Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dubbing do filmu animowanego

Zaczęty przez Adriann, 06 Czerwiec 2012, 19:41:42

Gregman

#30
Spoko... :)

Post Merge: 05 Lipiec  2012, 11:14:18

To może np. Mad Hattera on też miał dość piskliwy głos, lub jakiegoś statystę albo nikogo (chodzi o barwę głosu).

Adriann

Mad hattera tez nie będzie na 100%:D Ale skoro jesteś chętny znajdę ci jakąś rolę..syn Gordona albo kogoś:P

franek

Syn Gordona? Czyli podczas długiego rozłączenia się bez narad i konsultacji coś wymyśliłeś? Fajnie, ale chcialbym żeby schemat scenariusza był taki sam ;)


Show Must Go On!!!

Adriann

Nie..spokojnie..;p Rzuciłem luźno to hasło;) Może to być malutka rola;)

XIII

Jak zrobiłeś figurki do projektu?

Adriann

Plastelina narazie ale pracuję nad lepsza wersją z silikonu  ze sztywnym szkieletem z drutu

XIII

A mógłbyś dokładniej opisać jak wykonałeś Bane`a i Batmana?

bart-allen

Adriann idę śladem Altaira więc do czego się przydam?!
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Adriann

Zależy co dokładnie chcesz wiedzieć

XIII

Chodzi mi głównie o konstrukcje postaci i dorabianie szczegółów takich jak maska i szelki .

Adriann

Po prostu...Zrobiłem figurkę z resztek plasteliny.nałożyłem na to kolorowe warstwy na skórę i ubranie..następnie modelowałem twarze,dodałem szczegóły..ogólnie mówiąc tyle..ale silikonowa wersja będzie 100 razy lepsza bo efekt ten sam ale figurka będzie bardziej mobilna i trwała.

franek

bart-allen, odpowiem za adrianna, jeśli już chcesz podkładać głos to pod jakieś postacie drugoplanowe, małomówne, narazie nie zdradzę ci nic więcej, ale chyba mamy już obsadę pierwszoplanową ;)


Show Must Go On!!!

Mikidraw

Ja si? zg?aszam. Mog? dubbingowa? Bane'a lub Riddlera :)

John Blake

Prędzej Batgirl  ;)

Adriann, życzę ci powodzenia z projektem. Design Riddlera kojarzy mi się z pomysłem Tima Burtona.

Mikidraw