Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Niezrealizowane Justice League Parts 2 & 2A

Zaczęty przez Juby, 06 Marzec 2021, 09:15:28

Juby

Przedwczoraj do sieci wyciekły zdjęcia plansz z jakiejś wystawy (nie mam pojęcia skąd, ale podobno są autentyczne), przedstawiające opisy fabuł planowanych na rok 2019 i 2020 kontynuacji Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, które nigdy nie ujrzały i nie ujrzą już światła dziennego. Plansze są szybko kasowane z sieci, ale kolega przesłał mi je na fejsie, więc wrzucę tutaj dla zainteresowanych (mam nadzieję, że trochę wytrzymają). Za ilustracje dołączone do opisów najwyraźniej odpowiadał Jim Lee.




https://www.comicbookmovie.com/justice_league/justice-league-2-3-full-plot-synopses-reveal-zack-snyders-amazing-ambitious-and-crazy-plans-for-the-dceu-a182946#gs.usdtjb

Trochę to brzmi jakby Zack robił assemble-movie, ale nie o drużynie herosów (jak wcześniej zrobił to Marvel), tylko o łotrach superbohaterów z ich solowych filmów (z których część po kinowej klapie JL nigdy nie powstała). Przeczytałem całość i moim zdaniem dużo nie straciliśmy. Opisy zapowiadają 100-procentowego Zacka z gargantuiczną skalą, która na tym etapie budowania uniwersum była zdecydowanie przesadzona. O wiele ciekawiej w moich oczach prezentował się opis scenariusza do niezrealizowanego Justice League Mortal Georga Millera z 2008 roku.

Powyższe zdjęcia są kolejnym dowodem, że Snyder kłamie na temat tego, iż gen. Swanwick od początku miał być Marsjaninem i wymyślił to dopiero w ubiegłym roku przygotowując Snyder Cut. J'onn J'onzz nie miał się pojawić w sequelu(sequelach?) aż do zaliczenia cameo w jednej z ostatnich scen i nie ma przy tym nawet wzmianki, że miałby on cokolwiek wspólnego z postacią graną przez Harry'ego Lenixa. :P

HUDY

Nie wiem czy chciałbym taka Ligę oglądać. Lubię filmy Snydera, ale taka LS to powinna być jak już to po iluś tam filmach. Takie zwienczenie uniwersum przed FlashPoint czy innym "Zaczynamy od nowa". No i nie da się nie zauważyć, że przypomina to konkurencyjne Avki IW i EG. Tyle że bardziej ponuro depresyjne.
Wg ciekawe jak potoczą się dalej plany WB do kontynuowania DCeU, fajnie że powstaną kolejne Aquaman i Shazam ale czegoś będzie zawsze brakować gdzie ta Liga :-\