Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Star Wars

Zaczęty przez Altair, 16 Sierpień 2009, 23:34:26

Shadow of the Bat

Cytat: Juby w 21 Grudzień  2020, 09:54:11Gdzieś w internetach wyskoczył mi clip wiadomej sceny z wiadomą postacią. Dopiero po nim nabrałem ochoty, żeby jednak dać szansę temu serialowi. Może jednak kiedyś... ;)

Szkoda, że sobie zaspoilowałeś, ale z drugiej strony jeśli tego było potrzeba by cię przekonać (a od początku byłem w 100% pewny że się w końcu złamiesz XD) to i tak wyszło na dobre. Have fun i daj znać jak wrażenia. ;)

LelekPL

Spoiler
[Zamknij]
Jak zwykle deepfake lepszy. Czemu oni tego CGI nie zdeepfajkowali to ja nie wiem. Jeszcze w filmach kinowych to rozumiem, że problem może polegać na rozdzielczości, żeby wypadł dobrze na dużym ekranie. Ale to miało być tylko na Disney+ więc spokojnie mogli to poprawić jeszcze deepfakiem.

Shadow of the Bat

Cytat: LelekPL w 21 Grudzień  2020, 17:16:09
Spoiler
[Zamknij]
Jak zwykle deepfake lepszy. Czemu oni tego CGI nie zdeepfajkowali to ja nie wiem. Jeszcze w filmach kinowych to rozumiem, że problem może polegać na rozdzielczości, żeby wypadł dobrze na dużym ekranie. Ale to miało być tylko na Disney+ więc spokojnie mogli to poprawić jeszcze deepfakiem.

Też przed chwilą na to trafiłem. Ta alternatywna wersja jest znacznie lepsza. Wyraźniejsza, ale szczególnie robotę robią nowe oczy. Te w oryginale są płaskie i puste. Nie zdziwię się jeśli Lucasfilm to jeszcze ulepszy i podmieni na platformie. Podobnie zrobili z widocznym w innym odcinku kolesiem w dżinsach.