Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC FanDome ( coroczne święto fanów DC )

Zaczęty przez LelekPL, 17 Sierpień 2020, 11:17:25

LelekPL



Temat do rozmawiania o naszych oczekiwaniach przed najnowszym wydarzeniem DC, w trakcie jeśli ktoś będzie śledził na żywo i po.

Ja może wrzucę swój plan oglądania wraz z godzinami polskimi:





Najbardziej czekam na ogłoszenie gry WBGM. Jeśli nie będzie ona grą z Batmanem to całe wydarzenie straci dla mnie na mocy i nie wiem czy wytrzymam do końca po takim zawodzie, ale jeśli będę zadowolony to spokojnie powinienem tej trzeciej wytrzymać i zobaczyć panel z Batmanem. W przeciwnym razie obejrzę go dzień później na powtórce.

Juby

Ja mam odwrotnie - w ogóle nie czekam na ogłoszenie nowej gry, bo od 2015 roku, kiedy śmiertelnie rozczarowany odpuściłem Arkham Knight na 90% fabuły, i tak w nic nie gram. :P

Jako fan Batmana / Supermana / DC, bardzo czekam na sam event, ale zapowiada się na to, że w ogóle go nie obejrzę! Po ponad 8 miesiącach od ostatniego spotkania, akurat na 22 sierpnia udało mi się zgadać z kolegami na wódkę i wspominki. :) Podejrzewam, że nadrobię interesujące mnie materiały dopiero następnego dnia, o ile nie będę miał zbyt dużego kaca.

Najbardziej czekam na ogłoszenie nowego filmu o Supermanie z Cavillem... czyli pewnie się nie doczekam. :-[ Poza tym, liczę że z Batmana Matta Reevesa pokażą jak najmniej, bądź nic(!), czekam na nowy zwiastun WW84, który może zachęci mnie do kinowego seansu, no i na panel związany z Ligą Snydera. Niech pokażą zwiastun, potwierdzą czy będzie to film, czy 6-odcinkowy mini-serial, jak głosiły plotki, no i przydałaby się również konkretna data premiery.

Rado

O, fajnie, jakiś plan pod ręką się przyda.

W tle ostatnich zwolnień z DC jestem ciekaw czy ktoś coś powie na ten temat na którymś z paneli.

Leon Kennedy

Ja liczę na coś z The Batman, Black Adam i konkrety odnośnie JL Snyder Cut. Nowa gra z Gackiem, to chyba nie muszę pisać. Czekam tak długo, że ciężko uwierzyć, że to już raczej koniec.

LelekPL

Cytat: Rado w 17 Sierpień  2020, 19:54:21O, fajnie, jakiś plan pod ręką się przyda.

W tle ostatnich zwolnień z DC jestem ciekaw czy ktoś coś powie na ten temat na którymś z paneli.
O zwolnieniach, tak samo jak o problemach z Ezrą Millerem i Amber Heard nie będzie ani słowa. Zwyczajnie to przemilczą.

Jeśli chodzi o komiksy to spodziewałbym się kierunku na przyszłość czyli 5G i być może prezentacji wyglądu nowych bohaterów.

Leon Kennedy


Q

Wydarzenia zdecydowano się podzielić na 2 części. Hall of Heroes z najważniejszymi ogłoszeniami wystartuje 22 sierpnia, a druga DC FanDome: Explore the Multiverse 12 września, w ramach której udostępnione zostaną atrakcje z innych kategorii. Zmiany już dostępne są harmonogramie konwentu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

LOL, DC nie potrafi niczego zaplanować dobrze, więc nic dziwnego, że filmowego uniwersum nie potrafią stworzyć.

Juby

Padłem.

Taka zmiana na 3 dni przed konwentem. Ostatnio w Warnerze i DC doszło do wielu zwolnień, ale chyba niewystarczająco wielu. :P

Johnny Napalm

Cytat: Juby w 17 Sierpień  2020, 12:56:43Najbardziej czekam na ogłoszenie nowego filmu o Supermanie z Cavillem... czyli pewnie się nie doczekam. :-[
Kurde, żeby przez tyyyleee lat Super nie dostał drugiego własnego solowego filmu. To jest nieśmieszne. Jak tak dalej pójdzie to Cavill będzie grubo po 40-tce.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Ten event robi się coraz mniej atrakcyjny skoro tyle stafu wycieka im, lub go wypuszczają na 2 dni przed startem. :)

Q

Na szczęście mają co wypuszczać. Tak samo mogli przecież nie ujawniać tytułu jednej z nowej gier.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Chciałbym aby pokazano oficjalne fotki Pattisona w kostiumie, to samo z Catwoman i Riddlerem. Niech osłodzą fanom sytuację z pandemią i pokażą coś ekstra (np. pełny temat muzyczny dla Batmana). Tak chciałbym zobaczyć jaką estetykę wybrał Reeves dla tego świata.

LelekPL

Dobra, ja odpadam z DC Fandome. I tak to nie przypomina konwentu tylko zwykłe promocyjne materiały, które można sobie obejrzeć później na youtubie.

Q

Materiały promocyjne były dobre, nawet do produkcji, które dopiero zaczną kręcić. Niektóre panel ciekawe i w zabawnej formie ("TSS", "Black Adam") co przyjmie się oglądało. Zabrakło jakieś niespodzianki czegoś co nie byłoby uwzględnione w harmonogramie. Szkoda też, że wcześniej doszło do wycieków zwiastunów JL i The Batman.

Przyjemnie było też oczekiwać na nowe materiały, co trochę przypomniało o emocjach towarzyszących kampanii TDK.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)