Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Roy_v_beck

Na razie cool to wygl?da i nie do Brody'ego tylko bardziej re?ysera mam zastrze?enia. Dwa pierwsze filmy tego kolesia w Hollywood by?y przeci?tne, mimo ?e zw?aszcza drugi z nich mia? du?y potencja?.

LelekPL

Po części zgadzam się co do reżysera - nie jest sprawdzony, a Armored nie był niczym więcej, a niżeli przeciętnym filmem akcji, praktycznie bez akcji... ale tu właśnie mi się podobał, potrafił pokazać napięcie w momencie kiedy niewiele działo się na ekranie (bohater był zamknięty w wozie pancernym). Dodatkowo dobrze operuje pomiędzy relacjami kilku bohaterów (co w Predators przyda się na pewno), no i miał kilka ciekawych, niekonwencjonalnych ujęć - ostatni pościg w filmie był kapitalnie nakręcony (myślę, że głównie ze względu na tę jedną scenę dostał angaż od Rodrigueza). Film był przeciętny/słaby, ale według mnie sam Antal spisał się w nim co najmniej poprawnie.
Należy tez dodać, że bardzo dobrze spisuje się w bardziej ambitnych produkcjach jak Kontrolerzy, ale to chyba nie będzie miało wielkiego znaczenia w kontekście Predatorsów. Najlepiej to pokazał Wolverine, gdzie mieliśmy reżysera świetnego Tsotsi, a film wyszedł sami wiecie jak. Tu jednak, aż takich obaw nie mam. Z tego co widzę film w najgorszym wypadku wyjdzie im poprawnie, co na postać Predatora jest stanowczo za mało, ale sam koncept to niebo a Ziemia w porównaniu z obydwoma AvP.
Posted on: 13 Marzec  2010, 20:31:25

 aha i chyba nikt wcześniej nie podał tego trailera - wygląda naprawdę niesamowicie: http://www.youtube.com/watch?v=L9szn1QQfas
Jestem wielkim fanem jedynki, może nawet za wielkim, ale ten film ma potencjał aby być jeszcze lepszym. Byle było dużo Jeffa Bridgesa, solidnie wyjaśnione wątki i Olivia Wilde w tym kostiumie :) Bo o efekty wizualne chyba już nie trzeba się spierać. Jest to kolejny film, który TRZEBA obejrzeć w IMAXIE.

FOX szybko pozbył się wszelkich filmików Predators na Youtube to podam alternatywe:
http://www.joblo.com/arrow/index.php?id=21157
Niestety nie można przewijać...

Roy_v_beck

O, na Trona nowego też bardzo czekam. Zgadzam się, że wygląda świetnie. Jeszcze fajnie jakby jakieś nowe gry wymyślili, tak jak były te motory czy rzut dyskiem. Ale i tak ten świat po prostu zapiera dech w piersiach. Ciekawe jakie usprawiedliwienie swojej nieobecności będzie miał Jeff Bridges.

LelekPL

Tu jeszcze macie drugi zwiastun do Iron Mana 2.
http://www.youtube.com/watch?v=FNQowwwwYa0
Ale wydaje mi się, że pierwszy był lepszy. Tu jednak mamy więcej Scarlett, więcej Rockwella (choć nadaj za mało) i więcej War Machine, a do tego nie ma ZA wielu nowych scen, co często jest problemem innych zwiastunów.

Leon Kennedy

Wybrano aktora do roli Kapitana Ameryki!! Padło na Evansa, co prawda z roli w F4 nie bardzo go zapamiętałem, ale już w Push, Komórce czy Królowie Ulicy to udane filmy oraz całkiem dobre kreacje :). Cóż jestem zatem dobrej myśli i mam nadzieję, że w koncu DC i Warner Bros pójdą po rozum do głowy i prace nad innymi ekranizacji niż Gacek i "S" pójdą pełną parą ;D Oby dobrym prognostykiem był Green Lantern ;)

LelekPL

Evans na prawdę dobry był w Sunshine. Jednak żadna z ról nie była jakoś rewelacyjna, a jego Johny Storm, choć najlepszy aspekt obu filmów FF, nijak ma się do Capitana Ameryki. Jeszcze nie jestem zdecydowany, ale z kandydatów, którzy byli testowani do roli był najlepszy. Myślę, że z pierwszym filmem powinien sobie poradzić, ale pytanie brzmi jak sobie poradzi liderując grupie złożonej z takich aktorów jak RDJ czy Norton... no zobaczymy po jedynce.

Roy_v_beck

Spoko jest Evans. Pamiętam, że pierwszy raz widział go w całkiem niezłej parodii (a jak na dzisiejsze czasy rewelacyjnej) "Not Another Teen Movie", gdzie grał główną rolę. Oprócz tego w każdym wcieleniu się sprawdzał. Może teraz uda mu się wybić na wyżyny.

Leon Kennedy


Roy_v_beck

Dosyć popularny jest komiks. Sam John Romita Jr. zwalił go swoimi rysunkami. Mnie tam na kolana nie powalił, bardzo brutalny i bardzo brutalny, ale historia z czasem robi się coraz bardziej sztampowa. No i te rysunki, paskudne są.

kelen

Komiks jest zajebisty, o ile się zapomni o zamierzeniu Millara, który chciał zrobić bardzo realistyczny komiks. Przynajmniej moim zdaniem. Odpowiedni dystans i lektura (i film pewnie też) leci miło i przyjemnie :)
No i ja tam osobiście rysunki lubię. Rysownika też.

Leon Kennedy


Kadaver

Ale przecież Conquest of the Planet of the Apes pokazywał, jak Ceasar wspólnie z innymi małpami przejął władzę nad Ziemią. Czy to ma być remake tego filmu? Chociaż znając dzisiejsze czasy to pewnie będzie reeboot.

Leon Kennedy

Wiadomo, że reebot.
Posted on: 07 Kwiecień  2010, 17:04:23

 Znamy juz tytul kolejnej odslony Riddicka: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=64680
Posted on: 15 Kwiecień  2010, 13:17:16

 Anarky chciałeś i masz: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=65633

Anarky

Na razie to wszystko to zapowiedzi, wiele projektów tego typu swego czasu albo było zawieszanych albo utkało w martwym puckie. Przykładem może być nowy RoboCop, Judge Dredd z kolei to film który powinien powstać. Nie dlatego że lubię tego bohatera, ale po niezłym z 1995 roku tej postaci należny się lepszy film. Jeśli chodzi o Terminatora 5, to tu jestem sceptycznie nastawiony. Po niesmaku jaki zostawił T3 i T4, nie widzę sensu by postała kontynuacja która kontynuowała by wątki dwóch filmów. Niektórzy powinni dać sobie spokój i zdać sobie sprawę że filmowy Terminator kończy się na T2. Bardziej liczę na film Predators, który jak widać po trailerze już samym klimatem nawiązuje do filmu Predator Johna McTiernana.
Ja wam pokażę!

Kadaver

Wg comingsoon.net nowym Sędzią Dreddem zostanie Karl Urban.