Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Flash" - serial TV CW

Zaczęty przez Leon Kennedy, 15 Maj 2014, 15:11:18

lady_ozzy

Cytat: Leon Kennedy w 12 Marzec  2016, 01:06:13
No i to?samo?? Zooma wyjawiona! Okaza? sie nim
Spoiler
Jay Garrick
[Zamknij]
i musz? przyzna?, ?e nie bardzo wiem co o tym my?le?...

Mnie si? wydaje, ?e...
Spoiler
prawdziwy Jay, to ten 'cz?owiek w ?elaznej masce', a Pan Zolomon ukrad? jego to?samo?? przenosz?c si? na 'ziemi?-1', Gdzie ?yje cz?owiek, który nazywa si? Hunter Zolomon i wygl?da w?a?nie jak 'Jay'.
[Zamknij]

W mojej teorii jest jeden mocny zarzut 'przeciw', jednak póki co przy niej zostan?.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

Flash powoli dobiega końca. Ostatni epizod bodajże 18 daje nam origin głównego villiana sezonu i muszę przyznać, że w pełni go kupuje! Zolomon to sporych rozmiarów świr z tragiczną przeszłością. Do tego motyw z Garrickiem jak i wytłumaczenie jak zabił samego siebie, świetne. Co było słabe... Końcówka. Była wręcz żałosna! Rozumiem, że Barry nie chciał nic robić póki nie będzie bezpieczny, ale czemu potem stoi gada sobie i od tak oddaje mu moc?! Kretyńsko to wyszło. Oprócz tego świetny odcinek. A co Wy myślicie?

Adriann

Proszę wyjaśnijcie mi dlaczego kiedy Zoom oddał Walliego Westa to ten wciąż tak swobodnie oddał mu tą szybkość skoro wiemy że Barry był w tym momencie już szybszy i potężniejszy? Chyba nie chodziło o dane słowo:D

kubala102

No właśnie chodziło o dane słowo , i jest chyba najbardziej debilna scena w serialu ::)

Leon Kennedy

Twórcy ewidentnie dali ciała i usilnie doprowadzili do zwiększenia mocy Zooma, tak aby dać nam walkę na koniec sezonu... Szkoda, że jak pisałem wyżej wyszło kretyńsko.

Night_Wing [usunięty]

Nie wiem czy wiecie, ale w serialu animacyjnym DC Universe : Liga M?odych wyst?puje kto? taki jak Wally , Wally jest z tego co pami?tam jest kuzynem Flasha, albo Flash jest wujkiem Walle'go. DO czego zmierzam? Wally ma moce takie jak Flash, superpr?dko??,niez?e speedforce, ultra-regeneracja. O dziwo w serialu The Flash : mamy przecie? Wallego, który pojawia si? w 2 sezonie i okazuje si? by? drugim dzieckiem Joego. Mo?na rzec, ?e troch? si? wydaje by? Wally z Flasha tajemniczy, jakby chcia? co? koniecznie przed bliskimi mu lud?mi i ca?ym otoczeniem ukry?, jak?? tajemnic?. Czy ten ,,Flashowy" Wally, ma lub b?dzie mia? takie same moce jak Wally z serialu animowanego: Liga M?odych? Czy oka?e si? by? taki jak Flash? Czy to uka?e si? pod koniec drugiego sezonu? Czy taka Akcja Wallego jako Nowego Flasha, pojawi si? w 3 sezonie, czy w ogóle jej nie b?dzie? Z reszt? serial jest robiony na podstawie komiksów DC. Nie trzeba si? trzyma? orygina?u, mo?na zrobi? inn? histori?. Nie wiem co by?o w komiksach czy by? kto? taki jak Wally obdarzony moc? tak? jak Flash, bo w serialu animowanym si? pojawi?.  :o :o :o

lady_ozzy

A w serialu animowanym 'Liga sprawiedliwych' i 'Liga Sprawiedliwych bez granic' Wally West by? pe?noprawnym Flashem
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Anonimowy Grzybiarz

No i jak wrażenia po finale drugiego sezonu?

Dla mnie finał dość niemrawy, mało emocjonalny. Właściwie jedno zaskoczenie (tożsamość człowieka w żelaznej masce), a całą resztę można skwitować wzruszeniem ramion. Nie ukrywam, że spodziewałem się większej petardy. A Wy?

Adriann

Hymm...myślę że od momentu kiedy Zoom zdjął maskę to tożsamość tego zamkniętego pana stała się oczywista. No cóż, finał taki sobie, nowy\stary Jay Garrick wypadł wręcz komicznie. Ostateczny pojedynek speedsterów bez emocji, myślę że przez to jak zmarnowali budowany przez pierwsze kilka odcinkków hype na tą postać.
Sam sezon..meh i lepiej nie będzie bo wszystkie te produkcje jak zmarnowany Arrow czy Legends of Tommorow wszystkie jadą na tym samym schemacie, szczerze mówiąc przewijam już wszystkie dialogi w których jeden bohater przekonuje drugiego by już nie był smutny a taki zdarzają się w KAŻDYM odcinku każdego z tych seriali średnio 2-3 razy. Arrowa dawno już nie oglądam, może zobaczę tylko finał ale nie wiem czy dotrwam..tak czy inaczej co z flashem? No cóż, wychodzi na to że tematem przewodnim trzeciego sezonu będzie Flashpoint paradox więc mam nadzieję że możemy liczyć na kilka ciekawych odcinków, np zapewne zobaczymy morderczego Green Arrowa w wykonaniu ojca Olivera:3 To tyle mojego niespójnego zdania na temat Finału Flasha jak i wszystkich seriali od cw. Dziękuję Dobranoc:3

Leon Kennedy

CytatNo cóż, finał taki sobie, nowy\stary Jay Garrick wypadł wręcz komicznie.

U mnie sentyment wziął górę!! To było po prostu genialne!! Mnie raczej drugi sezon nie rozczarował, chodź czasem było średnio i czuć trochę odtwórczość, a finał był trochę słaby... i dziwny. Ten ich cały plan, Barry równie szybki co Zoom... Speed Force go tak wzmocniło czy jak? Ale ogólnie bawiłem się dobrze, ciekawe :D

Night_Wing [usunięty]

Kilka dni temu dopiero ogarnąłem ostatni odcinek 2 sezonu Flasha. Postanowiłem zostawić sobie od tak taki smaczek na koniec.

Co to dużo mówić. Finał 3 sezonu jak dla mnie zaskoczenie, a co najbardziej mnie zaskoczyło? :
Przede wszystkim: Zoom - nie wiem czy Zoom zginął wygląda na to, że Zginął raczej na 99% bo przecież Ci ,,Dementorzy" Strażnicy  Linii Czasu złapali Zooma za , że się tak wyrażę : ,,Nagminne łamanie regulaminu przekraczania i naginania linii Czasu. Zoom wręcz był przez nich rozdzierany aż do .,mięcha". Dla mnie wniosek Jest jeden: Chyba Zooma więcej nie zobaczymy  :P :P :P

Po drugie: Ostatnie dosłownie ostatnie sceny kiedy to Barry wraca do przeszłości i ratuje swoją Matkę przed drugim sprinterem !!! - Niczego to dobrego nie wróży!!! a dlaczego : wystarczy obejrzeć : Film animowany DC JUSTICE LEAGUE - FLASHPOINT PARADOX - gdzie mimo iż film poświęcony jest lidze sprawiedliwych wszystko koncentruje się wokół Flasha, który ratując Central City przed Retro Flashem przenosi się do alternatywnej linii czasu gdzie Aquamen toczy wojnę z Amazonkami, a m.in. Batmanem jest Thomas Wayne a nie Bruce ;D ;D ;D. Jaki ma związek film z zakończeniem 2 sezonu ,,Flasha"? Ano taki, że w tej animacji Barry ściga samego siebie by nie dopuścić do ocalenia Matki, bo z tego wynika, że gdy Flash ocalił mamę to miało to fatalne skutki: zaburzyło to linię czasu i rzeczy potoczyły się inaczej , widocznie śmierć Matki Barrego musiała po prostu nastąpić nie zaburzając ciągu przyczynowo skutkowego.

I teraz pytanie czy tak będzie w 3 sezonie ? Czy to, że Barry ocalił swoją Matkę wpłynie to bardzo na fabułę i zdarzenie w 3 sezonie? Może nałożą się inne Ziemie - 2, 3,4 itd. na siebie. Stworzy się taki wyłom, przez który będą ściągać złoczyńcy z innych światów?

Dla mnie to zagadka ten 3 sezon xD

Night_Wing [usunięty]

a i jeszcze ponoć w 3 sezonie ma się pojawić aktor ten który grał Malfoya (czy jak mu tam było) z Harrego Pottera ze Slitterina (nie wiem czy dobrze napisałem). Kompletnie nie wiem nawet kogo ma zagrać ...   ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::):D

Leon Kennedy

#102
To chyba ma być jakiś policjant/detektyw, który będzie czuł, że Barry coś ukrywa. Cisco będzie miał używanie.

CytatI teraz pytanie czy tak będzie w 3 sezonie ? Czy to, że Barry ocalił swoją Matkę wpłynie to bardzo na fabułę i zdarzenie w 3 sezonie? Może nałożą się inne Ziemie - 2, 3,4 itd. na siebie. Stworzy się taki wyłom, przez który będą ściągać złoczyńcy z innych światów?

Na samego Flasha wpłynie i to bardzo. Jak bardzo na resztę, zobaczymy. Jeśli o Ziemię idzie, to pewnie zobaczymy niejedną... Razem z Supergirl i Supermanem!!

Leon Kennedy

Czyżby nadchodził najlepszy sezon Flasha? Trailer mówi nam jasno, TAK.

https://m.youtube.com/watch?v=5LGQRbPERaU

Leon Kennedy

#104
Pierwszy odcinek już za mną. Troche szkoda, że flashpoint został tak szybko zniwelowany, ale chyba czeka nas jeszcze kilka niespodzianek odnośnie zmian wywołanych podróżami w czasie. Rivers Flash jak zwykle świetny, jakoś wolę tego.gościa w tej roli niż Wellsa. Na plus również Rival. Sam odcinek dość poważny, ale i trochę chumoru się znalazło, co bardzo cieszy. Flash powrócił w dobrym stylu.