Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Wolverine

Zaczęty przez Drawski, 16 Styczeń 2011, 19:12:15

Drawski

"The Wolverine" ma by? kontynuacj? filmu "X-Men Origins: Wolverine". Co ciekawe jednak nie b?dzie to wierny sequel, ale raczej film rozgrywaj?cy si? w tym samym uniwersum. Akcja b?dzie si? rozgrywa? w wi?kszo?ci w Japonii. Re?yseri? zajmie si? Darren Aronofsky, a ca?o?? filmu ma by? oparta na pewnej mini-serii autorstwa Millera. Pierwsze sceny maj? by? nakr?cone w studiu filmowym w Nowym Yorku, a nast?pnie ekipa przeniesie si? do Japonii. Aronofsky jako ?e jego konik to Japo?ska kultura zapowiada ?e kr?cenie tego filmu sprawia mu wielk? przyjemno??, tak?e mo?emy si? spodziewa? czego? naprawd? "od serca". Maj? by? wpl?tane w ca?o?? samurajskie motywy, znajdzie si? miejsce te? dla japo?skich aktorów co osobi?cie mnie bardzo cieszy ?e wybiegaj? poza ju? nudn? ameryka?sk? obsad?. W rol? Wolverine'a ma wcieli? si? ponownie Hugh Jackman, a scenariusz napisze Christopher McQuarri który pono? ma by? naprawd? dobry cho? nie obejdzie si? bez poprawek Aronofsky'ego. Nie wiem jak wy, ale ja osobi?cie mam dobre przeczucia i czuje ?e to mo?e by? naprawd? dobry film!

EDIT - Lipiec 2011 Przeciwnikiem b?dzie Silver Samurai. ?wietnie wybrana posta? z galerii przeciwników Wolverine'a. Mój numer dwa w ?wiecie Marvela powinien dosta? znacznie lepszy film od poprzedniego :)


Mikoto

Film zapowiada się wyśmienicie! Już sam Aronofsky na reżyserskim stołku to w pewnym stopniu gwarancja sukcesu. Mam nadzieję, że tym razem doczekamy się filmu o Loganie z prawdziwego zdarzenia, a nie głupiej (nawet jak na ekranizację komiksu), bezkrwawej tandety w PG13 jaką był X - men Origins: Wolverine.

Leon Kennedy

Oby tylko w tym filmie w ko?cu pojawi? si? Wolverine, bo ostatnio kto? tam podobny do niego biega?, ale pazurki mia? do?? t?pe :'(

Q

Film zapowiadał się dobrze, ale już tak nie jest. Aronofsky nie będzie reżyserował - http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=31358
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Noż cholera :/
Posted on: 17 Marzec  2011, 19:30:53

 Hm, w sumie teraz doczytałem jaki jest tego powód. Zrobił słusznie

Mikoto

Wielka szkoda :(. Ogromnie wyczekiwałem tego filmu. Mogło wyjść z tego naprawdę wspaniałe dzieło. Ech...

Ciekawe jakiego reżysera wybiorą? Ktokolwiek by to nie był to nie będę już tak entuzjastycznie nastawiony do tego filmu jak wcześniej. No chyba, że na stanowisku reżysera zasiadłby Paul Verhoeven :P(Robocop, Pamięć Absolutna, Człowiek Widmo, Żołnierze z kosmosu etc.). On by się do filmu o Loganie idealnie nadawał :). Ale to raczej niemożliwe...

Roy_v_beck

W chuj sobie leci ktoś? Z powodu odosobnienia od rodziny miałby zrezygnować? To tam niech wyłożą dodatkowe 100 tysięcy na przeloty reżysera do Stanów, by się trochę napodróżował, ale nie wierzę jak to możliwe, żeby przez rok z powodu filmu być poza krajem? Przecież zdjęcia to ze 3 miesiące, no a on lokalizacji nie szuka, tylko wybiera gotowe. No i zawsze można przecież na weekend wyskoczyć do domu. W dodatku czy koleś ma 80-lat jak Polański? No jeszcze młody jest jak na reżysera, dajcie panowie spokój, ściemę ktoś tu strzelił.

Mikoto - Verhoevena też bym chętnie widział na stanowisku reżysera, aczkolwiek może prędzej "Punishera". Zresztą tak czy inaczej na każdy jego film bym chętnie poszedł.

EricDraven

Wiesz, może poważnie traktuje rodzinę, że nie miał wyjścia, a takie loty w tą i z powrotem są bez sensu, bo równie dobrze mógłby dzieciaka w ogóle nie odwiedzać.
Z dobrych reżyserów, kogo obstawiacie? albo nie, kogo byście chcieli za niego.
Call mi geek.

Gieferg

Też by mi się nie śpieszyło do kraju zagrożonego kasastrofą nuklearną szczerze mówiąc.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

EricDraven

Heh, właściwie, to właśnie to może być powód.
Call mi geek.

Q

Wi?cej informacji an temat rezygnacji Aronofsky'ego http://www.comicbookmovie.com/fansites/geekboymovienews/news/?a=32128

Tak jak mo?na by?o si? spodziewa? re?yser chcia? wi?kszej kontroli nad filmem, zw?aszcza po nominacji do Oscara, a studio nie chcia?o si? na to zgodzi?, a w tym wypadku pieni?dze nie przekona?y Aronofsky'ego.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Mato?y z nich i tyle, a film pewnie chc? tylko efekciarski ?eby zarobil na siebie i przypuszczam, ?e nic wiecej poza efektami tam nie do?wiadczymy... :'(

Mikoto

Może zamiast zmieniać reżysera należałoby zmienić wytwórnię :P . Przy kimś takim jak Fox nawet najlepszy reżyser nie rozwinie w pełni skrzydeł. Pewnie znowu wybiorą jakiegoś mięczaka jak Gavin Hood, który nawet krwi nie pokarze, bo dzieciaki w kinie to przecież rzecz najważniejsza.

Altair

Mikoto, dlaczego Hood miałby karać krew? Z jakiej okazji?

Leon Kennedy