiłbym się na originie Imperatora Sith, oraz Jody tworząc trylogię.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Adriann

Nie uważasz że za wiele było już tych opowieści pomiędzy którymiś częściami? Czas na coś nowego

franek

Tylko że książkowe epizody VII-XIX są naprawdę tragiczne. Powinni zostawić starą trylogię już w wtedy gdy Lucas postanowił nakręcić nowe epizody I-III.


Show Must Go On!!!

Altair

Przede wszystkim Ep. VII - IX będą zupełnie nowymi, niepowiązanymi z rodem Skywalkerów, historiami. Co dla mnie jest świetną wiadomością, bo tutaj mogą mnie ogromnie zaskoczyć w kinie. :)

LelekPL

Jeszcze nie wiem co sądzić o takim obrocie spraw. Ogólnie bardzo się cieszę na wieść, że nowe filmy powstaną, bo lepsze to niż żadne nowe filmy z tego uniwersum, ale z drugiej strony bardzo się martwię tym, że wszystko zaplanowane jest już na 2015. Bardzo to szybkie, niespodziewane, no i obawiam się, że może być nieprzemyślane. Oczywiście ilość historii i scenariuszy, które napisano do wydarzeń po Powrocie Jedi jest olbrzymia i bardzo możliwe, że studio ma gdzieś w sejfie jakiś genialny scenariusz, który do tego czasu został napisany. Jednak i tak potrzebny jest teraz pośpiech przy wyznaczeniu reżysera, castingu, całej pra-produkcji, potem mamy parę miesięcy filmowania, potem jeszcze więcej miesięcy post-produkcji. Gdyby nie wyznaczono daty byłbym spokojniejszy, a tak obawiam się, że to może być kolejny studyjny film.

Myślę, że najlepszą odpowiedź otrzymamy wtedy kiedy dowiemy się kto był zatrudniony jako reżyser. Jeśli to będzie jakieś studyjne popychadło, to można już się zacząć obawiać więcej Jar Jara i dziecięcego humoru. Natomiast jeśli udało by się im sięgnąć po kogoś z nazwiskiem, lub kogoś młodego i gniewnego, kto chciałby zrobić film nie tylko dla małych fanów, ale i dla tych dojrzałych, którzy uwielbiali tak ludzkie postacie jak Darth, Han czy Lando, a nie tylko świecące miecze, i którzy wiedzą, że to "Han strzelił pierwszy" to może wyjdzie z tego coś ciekawego. Bardzo liczę na kogoś pokroju Duncana Jonesa, Riana Johnsona albo może Guillermo Del Toro. To byłyby świetne, dojrzałe, wybory. Oczywiście są też dość oczywiste wybory jak Steven Spielberg, jego "następca" JJ Abrams, Whedon czy nawet wielki fan Gwiezdnych Wojen Christopher Nolan, ale oni akurat przy swoich nazwiskach mają chyba więcej argumentów przeciw niż za. Spielbergowi Disney raczej będzie oferował kolejnego Indianę, Abrams robi Star Treka dla Paramounty, Whedon jest zajęty Avengersami (ale oglądając Serenity dziekuję za to mocy akurat), a Nolan ma udany związek z Warnerem. Dlatego będą raczej musieli sięgnąć po kogoś innego... oby to nie był McG :P

Adriann

Ciekawy jestem obsady..bo z przyczyn oczywistych nie będzie taka jak w starej trylogi..
Ciekawe czy będą stawiać na podobieństwo do oryginalnych postaci czy będą szli w nowym kierunku..;P

Rado

#58
Co tam reżyser albo obsada, mamy już pierwsze zdjęcie planu.

http://i.imgur.com/caiEk.jpg

Altair

Ja Wam powiem kto będzie NA PEWNO... Michael Fassbender! Ten gość jest już wszędzie.