Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Wolverine

Zaczęty przez Drawski, 16 Styczeń 2011, 19:12:15

Leon Kennedy


Johnny Napalm

Świetnie, że film będzie tak mocno powiązany z Japonią. W końcu to drugi dom Wolviego. Życie prywatne tego kolesia jest nierozerwalnie związane z tym państwem.
Srebrny Samuraj - jestem za. Chciałbym tylko, żeby wątek Deathstrike był bardziej rozbudowany, no i żeby nie wyglądał tak jak w X-menach, a film kończył się czymś równie mocnym jak komiks Wounded Wolf.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kwiatek


Kwiatek


Leon Kennedy



Kwiatek


Juby

Tu macz fotoszop! :P Wygląda jak z gry komputerowej, a Hugh ma dużo gorszą fryzurę niż w żałosnej Genezie.

Mikoto

Sądzę tak samo jak Juby. Ogólnie to komputerem śmierdzi na kilometr. I czemu do kroćset on nie jest cały we krwi xD  ;) ?


Johnny Napalm

Wreszcie jakiś film z jajem od Marvela. Zapowiada się nienajgorzej. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

vincent

Haha z jakiej gry komputerowej. To najzwyczajniej w świecie sterydy+maksymalna dieta+zapierdziel na siłowni.
Wszyscy aktorzy filmów akcji kłują se tyłki. Christian Bale też, chociaż wypiera się za każdym razem ;)

Zajebista rzeźba by the way.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Juby

Mi nie chodzi o rzeźbę, tylko kolorystykę fotki, tło, itd. Wygląda jak rysunek a nie zdjęcie. :P

vincent

Mi się kolorystyka podoba. Mam nadzieję, że nie spieprzą tego filmu tak jak poprzedniego.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Juby

A czy ja mówię, że mi się kolorystyka nie podoba? Chodzi o jej wykonanie, bo fotka wygląda jakby Hugh ustał na zielonym tle, a później ktoś dodał wszystko za nim i pokolorował na komputerze. To nie wygląda jak fotka, tylko art na okładkę gry komputerowej. :P