Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Wolverine

Zaczęty przez Drawski, 16 Styczeń 2011, 19:12:15

franek

Dobrze jest tak zakładać z góry co będzie. Poczekaj aż to wydadzą to wtedy skomentujesz jakość ;)


Show Must Go On!!!

XIII

Wiesz trochę nauczony doświadczeniem jestem seanse unrated DH4 Maxa Payna.  To były filmy w pg 13 a potem tak przerabiane. Był jeszcze Hitman Unrated  i tam były całe nowe brutalne ujęcia ale wesja kinowa byłą też R rated.

LelekPL

@XIII W końcu ktoś kto patrzy na wersję Unrated DH4 tak jak ja. Już nie mogłem znieść komentarzy typu - "jeśli nie podobała Ci się wersja oryginalna to zobacz Unrated, jest dużo lepsza". A to przecież taka potwarz jest dla miłośników prawdziwych filmów z Rką.

Rado

Obejrzane. Niżej spoilery, nie czytać, jeśli ktoś się wybiera.

Szału nie było. W ten klasyczny sposób mógłbym to podsumować. Na pewno lepszy niż poprzedni solowy film z Rosomakiem, jednak do końca mnie nie porwał. Podobała mi się akcja w Nagasaki i spalony Logan - naprawdę strasznie wyglądał, heh. Sceny, gdy chodzi po lesie i mieszka na odludziu z niedźwiedziami były niezłe. Polowanie na kłusowników żywcem wyjęte z komiksu - to tez było niezłe. Jednak im dalej tym moim zdaniem gorzej. Fabuła nie porywała, sceny akcji były w porządku, ale nic ponad to. Czasem nawet były zabawne jak np. ta na pociągu. Wg mnie kiepsko było pokazane uczucie pomiędzy Mariko i Loganem. Nie czuć było tej chemii. Nie znam postaci Viper, nie wiem czy została ona pokazana poprawnie (może jakiś znawca Marvela się wypowie?), ale ja miałem wrażenie, że została wciśnięta do filmu na siłę, bo "fajnie żeby był zły mutant". Jedyny plus tej postaci to uroda aktorki, oczywiście do momentu kiedy jeszcze miała włosy.

Kreują Logana na takie zwierzę, a nie wiem czemu zapominają o jego zmyśle węchu i obwąchiwaniu wszystkiego dookoła, co przybliża go właśnie do tej bestii. W filmie ani razu nie użył tego zmysłu, niczego nie wyczuł itp. Do tego, kiedy znalazł w barze tego kłusownika, to zapytał się go czy to na pewno on. Stary dobry Wolvie powinien go wyczuć już na kilometr i nie zadawać głupich pytań. W kwestię zabrania mu mocy regeneracji już nie będę wnikał, bo mi się nie chce, ale zdaje się, że to właśnie dzięki niej on może w ogóle chodzić ze szkieletem z adamantium. To takie zarzuty raczej wyłącznie fana komiksów i nie sądzę, żeby dużo ludzi na sali kinowej w ogóle zauważyła, że Logan nic nie "wąchnął".

Na moja kiepską ocenę filmu wpłynęło też 3D. Trochę z przymusu musiałem się wybrać właśnie na tę wersję i męczyła ona moje oczy. Kilka razy nawet ściągnąłem okulary i oglądałem bez nich. Da się to zrobić, bo tutaj akurat to 3D jest minimalne.

Niezła scena po napisach, w sumie długo nie trzeba było na nią czekać. Days of the future past nadchodzi...

Leon Kennedy

3D to po prostu męcząca kicha. Film jeszcze nie widziałem, ale skoro lepszy od słabej poprzedniczki, to już jest ok.  Co do sceny po napisach, która miałem możliwość już zobaczyć, to powiem tyle... dawać mi to i to już!!

Leon Kennedy

#50
http://stopklatka.pl/-/69308945,100-mln-dolarow-dla-jackmana-za-wolverine-a Dla mnie jest świetny, a sam za 100 milionów zrobię sporo...

lady_ozzy

Film całkiem ok... Może nie jakiś wykopany w kosmos ale jak dla Mnie Hugh jako Rosomaka zawsze ogląda się fajnie.

Spoiler
Podoba Mi się również, że z tego filmu zrobiono coś jakby czwartą część X-menów
[Zamknij]

7,5 / 10
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

XIII

https://www.youtube.com/watch?v=Ijj2yritWus-
zrobiłem taki niby trailer wersji rozszerzonej na BD ze scen z trailera któych nie było w kinowej wersji filmu.

XIII


Rado

Alternatywne zakończenie i puszczenie oczka do fanów komiksowego Wolviego...

http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=89749


XIII

Obejrzałem już wersję Extended w filmie są sceny z krwią wprawdzie dorobioną komputerowo ale lepszej jakośc niż w Die Hard 4, najbrutalniejszą sceną było rozjeżdżanie ninja odśnieżarką przez Yuki wtedy było multum krwi. Oprócz tego w filmie padają zdania z wulgaryzmami:
"to many fucking wars"
"ten fucking words"
Nowe sceny:
-dodatkowa retrospekcja z rozmową z Yashidą
-Yashida rozmiawia z Shingenem przed "śmiercią"
-3 gangsterzy napadają hotel miłości Logan sporo obrywa ratuje go Mariko,mocno naciągana scena moim zdaniem zwłaszca że zarwał dodatkowy postrzał , upadek z balkonu i tortury taserem
-Viper rozmawia z Haradą i każe mu użyć toksyny w razie gdy czarny klan nie będzie sobie dawał rady z Wolverinem
-rozszerzona i znacznie lepsza wersja walki z Ninja.
To tyle co zauważyłem

Rado

A ja już widzę, że link do filmiku, który wczoraj podałem został usunięty. Pewnie dopiero za jakiś czas znowu się pojawi na necie. Generalnie chodziło w nim o klasyczny, żółty kostium Logana.

lady_ozzy

Ja jeszcze zd??y?am zobaczy? =) Fajnie, fajnie... ciekawe, czy kiedy? zobaczymy 'Hugh Logana' w takiej wersji
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]