Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League

Zaczęty przez Night_Wing [usunięty], 25 Kwiecień 2016, 00:18:13

Night_Wing [usunięty]

Witam wszystkich!

Kilka dni temu, dopiero kilka dni temu , miałem przyjemność w końcu obejrzeć sobie w kinie w 3D choć w 3D mnie nie powaliło : Batman vs Superman - Świt Sprawiedliwości . Efekty specjalne w klasycznym 3D były niezłe, ale czegoś mi jednak brakowało - jeśli chodzi tylko o efekty, szkoda że nie wybrałem się na seans IMAX 3D - uwierzcie mi klasyczne 3D a IMAX 3D to ogromna różnica.

Batman vs Superman  podrzucił nam kilka możliwości jeśli chodzi o zapowiadany z wielkim rozmachem film , który ma przebić Avengersów: ,,Justice League"
Jacy bohaterowie będą w filmowej ,,Lidze Sprawiedliwych"? W ,,Batman vs Superman - Świt Sprawiedliwości" w pewnej scenie Wonder Woman przegląda pliki otrzymane od B.Wayne dotyczące ,,rzekomych" metaludzi. Poszczególne foldery były oznaczone symbolami danych bohaterów, co już zdradzało nam co się w nich znajduje. Wonder Woman odtworzyła foldery i znajdujące się w nich nagrania wideo, na których zobaczyliśmy na dosłownie 1-2 minuty Flasha, Aquamena, Cyborga i Wonder Woman (chyba że o kimś jeszcze zapomniałem). Czy w związku z tym w filmie o ,,Lidze Sprawiedliwych" znajdą się tylko Oni? Czy będzie też oprócz Aquamena, Flasha, którego zagra chyba inny aktor niż ten serialowy, Wonder Woman i Cyborga : Superman i przywódca Ligii Batman? Powinien Być jeszcze Green Lantern , Marsjanin Łowca, Green Arrow, Sokolica, Black Cannary i inni . Raczej wszystkich ,,nie upchają" w jednej części.

A co będzie z fabułą? Głównym motywem filmowej ,,Ligii Sprawiedliwych". Moim zdaniem scenariusz może pójść w starcie Ligii ze swoimi anty bohaterami z Równoległego Wszechświata: tak jak np. W animacji Liga Sprawiedliwych : Kryzys na Dwóch Ziemiach . Może być tak, że Liga Sprawiedliwych zmierzy się z Legionem Zagłady, któremu będzie dowodził Luthor, albo walka Ligii z Brainiaciem, ale Brainiac bardziej zaarysował się wokół Supermana, z resztą Brainiac pierwotnie był Sztuczną Inteligencją Kryptonu, jego skarbnicą wiedzy.

Jakie są więc wasze pomysły i spostrzeżenia, na temat tego co będzie w filmowej ,,Lidze Sprawiedliwych" chyba planowanej na 2017 rok, i jaki skład się tam pojawi, czy tylko przedstawieni w ,,Batman vs Superman - świt Sprawiedliwości"? czy to była tylko taka zmyłka i skład będzie zupełnie inny lub poszerzony. Jeśli wiecie więcej o zapowiadanej głośno superprodukcji to dajcie znać.!!

Dzięki i Pozdrawiam!  8) 8) 8)

WezuM

Moim zdaniem przeciwnikiem JL nie będzie Legion Zagłady a
Spoiler
Darkseid (w BvS jest wiele wskazówek, które wskazują, że właśnie z nim zmierzy się Liga).
[Zamknij]
Póki co w skład mają wchodzić bohaterowie, których widzieliśmy w BvS i raczej wątpię, żeby kogoś tam jeszcze dorzucili. Tutaj masz link do concept artu Justice Leauge Part One: http://www.nydailynews.com/entertainment/movies/justice-league-part-start-filming-april-article-1.2539769 Green Lantern ma dojść do składu w drugiej części z tego co mi wiadomo.
It's just so hard to go through life without being told you're DUMBASS every several minutes,  y'know?

Night_Wing [usunięty]

No w?a?nie dzi?ki za Informacje: no green lantern jakby by? w drugiej cz??ci to bym si? strasznie ucieszy?.. Wg. mnie to posta? charakterystyczna dla DC i niezb?dna dla Justice League, ale czy ,,Green Lantern'a " zagra R. Reynolds? Mo?e by? tak, ?e po??cz? si? w?tki ze swiatów poszczególnych bohaterów w drugiej cz??ci Justice League: a chodzi mi o ,,Green Lantern" bo w serialu animacyjnym o Zielonej latarni jest motyw walki H.Jordana i ca?ego korpusu z tzw. Antymonitorem - istot? ze Sztuczn? Inteligencj? , która przy pomocy ?owców (pierwotnych wersji Latarni) i Aji chce zg?adzi? Wszech?wiat: pozbawi? go istot, które czuj? emocje .. A co ztym flashem? Flash pojawi si? w filmowym Justice League? bo z tych urywek na filmie Batman vs Superman by?o wida?, ?e Flasha gra teoretycznie kto inny ni? w serialu ,, kto inny ni? Grant Gustin  :D :D :D :D

WezuM

Flash pojawi się w JL i będzie grany przez Ezre Millera (moim zdaniem fatalny dobór aktora :/). Co do Green Lanterna to na 100% nie zagra go Reynolds bo nieszczęsna latarnia z 2011 nie wchodzi w skład DC Extended Universe. Na 19 czerwca 2020 jest zaplanowany film Green Lantern Corps, który jak sama nazwa mówi ma opowiadać o całym korpusie :). Mnie osobiście ciekawi kogo dostaniemy jako ziemską latarnie, bo coś mi się nie wydaje, żeby po porażce Latarni z 2011 studio chciało wracać do Hala Jordana. Ja po cichu liczę na Kyle Rainera ;).
It's just so hard to go through life without being told you're DUMBASS every several minutes,  y'know?

Leon Kennedy

Nie wiem co tak wszyscy na tego Ezre narzekają. Ja gdy dowiedziałem się kto zagra Flasha pomyślałem sobie kto to w ogóle jest, a następnie dam szanse. Teraz z innej beczki... Myślicie, że jak Kal powróci będzie tym damym Supermanem czy może poprzewraca mu się w głowie i zobaczymy jego złą wersję? Myślę, że mogłoby z tego wyjść coś fajnego !

LelekPL

Wystarczy oglądać dobre filmy, żeby wiedzieć kim jest Ezra:
- We Need to Talk About Kevin
- The Perks of Being a Wallflower

Świetny talent! Szkoda, że pewnie zmarnowany u Snydera będzie.

Gregman

Ja z Ezrą nie miałem problemów, aktor jak aktor. Zmieni fryz i Barry jak z komiksów (tylko jeszcze blond ;)) ale zważywszy na to co Snyder zrobił z Supermanem...

Doctus

Cytat: Leon Kennedy w 05 Maj  2016, 00:05:13
Nie wiem co tak wszyscy na tego Ezre narzekaj?. Ja gdy dowiedzia?em si? kto zagra Flasha pomy?la?em sobie kto to w ogóle jest, a nast?pnie dam szanse. Teraz z innej beczki... My?licie, ?e jak Kal powróci b?dzie tym damym Supermanem czy mo?e poprzewraca mu si? w g?owie i zobaczymy jego z?? wersj?? My?l?, ?e mog?oby z tego wyj?? co? fajnego !

Zgadza?oby si? to z wizj? Batmana w Dawn of Justice, bo nie wierz? ?e ?ni? mu si? kto? kogo jeszcze nie widzia? na oczy. Podczas pami?tnej sceny z Flashem przypuszczam ?e Barry przeniós? si? z przysz?o?ci, i po rezurekcji Supermanowi faktycznie mo?e poprzestawia? si? w g?owi?. Lub b?dzie to po prostu klon. Skoro Lex Luthor potrafi? stworzy? Doomsday'a, potrafi?by równie? stworzy? w?asnego Kal-Ela.

Q

Pierwsze fragmenty filmu zaprezentowane na Comic-Conie:

http://youtu.be/gglkYMGRYlE

Oraz zdjęcie w kostiumach wszystkich bohaterów



What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Parę przemyśleń na temat zwiastunu.

Nie ma jeszcze co popadać w hura optymizm, ale nie jest tragicznie: Affleck wprawdzie wypada bardziej jak Tony Stark, jednak wolę już takie podejście niż rasistowskiego mordercę z BvS. W przypadku Batmana widać chyba największą poprawę i to cieszy... ale nadal nie wiem czy będę w stanie wybaczyć tej wersji to jakim nielogicznym psychopatą był w pierwszym filmie.

Domyślam się też, że Superman będzie używany w niewielkiej ilości i wpadnie uratować wszystkich w finale. Póki co nie mam opinii na temat Aquamana. Wygląda na twardziela (jedynie dlatego, że gra go Momoa), ale nie widziałem jeszcze nic specjalnego. O Wonder Woman też nic nie powiem.

Jeśli chodzi o spore minusy to jest ich kilka:
- Ezra Miller wypadł przeciętnie. I jest to problem tego szybkiego budowania uniwersum, a nie aktora. Scena w której mówi, że "potrzebuje przyjaciół" wypadła strasznie nienaturalnie... z kilku powodów. Po pierwsze, wypadłaby dobrze, gdyby to był drugi czy trzeci film z Flashem i byśmy widzieli, że jest on aspołeczny. A tak nic o nim nie wiem i humor nie wypalił. Po drugie, oni chcą bazować na tym, ze znamy te postacie z komiksów. Z tym wiążą się dwa inne problemy: a) większość osób nie czyta komiksów i b) nawet jeśli czytamy, to miałoby to tylko sens, gdyby te postacie były dokładnie takie jak w komiksie. A nie, że Superman ma wieczną depresję, Batman jest morderczym psychopatą, Jimmy Olsen jest agentem CIA, a Flash jest nagle aspołeczny. I znowu ja nic o tej wersji Flasha nie wiem i humor nadal nie wypalił. Zamiast się zaśmiać, ja jestem zdziwiony.
- Cyborg po prostu wygląda żenująco.
- sam film też wizualnie wygląda niewiele lepiej niż BvS. Wydaje się być bez życia, zwłaszcza w porównaniu z zwiastunem Wonder Woman. Zwłaszcza ta scena z Batmanem wyglądała tanio, jak z jakiegoś fan-filmu (wygląd kostiumu tutaj też nie pomaga). Ogólnie zwiastun wydaje się strasznie hermetyczny, zamknięty w pustych pomieszczeniach. Zdaje się, że czwórka bohaterów to jedyne postacie w tym filmie. Wizualnie wygląda to po prostu pusto i sterylnie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to dlatego, że pewnie jeszcze nie nakręcili wielkich sekwencji akcji, ale oceniam to co do tej pory widzieliśmy, a nie co może zobaczymy. A to co widzieliśmy zdaje się być puste i mało ekscytujące. Ba, nawet nie dostaliśmy małej wskazówki co do jakiegokolwiek konfliktu w tym filmie. Więc jeśli mam być absolutnie szczery, to na mnie większe wrażenie zrobił pierwszy Comic-Con zwiastun do BvS.

No i mój ostatni punkt: diametralna zmiana tonu. Nie ma się co oszukiwać, w panice zmienili ton tego zwiastunu w porównaniu do BvS o 180 stopni. I sam nie wiem czy to taki dobry pomysł. Jestem tutaj rozdarty. Po pierwsze, nie uważam, że tonacja była problemem BvS. Jego problemem był brak rozrywki, a tą można osiągnąć nie tylko poprzez dodanie humoru. To jest specjalność Marvela. A DC mogło zrobić to w inny sposób - tworząc ciekawe, RÓŻNORODNE postacie i ich motywacje, oryginalne sekwencje akcji, intrygujące dialogi. To by wystarczyło i wcale nie trzeba było zmieniać tonu. A tak zdaje się, że zdecydowali się poddać i jednak w końcu skopiować Marvela i ich komediowy ton. Czy jest to złe? I tak i nie. Tak, bo teraz BYĆ MOŻE nie będzie już różnicy między jednym uniwersum, a drugim. Nie, bo BYĆ MOŻE tym razem nie dostaniemy posępnego i nudnego bałaganu jakim był BvS. Nadal jednak istnieje szansa na zabawny bałagan, zwłaszcza z Snyderem za sterem.

Jolly_Roger

Wypadło sztucznie i słabo, o wiele lepszy był zwiastun WW, chociaż nigdy się nią nie interesowałem.

Juby

Obejrza?em trailer ju? 5 razy. Komentuje dopiero teraz, bo musia?em och?on??, tak z?e by?o pierwsze wra?enie. :P

Co mi si? podoba?o.
- Gal Gadot. Po jej rolach w Szybkich i w?ciek?ych nie by?em pewny czy da rad? w tej roli, ale jak wida? spisuje si? jak nale?y. Wygl?da ?licznie i dosta?a doskona?y kostium. Jedynie uj?cie kiedy ma tak intensywn? min? i uderza jedn? bransoletk? w drug? jest przekomiczne, ale to nie z jej winy, a z winy efektów specjalnych. Dziewczyna stoi na green-screenie i mówi? jej "a teraz b?dzie bum, rób min?". To samo by?o w BvS, efekty specjalne, które maj? feel rodem z gry na Xboxa!
- Mamoa. Znam Aquamana jedynie z wy?miewczych memów i docinek w TBBT. Ale to ciekawy superbohater, bo jeszcze kogo? takiego nie widzia?em na du?ym ekranie, a Jason to bad-ass mutherfucker z twarzy. Mo?e by? dobry.
- Muzyka w trailerze.

A teraz co mi si? nie podoba?o.
- Zmieniony aspect-ratio! Po MoS i BvS, które by?y w 2,35 : 1 (SS i WW te? b?d?), tak jak i wszystkie filmy w karierze Zacka Snydera, dostajemy telewizyjn? panoram?. Po co? Czemu? To samo by?o u Marvela, Avengersi wyszli w 1,85 : 1 i... byli za to krytykowani! Kolejna cz??? ju? dosta?a kinow? panoram?. Niestety wygl?da na to, ?e Warner po prostu kopiuje od Marvela i nawet nie zauwa?y?o, ?e oni poprawili si? przy drugiej cz??ci.
- Batman. Zmiana charakteru z ci?gle w?ciek?ego mordercy, w dowcipkuj?cego miliardera. Zrobienie z niego Nicka Fury'ego, Tony'ego Starka i Kapitana Ameryki razem wzi?tych tej serii. Ten film powinien nazywa? si? "Batman & Justice League". No i co to za kostium?! o.O Efekciarskie zmiany, z?e o?wietlenie, ca?o?? sprawia wra?enie cosplay'u, a maska na dwa rozmiary za ma?? na g?ow? Bena.
- Flash. Rozumiem, ?e to wa?na posta? dla DC i chc? go w filmie, ale... w ci?gu ostatnich dwóch lat mieli?my dwóch Quicksilverów, którzy maj? takie same zdolno?ci, a Flash odnosi sukcesy w telewizji. Na du?ym ekranie i w tej ekipie jest ca?kowicie zb?dny i nie oferuje sob? nic nowego. A pomys? na to, aby odró?ni? go od Quicksilvera b?yskawicami, które mog? rozwala? i porazi? kogo? dooko?a, gdy ten b?dzie ratowa? ludzi - IDIOTYCZNY!
- Batman rzuca Batarangiem w Barry'ego. A co je?li ten jednak nie ma mocy, albo ju? nich nie ma? Wayne znowu by zabi?! XD Logika filmów Zacka Snydera.
- Cyborg. Broni?em t? posta?, bo wizualnie zrzyna z Terminatora (którego jestem fanem) i dobrali pasuj?cego aktora. Ale matko bosko, jaki to nieciekawy bohater, jak okropnie wygl?da, jak sztuczne s? przy nim efekty specjalne. Wiadomo czemu b?dzie w tym filmie (by unikn?? #DCsoWhite!), ale trzeba by?o poczeka? z JL, zrobi? Green Lanterna i wtedy mieliby czarnoskórego superbohatera w ekipie. Cyborg - lepiej by by?o gdyby wrócili nim do Teen Titans, a sk?ad JL w pierwszej cz??ci ograniczy?by si? do pi?ciu cz?onków.
- Uniwersum niezamierzenie ruszy?o od MoS - filmu o Supermanie. W drugiej cz??ci zepchni?to go na drugi plan, bo Batman. W trzecim ju? go wcale nie wida?, jest tylko Batman. :(
- Ca?o?? jest mega kiczowata i strasznie nachalnie próbuje na?ladowa? Marvela. Jak mam wierzy? w film, którego zmieniaj? pod wp?ywem z?ej prasy ju? podczas rozpocz?cia zdj??? Znowu wyjdzie ba?agan jak przy BvS.
- Czy tylko mi si? wydaje, ?e zaprezentowane fragmenty wygl?daj? strasznie studyjnie? Ca?o?? nagraj? w pomieszczeniach lub na zielonym tle?


Jestem nastawiony bardzo sceptycznie. Wygl?da to dziwacznie i w wi?kszo?ci ?le. Z os?dem poczekam na kolejne trailery, które mam nadzieje nie zdradz? mi ca?ego filmu, tak jak te z BvS. No i chyba Warner pobi?o rekord - trailer do filmu, który ma premier? za 16 miesi?cy?! Powinni byli poczeka? do listopada/grudnia (przed premiera nowych Gwiezdnych wojen), albo tego materia?u po prostu nie publikowa? w sieci.


Za to fotka fajna i fajnie, ?e w ko?cu kolorowa. Szkoda tylko, ?e jedynie 4 postacie mi na niej pasuj?. Flash wypada s?abo (przekombinowali), a Cyborg - bleh, za to Superman z mniej przylizan? fryzur? wygl?da doskonale, WW i Aquaman te?.

kelen

Cytat- Batman rzuca Batarangiem w Barry'ego. A co je?li ten jednak nie ma mocy, albo ju? nich nie ma? Wayne znowu by zabi?! XD Logika filmów Zacka Snydera.

Przecie? Bruce wie, ?e Barry ma moce. Gdyby nie wiedzia? o nim i jego umiej?tno?ciach, to by w ogóle do niego nie przyszed?.

LelekPL

Ale nie wiedział, że jest superszybki i potrafiłby uniknąć tego batarangu. Wiemy o tym, że nie wiedział, że jest superszybki, bo po tej akcji dopiero się dowiaduje.

kelen