Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

kelen

Mortale najpierw były robione na automaty ;) więc przyciski i arcade stick w ruch.

franek

jakbym umiał takie coś to bym rzeczywiście zrobił.


Show Must Go On!!!

kelen


TheBeatles


Alan

Terminator 4 bunt maszyn to też mocna gra.
Ridlle me this riddel my that who s afraid of big black bat.

Leon Kennedy

Bardzo króciutka jest ta gierka i ogółem jakiegoś wielkiego szału nie ma.

Alan

To prawda zawiera około 10 trudnych etapów
Ridlle me this riddel my that who s afraid of big black bat.

TheBeatles

Mam pytanie do osób które grały w Wiedźmina 2 na Radeonie. Czy wy też mieliście takie problemy z płynnością? Mam sprzęt mieszczący się w zalecanych (Radeon HD5400, 4GB ramu) a gra na najniższych detalach i rozdzielczości 800x600 działa w 8-10 klatkach w porywach do 15. Próbowałem porad zamieszczonych na forum cd projekt ale to nie pomaga

Rexio

Nie wiem jak tam Wy, ale ja przepadam za seri?  Assasin's Creed. Chocia? szczerze mówi?c rozczarowa?am si? nieco na ostatniej cz??ci, i chyba najlepsz? cz??ci? wed?ug mnie jest AC2.

Altair

Mam skończone wszystkie części na PS3, faktycznie najlepsza seria current genów. Revelations nie jest wcale takie złe, tylko troszkę za mało Desmonda.

Post Merge: 14 Styczeń  2012, 17:42:28

No i tryb sieciowy jet epicki.

JaRo II

 Pocz?tkiem tej jesieni zakupi?em konsol? PS3. Jak do tej pory zaliczy?em trzy gry, poni?ej troch? o nich:

"Captain America: Super Soldier"
- w recenzjach gra ta wzbudza mieszane uczucia, mi natomiast si? spodoba?a. Fabu?a ma niewiele wspólnego z filmem kinowym. Zostajemy wrzuceni w wir Drugiej Wojny ?wiatowej ju? na samym pocz?tku. Jest klimat, ?wietny system walki i ewidentne wzorowanie si? na grze "Batman: Arkham Asylum (walki i szósty zmys?). Gra nie jest trudna (aczkolwiek pojedynki z bossami wymagaj? cierpliwo?ci). Mi si? spodoba?a, zastrze?enia mog? jednak mie? do zako?czenia- fina?u (spodziewa?em si? raczej epickiego starcia z Red Scullem).

Moja ocena: 9 / 12.

"Batman: Arkham Asylum"
- o tej grze wypowiem si? w odpowiednim temacie.

"Ghostbusters: The videogame"
- gra na podstawie filmowego hitu z lat '80. Jest sporo nawi?za? do filmów (szczególnie cz??ci pierwszej). Na pocz?tku akcja troch? wolno si? rozkr?ca i szczerze mówi?c gra nie porywa od tzw. pierwszych minut, ale im dalej tym coraz lepiej. My jako gracz wcielamy si? w nowego m?odego pogromc?, którego szkol? starsi koledzy. Intryga jest ciekawa i klimatyczna i tak zwiedzamy- nawiedzone muzeum, bibliotek?, zaginion? wysp?, ?wiat duchów, a w finale przekl?ty cmentarz. Po drodze walczymy ze starymi znajomymi z filmów- Piankowym Marynarzykiem, zielonym duchem Slimerem i nowymi ciekawymi postaciami- kobiet?- paj?kiem, czy fina?owym rogatym demonem. ogólnie gra jest dobra, aczkolwiek nie wci?ga od samego pocz?tku. Osoby, które licz? na nieustaj?c? akcj? te? mog? si? rozczarowa?, gdy? wi?cej jest filmików ni? typowej nawalanki.

Moja ocena: 8 / 12.

Na razie tyle gier.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Leon Kennedy

"Uncharted" Po raz pierwszy zagrałem w tą grę jakieś dwa miesiące temu i była to jej druga odsłona. Gra bardzo przypadła mi do gustu, przygoda pełną piersią, świetne postacie, przednia grafa, a co za tym idzie mega piękne otoczenie, częsta zmienność miejsc. Następnie pękła pierwsza część i zaraz potem trzecia, która jest chyba najlepsza. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak widocznego głównego przeciwnika, którego tak naprawdę posiadała tylko druga część, Lazarevic. 

Uncharted 9/10

Uncharted 2 9.5/10

Uncharted 3 10/10

"Dead Space 2" kontynuacja świetnego survivalu - horroru. Sequel niemalże doskonały. Klimat jeszcze bardziej gęstszy, a Isaac w jeszcze większych kłopotach. Gorąco polecam wszystkim, którzy wychowali się na survival - horror. Gra udowadnia, że zapotrzebowanie na ten gatunek wcale nie jest małe, co próbował wcisnąć w wywiadzie producent RE6. Ocena 9/10

franek

#537
Ech gdybym ja miał dobry komp. Póki co to nie mam w co grać, planuje wszystkie gry sprzedać i kupić takie które będą chodzić i które mi się spodobają. Może w piątek lub w sobotę przy odrobinie szczęścia pojadę do Bielska do Centrum i zaopatrze się w jakieś gry z ekstra klasyki albo z $uperceny, jak na razie nie stać mnie na nowego kompa poza tym jestem wierny grom na których się wychowałem a większość z nich produkowano w latach 1980-2002. Tamte gry miały coś czego dzisiaj w grach nie ma, GAMEPLAY. Są oczywiście wyjątki ale jakaś Arcania to nie to samo co Gothic II tak samo jak Saints Row 3 to nie GTA III. Żal mi ludzie którzy kupując grę oceniają ją po grafice, szkoda bo taki Anther World jest dziełem wybitnym ze świetną historią i płynnym rozwojem wydarzeń i akcją jak w filmie. Takiej filmowości jak ta gra nie ma w żadnej innej. Mogłaby się świetnie przyjąć ta Reedycja w 2006 z okazji 15lecia gry ale nie, bo przecierz wygląda jakby ktoś to w paincie narysował. Osobiście polecam Gothic 1 i 2, Śnieżny Rajd 2002, Batman - Zemsta(tak tak, głupie, jak się porównuje do serii Arkham), Grom - Terror w Tybiecie, Spec Ops, Mortal Kombat 1-4, Super Mario Bros ;D, Contra, Baldur`s Gate 1-2, Icewind Dale 1-2, Planetscape - Torment, Another World, Myst 1-3, Faust, Incubation, Fallout 1-2, Diablo 1-2, Warcraft 1-2, Starcraft, i inne mega klasyki.


Show Must Go On!!!

JaRo II

 No, Leon masz rację, seria "Uncharted" to chyba jedna z najlepszych pozycji ostatnich lat. Też ostatnio grałem.

"Uncharted" - bardzo dobra gra przygodowa. Świetny, wciągający scenariusz, bardzo ciekawe postaci, mistrzowska grafika. Gra praktycznie spełnia warunki naprawdę dobrego filmu przygodowego. Do czego można się przyczepić? Mnie po pewnym czasie zaczęła już męczyć scenografia, jest zbyt jednostajna, zbyt mało zwiedzamy nowych miejsc i denerwuje mnie też to, że nasz bohater skacze po ścianach niczym Spider- man. Mimo pewnego niedosytu jest to naprawdę solidna produkcja.
Moja ocena:  9 / 12.

"Uncharted II"- kontynuacja przebija część pierwszą pod każdym względem. Jeszcze więcej akcji, więcej przygód, więcej ciekawych postaci i jeszcze lepsza grafika. Często zmieniamy miejsce pobytu, przez co nie mamy odczucia lekkiego znużenia jak to było w części pierwszej. Na dodatkowy plus to co lubię najbardziej, czyli czarne charaktery- Zoran Lazarevic jest świetny. Już dawno nie grałem w tak genialną i wciągającą grę.
  Moja ocena:  10 / 12.

W trzecią część jeszcze nie grałem, ale dwie wcześniejsze pozycje gorąco polecam.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

franek

Trójka też zarąbista, ale po kiego tam wkleili multi to ja nie ogarniam.


Show Must Go On!!!