Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Flash" - serial TV CW

Zaczęty przez Leon Kennedy, 15 Maj 2014, 15:11:18

Gromon

Strzeż się Trybunału Sów,
Co wszystko widzi wokół
I rządzi Gotham tak, jak chce,
Choć nie wychodzi z mroku.

Trybunał wie, co dzieje się
W twym łożu i umyśle.
Gdy choćby "sowa" szepniesz, on
za tobą Szpona wyśle.

Leon Kennedy

Musi!! I gdy już go odniesie możemy się spodziewać dosłownie wszystkiego ze stajni DC.

NightBat

Na pocz?tku cze??! Mo?e nie którzy mnie nie kojarz?, bo napisa?em kilka sensownych postów (dawno tu by?em), ale to nie wa?ne, bo mam zamiar popisa? co s?dz? o pilocie.
Pierwszy odcinek mi  si? spodoba?, szkoda, ?e Barry nie jest blondynem, no ale lepsze to ni? czarnoskóry Human Torch. Efekty specjalne spoko, mam nadziej?, ?e b?d? trzyma?y podobny poziom w nast?pnych odcinkach. Fajnie te?, ?e w ojca Barry'ego wcieli? si? aktor, który gra? Flasha w poprzednim serialu. Mi?o te?, ?e w serialowym orginie bohatera swoje kilka groszy da? ?ucznik. Pilota?owy odcinek "Flasha" spodoba? mi si? jak najbardziej (i wiem te?, ?e mój post jest troch? spó?niony, ale postanowi?em, ?e postem o tym serialu powróc? na forum).
I am a fan of Batman!

Leon Kennedy


Ibra88

Obejrzałem dzisiaj pierwszy odcinek Flasha i musze przyznać że zapowiada się swietnie,kiedy można sie spodziewac nastepnego odnicka,( nie jestem w temacie).

The Dream

14 października. Wtedy będzie premiera drugiego odcinka w USA.

Ja jeszcze nie obejrzałem, bo najpierw chcę zaliczyć drugi sezon Arrow.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Anonimowy Grzybiarz

Pierwszy odcinek miło mnie zaskoczył, nie ma tego nadęcia, które irytuje mnie w "Arrow" i całej melodramy, choć i tu twórcy uderzają w podniosłe tony momentami, to można na to przymknąć oko - całość jest zabawna, lekka i fajnie zrealizowana. Czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością.

Bless

Jestem calkowicie innego zdania niestety :/ Humor = zero, akcje slabe i glowny bohater jakis taki cienki bolek jak dla mnie. Puki co to byl 1 odcinek wiec nie sieje zametu i napewno bede ten serial watch ale narazie jest jak dla mnie slabo.

8azyliszek

@UP
Czytam właśnie twój trzeci post i popełniasz trzeci raz ten sam błąd. Pisze się "póki". A Puki to był taki pies. :)

Odcinek bardzo dobry był. Kontynuował wszystkie zalety pilota.

http://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/2014/10/the-flash-1x02.html

Anonimowy Grzybiarz

Kolejne odcinki przyjemnie się ogląda (choć pilot był chyba najlepszy jak na razie), szkoda, że wszystko oparte jest na jednym schemacie, co trochę jednak irytuje, bo przez to serial jest przewidywalny. Nie przepadam również za pomocnikami Flasha, ani oni potrzebni jak Diggle, ani oni zabawni jak Felicity w Arrow. Mam nadzieję, że wszystko się jeszcze rozkręci.

Bless

Moj znajomy pies Puki, poki co uwaza, ze serial dopiero z pojawieniem sie najnowszego odcinka troche zyskal. Zgodze sie, ze stronnicy Flasha sa mu tak potrzebni jak hmmm (mam tu kilka przykladow w glowie ale same brzydkie) sa po prostu mu niepotrzebni hehe :D
Spoiler
a w szczegolnosci taki co tworzy bron, ktora moze go unicestwic
[Zamknij]
ale ogolnie odcinek byl ok i czekam na
Spoiler
pana z fire gunem
[Zamknij]

Rado

Schemat zaprojektowania
Spoiler
broni przeciwko Flashowi
[Zamknij]
mnie się akurat podobał. Zapachniało mi trochę "Wieżą Babel".

Generalnie, na tą chwilę, wybierając pomiędzy tymi dwoma serialami klasy B, to wolę obejrzeć sobie Flasha niż Arrowa. Jestem ciekaw jak wyjdzie ten zapowiadany crossover.

Leon Kennedy

Może i ogółem są mu zbędni, ale kostium zawdzięcza im, i w sumie bez nich ciężko miałby zrozumieć co się z nim stało. Sam serial nie zachwyca tak jak pilot i w sumie dopiero 4 odcinek z klasycznym przeciwnikiem był na tym samym poziomie, reszta raczej na srednim poziomie. Czekam na zapowiedzianą zmianę zasad! A Miller był idealny w roli Colda.

8azyliszek

Oż ty w życiu!

Zakończenie Flasha 1x5 było świetne i zaskakujące. Kto by się spodziewał, że akurat w tym serialu zobaczymy
Spoiler
orgin Gorrila Grodda! Fantastyczna sprawa. Przez swoją superinteligencję Grodd zawsze był potężnym przeciwnikiem, głównie wobec Ligi Sprawiedliwości. Ale spokojnie widzę go też walczącego z Flashem i jego super-przyjaciółmi. :) Kupuję nawet zmianę pochodzenia tej małpy. Że nie wywodzi się z Gorrrilla City a jest owocem eksperymentów przeprowadzanych przez Prof. Zooma. Na 2 albo i dalszy sezon małpa świetnie się będzie nadawać jako większy przeciwnik.
[Zamknij]

A Wells dalej odgrywa Palpatine dokładnie jak to było przedstawiane w "Wojnach Klonów". Pozorni miły, tylko czeka by czynić zło. :D Kolejny fajny odcinek. Tym bardziej, że również gen. Elling był dobrze dobrany i zagrany.

Leon Kennedy

Nie mów, że pojawił się tak szybko!? Super! W sumie szkoda, że przeczytałem spoiler, ale dzięki temu nie mogę się już doczekać kiedy go oglądne.