Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nocny pokaz TDKR

Zaczęty przez Gregman, 16 Lipiec 2012, 20:24:15

Gregman

Mam parę pytań co do Nocnego Pokazu. Z nocy jakiego dnia na jakiego? I najważniejsze : Czy jest lektor???

Gieferg

Jeśli lektor jest dla ciebie najważniejszy to obawiam się, że się srodze zawiedziesz.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

rocklee

Poważnie? myślisz iż jest polski stream i że może jeszcze ktoś zasponsoruje lektora?

Gregman


darkside

U mnie w Szczecinie takowy jest, bodajże w nocy z 27 na 28 lipca, w Heliosie. Myślałem czy by się nie wybrać.
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Gieferg

CytatTo napisy PL?

Niestety tylko chińskie i rumuński dubbing.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

LelekPL

Cytat: Gieferg w 16 Lipiec  2012, 20:28:35
Niestety tylko chińskie i rumuński dubbing.

hehehehehe...

oj długo się z tego naśmiałem. Brawo

Patryk02099x

No w?a?nie... niektóre kina robi? niepremierowe pokazy premierowe w nocy z pi?tku na sobot?, chyba dla osób pracuj?cych i bardzo dobrze moim zdaniem. Nie ka?dy ma mo?liwo?? zarwania nocki z czwartku na pi?tek, a niektórym nie chodzi tak bardzo o to, ?eby zobaczy? film 00.001 w dzie? premiery, ale ?eby ogólnie by? na pokazie o pó?nocy. U mnie multikino robi klasyczn? premier? z 26 na 27, a Cinema z 27 na 28.  Szkoda, ?e IMAX og?osi? swoje pokazy 00.45 jak ju? mia?em kupiony bilet na 19.00(pomijam kwesti?, ?e niestety i tak mo?e przepa??, bo mo?liwe, ?e pojad? dopiero w sobot? rano albo w pi?tek, ale na 15 a nie 19. Z moim szcz??ciem w najlepszym przypadku b?dzie sobota... a wszystko tak dobrze zaplanowa?em, z tym ?e ojciec oczywi?cie musi w ten pi?tek(27) co? tam zrobi? :'( )... Je?li chodzi o wersj? j?zykow? to w ogóle lec? filmy z lektorem w kinach? Chyba nie, albo napisy albo dubbing, ale w przypadku TDKR tylko napisy(ca?e szcz??cie!).