Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zack Snyder's Justice League

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2020, 17:17:21

Juby

https://www.comicbookmovie.com/justice_league/justice-league-director-zack-snyder-pokes-fun-at-supermans-do-you-bleed-line-in-joss-whedons-cut-a177690#gs.dgivs1

Jak na scenę "zupełnie bez sensu", Zack, był to zdecydowanie najlepszy moment w filmie. :P A jeśli doszukujemy się sensu, to gdzie byłeś gdy pisano scenariusz do BvS? ;D

Leon Kennedy

Oj tam, oj tam. Był przy pisaniu wersji reżyserskiej 😉🙃

Juby

Ta jest niewiele lepsza (o ile w ogóle) ;D

Ostatnie zapowiedzi trailera, który zadebiutuje dziś w nocy.


Q

Wygląda, że zwiastun wyciekł do sieci:

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Gieferg

Znowu się jaram.
Szczególnie, że nawet wersję kinowa jakoś tam lubiłem...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Zwiastun już oficjalnie:


Całość ma trwać 4 godziny i będzie udostępnione w 4 częściach.

Nowe sceny wyglądają dobrze. Już widać, że inaczej potraktowany zostanie Cyborg a także Flash dostanie więcej czasu.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Jak to Snyder. Znów bardzo fajny trailer do tego patos i wyblakłe kolory, ja to kupuje i czekam gorąco. Do tego 4 godzinna wersja - minus czołówka i litery i tak daje nam przynajmniej półtorej godziny dodatkowego materiału.

Juby

Podoba mi się wybór aspect ratio. 1,78 : 1 ma co drugi film, fajnie będzie zobaczyć całość w full IMAX, takiego superhero movie jeszcze nie widziałem.

Zmiana Stefana i kolorystyki na duży plus. Reszta... meh. No bo co z tego co tutaj zobaczyliśmy wnosiłoby coś ciekawego do JL z 2017? Zapowiada się po prostu dwukrotnie dłuższa, wypchana niepotrzebnym stuffem i pozbawiona heheszków Josa Whedona, podobna Liga. Nie jestem pewny czy gorsza, czy lepsza.

Ale sam trailer z Leonardem Cohenem w porządku. Szkoda tylko, że wciąż nie podali daty premiery, bo głównie na tę informację liczyłem.

Q

Czy na pewno taki sam format będzie na HBO Max, czy też to kwestia obróbki materiału? Czy wypchana niepotrzebnymi rzeczami? Filmy Snydera mają tendencje do rozwlekania prostych rzeczy, ale rozbudowa wątku FLasha, Cyborga oraz inwazji Darkseida zaliczyłbym na plus.

Dobrze wypada też ostatni scena z przemową Batmana, który bardziej zachowuje się jak lider drużyny.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Ale ta nuta, to chyba jakis żart Snydera mówiący nam... Aleluja JL Snyder Cut nadchodzi 😝

Juby

#40
Raczej odwołanie do jednej ze scen jego filmu Watchmen. ;)

Zastanawia mnie czemu Superman ma tu czarny strój w walce ze Steppenwolfem, skoro Zack nagrywał go w kolorowym?





Miała być jego pierwotna wizja tego filmu, a to chyba zmiana by Zack 2020.

Q

W trakcie zdjęć studio chyba się nie zgodziło na czarny kostium, dlatego jego kolor zmieniany jest w postprodukcji.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Cytat: Leon Kennedy w 24 Sierpień  2020, 14:15:34Ale ta nuta, to chyba jakis żart Snydera mówiący nam... Aleluja JL Snyder Cut nadchodzi 😝

Do wyboru piosnki Snyder odniósł się podczas podcastu  The Reel in Motion


Cytat"It's something that I just felt like, you know, was right for this. It has significance beyond just the movie".

Wrażenie zrobił na nim również zwiastun "The Batman" i też jak niektórzy zastanawia się jak będzie kategoria wiekowa.

 
Cytat"I don't know yet what the rating is going to be, but I felt the same way. I actually just texted Matt [Reeves] after and I was like, 'What the f***! This is cool! I loved it. I thought it was so cool. I thought it was the right direction and everything about it. As far as just being a fan, it's the kind of movie I want to see, so I felt like [two thumbs up]."
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Cytat: Q w 24 Sierpień  2020, 16:09:17W trakcie zdjęć studio chyba się nie zgodziło na czarny kostium, dlatego jego kolor zmieniany jest w postprodukcji.

Anochybażetak.

No to cierpliwie czekam na ogłoszenie daty premiery.

Mr.G

Co by nie sądzić o filmie, trzeba oddać Snyderowi, że ma wielką pasję. Miło się śledzi to wszystko, co dzieje się dookoła projektu. Zaangażowanie w realizację jego wizji jest na tyle poważne, że powoli zaczynam się nabierać, iż może faktycznie to będzie zupełnie inny film. Obejrzeć obejrzę, na pewno chętniej niż zabierałem się za JL 1.0. Wtedy miało się poczucie, że Batman poszedł w złym kierunku - teraz będzie to tylko pożegnanie z pewnym eksperymentem DC, wiedząc że równolegle powstaje coś znacznie lepszego.