Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Iron Man 3

Zaczęty przez rocklee, 31 Maj 2012, 09:36:49

Nietoperz


rocklee

comicbookmovie.com

a tutaj nowy banner: http://media.comicbookmovie.com/images/users/uploads/10300/im3y.jpg
możliwe że mniej więcej tak będzie się prezentowała zbroja extremis.

rocklee

Nowa zbroja? po??czenie extremis i bloodedge armor.
Takie moje przypuszczenia, bo nie wydaje mi si? aby ju? w tym filmie tony zdoby? tak? technologi? na bloodedge armor, a z kolei podstawowy zbroii tony'ego by? wzorowany na extremis, tak wi?c nowa zbroja ma wygl?d bloodedge armor ;)

http://img85.imageshack.us/img85/3126/28815510150997248097290.jpg

Altair

Ten Art jest genialny... Jeżeli pojawią się nanoboty w tej części to ciekawe czy wplątają w to też w przyszłości Hulka... Tak jak w "Ultimate Human".

Leon Kennedy

Strona jakoś nie chce mi się wyświetlić...


Altair

Ta zbroja totalnie mi się nie podoba... Za dużo złoceń. Gdyby je troszkę zminimalizować na torsie chociaż to już by inaczej wyglądało.

rocklee

Może w ruchu ci się spodoba, ta zbroja jest wzorowana na dwóch. Ma umiejętności extremis, a wygląd nawiązujący do bleeding edge armor.

Altair

Właśnie, a tak w ogóle to co za właściwości miała zbroja Extremis?

Juby

Nie czytałem nigdy żadnego komiksu o Iron Manie więc trudno mi pod tym względem wypowiadać się o jego kostiumie. Jednak muszę stwierdzić, że to dla mnie zdecydowanie najfajniejsza filmowa zbroja tego bohatera. Od drugiej części pomijano złoty kolor na jego pancerzu, a nawet częściowo zaczęto go zastępować srebrem (a ja kocham złoto ;)). Teraz złoto dominuje, ale w charakterystycznych miejscach mamy czerwie i to mi odpowiada. W dodatku wygląd pancerza bardzo przypomina ten z części pierwszej, który do tej pory był dla mnie najlepszy. Czekam na jakiś trailer, gdzie zobaczymy go w akcji, ale póki co jestem bardzo pozytywnie nakręcony na ten film.

rocklee

Extremis to by? taki wirus, dok?adnie nie pami?tam, ale dzi?ki niej w ko?ciach przechowywa? kostium taki który zak?ada? przed za?o?eniem zbroi i ten kostium umia? ??czy? si? z sieci?, zbroj?, dzwoni? za pomoc? my?li, bez otwierania ust, a zbroja przylatywa?a do tony'ego.

Ale ta zbroja zosta?a zaprojektowana przez tego samego faceta co potem na jej podstawie stworzy? "podstawowy"
wygl?d filmowych zbroi tony'ego.

Bleeding edge armor, zosta? stworzony z mr fantasticiem i tony ca?? zbroj? przechowywa? w sobie, co? jak t1000 z terminatora, ciek?y metal.

Jednak?e na obecny czas iron mana w uniwersum filmowym to by?by zbyt du?y skok mo?liwo?ci, wi?c u?yto mo?liwo?ci extremis, a wygl?d zaczerpni?to z bleeding edge armor.

Kwiatek

Producent Louis D'Esposito podał spodziewaną datę debiutu pierwszego zwiastuna filmu Iron Man 3 – druga połowa października.

Juby

Pierwszy trailer do filmu ma oficjalnie zadebiutować w sieci 22/23 października!!!

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Q

Mandarin


i teaser poster


Jak na razie wszystko wygląda zachęcająco.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)