Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Wolverine

Zaczęty przez Drawski, 16 Styczeń 2011, 19:12:15

Altair

Za du?o filtrów z PS'a. ;)
Ciekawe na czym polega ta metoda z kontrol? p?ynów w organizmie.

LelekPL

Cytat: Altair w 25 Wrzesień  2012, 17:24:11
Za du?o filtrów z PS'a. ;)
Ciekawe na czym polega ta metoda z kontrol? p?ynów w organizmie.

Kontrola p?ynów w organizmie to nic innego jak przez krótki czas nieprzyjmowanie ?adnych p?ynów. Do tego dochodz? ró?ne leki moczop?dne do pozbycia si? szybko wi?kszej ilo?ci wody... Tak demonizowane przez wszystkich sterydy, akurat w tym wypadku raczej nie mia?y zastosowania.

vincent

#32
Air ;) Każdy, kto kiedykolwiek chodził na siłownię, interesował się kulturystyką i odżywianiem rozpozna, kto jest na sterydach, a kto nie.

On jest na sterydach. Tak samo był Bale, on jechał na nich aż za mocno, nie dało się tego faktu ukryć biorąc pod uwagę wagę jego ciała pomiędzy poszczególnymi filmami. Za duże przyrosty w zbyt krótkim czasie.
Ale ja wcale sterydów nie demonizuję. Z pewnością zażywają ich pod okiem fachowców, biorą odbloki itp.

Poza tym nie mój organizm tylko ich ;)

Znalazłem ciekawy obrazek:



Bez sterydów niewykonalne, chyba że pochodzisz z innej planety.
Z idealną dietą wyliczoną co do grama i odpowiednimi ilościami snu, ciężkim treningiem można zrobić maksymalnie 2kg czystej masy mięśniowej w pół roku. Fajnie, co? ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

LelekPL

Ale? to by?o kompletnie niepotrzebne vincent... Czy ja mówi?, ?e on nie jest po sterydach? Pisa?em tylko co to jest ta manipulacja p?ynów i ?e do tego zdj?cia akurat nie potrzebowa? takiego wspomagania, bo w tym wypadku akurat guzik by mu to da?o. Jackman pewnie jest po sterydach, co nie znaczy, ?e musi je teraz bra? systematycznie. Z tego co kojarz?, to on ju? tak? budow? sobie wypracowa? wcze?niej i j? utrzymuje. Sterydy pomog? Ci przy budowaniu mi??ni, ale do ich utrzymania potrzebna jest ci??ka praca. Wida?, ?e jest szczuplejszy/mniejszy na tej fotce ni? np. w Origins wi?c bardziej skupi? si? na rze?bie cia?a do tej cz??ci.

Zdj?cie Bale'a tutaj kompletnie jest bez sensu. Gdzie ja cokolwiek o nim pisa?em?

vincent

Ok.

Nie wiem czemu uczepi?e? si? Bale'a. Da?em fotk? bo jest ciekawa i z pewno?ci? ka?dy spojrzy z zainteresowaniem.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Kwiatek


Leon Kennedy

I mamy zwiastun, a i nawet dwa... http://stopklatka.pl/-/49264125,dwa-zwiastuny-wolverine-a- Cóż mogę powiedzieć, chyba będzie dobrze... Chodź origins był tak słaby, że ciągle mam sporo obaw.

Padme

Oby film był dużo lepszy od "tego-który-nie-istnieje" ..trailer jest dobry , ale nie powala..liczę na więcej starego , japońskiego klimatu w filmie bo na trailerze jakoś zbyt nowocześnie się to wszystko prezentuję.

kelen

Trailer też mnie jakoś mega nie nakręcił na film, ale wciąż na niego czekam.
Nic gorszego niż Origins chyba nie da się zrobić...

franek

Ludzie to nie może być złe... przecież jest na podstawie Wolverine`a od Millera i Claremonta


Show Must Go On!!!

Nagi Wonrz

Claremont mówi?, ?e za Danny'ego na stanowisku re?ysera film by? jak komiks, a kiedy Mangold wbi?... No, troch? pozmieniali. Wiadomo chocia?by, ?e
Spoiler
Wolverine straci tu moc regeneracji dzi?ki pomocy tego dziada.
[Zamknij]
Arcydzie?o to to nie b?dzie, ale mam nadziej?, ?e b?dzie to ogl?dalne. Jak chcesz ekranizacji Claremont/Miller to zobacz Wolverine Anime.

Rado

#41
Cytat: franek w 11 Kwiecień  2013, 07:39:23
Ludzie to nie mo?e by? z?e... przecie? jest na podstawie Wolverine`a od Millera i Claremonta

Ludzie do franka: chyba chodzi?o Ci o komiks Claremonta i Millera...

Dobry materia? ?ród?owy jeszcze nie jest gwarancj? udanego filmu. Sam Wolverine Origins bazowa? (mi?dzy innymi) na, nomen omen, komiksie WOLVERINE ORIGIN Jenkinsa i Kuberta oraz na WEAPON X Barry'ego Windsor Smitha. I co? I nic. Dwa rewelacyjne komiksy i wysz?o nie wiadomo co.

Z takich przyk?adów faili (albo przynajmniej zdecydowanie gorszych produktów ni? ich wzory) na bazie dobrego materia?u, to na szybko przychodz? mi do g?owy jeszcze np. takie filmy jak Hitman, Ghost Rider, Hellboy, Spirit, Spawn, Green Lantern, animacja Batman Year One oraz pewna starsza adaptacja "20 000 mil podmorskiej ?eglugi" Verne'a - przy której przeciera?em oczy ze zdumienia, jak mo?na by?o np. umie?ci? kobiet? na pok?adzie Nautiliusa, w której oczywi?cie Nemo musia? si? zakocha?. Ech...


Johnny Napalm

Wczoraj ogl?da?em Wolviego na Polsacie i... tak si? zastanawiam, sk?d a? tyle nieprzychylnych s?ów pod adresem tego filmu? Mo?e trzeba da? mu jeszcze drug?/trzeci? szans?. Ok, jako film czysto rozrywkowy, pozbawiony tego "garbu" psychologicznego np z Weapon X, powinien on ju? przy pierwszym seansie urywa? d... Jednak, pierwszy seans te? nie by? taki do tej przys?owiowej d...
Marvelowskie produkcje s? po prostu bardzo uproszczone, tak ?eby mog?y trafi? do jak najwi?kszego grona odbiorców, a nie tylko do koneserów czuj?cych blues'a.
Oczywi?cie, nawet gdybym ja to kr?ci?, zrobi?bym to inaczej - bardziej klimatycznie, nie pozbywaj?c si? komiksowego ducha. Wi?kszy nacisk po?o?y?bym na mocniejsze nawi?zania do komiksów, które wymieni? Rado. Dodatkowo, takie sprawy jak ?wiat?a, zdj?cia nocne/dzienne, lepsza scenografia w budynku w którym przeprowadzano eksperymenty, itd.
Tylko nie by?oby gwarancji, ?e wi?cej osób posz?oby na ten film. Doceni?o - by? mo?e, jednak w produkowaniu filmów i to jeszcze tych superbohaterskich chodzi g?ównie o wp?ywy. Z drugiej strony mo?na je straci? niedoceniaj?c inteligencji odbiorców - co? na kszta?t B&R. ???
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Daj spokój za pierwszym razem nie było jeszcze tak źle, ale za drugim i trzecim wyszło co to za film, efekciarski do bólu, bez klimatu, słabym scenariuszem ( ucieczka Logana po zaaplikowaniu mu adamentium, toż to jakieś gówno ) i z robienie z szablozębnego jego brata, gdy w jedynce mutantów było inaczej można nazwaćtylko i wyłącznie głupotą i niekonsekwencją twórców. Wolverine new zwiastun i mamy Jean http://stopklatka.pl/-/58456709,jean-grey-w-nowym-zwiastunie-wolverine-a-

XIII

http://comicbook.com/blog/2013/07/22/the-wolverine-unrated-version-to-be-released-on-blu-ray/
Pewnie  zrobią sztuczną cgi krew w 2 momentach paro sekundowych  i dadzą ze 2 fucki słabo zdubbingowane,  tak to wyglądało w die hard 4 unrated.