Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Kujaw

Ale soundtrack dałeś niesamowity, jak z lounge baru :D Aż mi się zachciało ginu z tonikiem :D
Przynajmniej nie walnąłeś Dannym Elfmanem, jak w 90% filmów tego typu :)

Ładna kolekcja, podoba mi się, choć uesańskich zeszytówek z reguły nie kupuję. Tylko TPB.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Filmik był bez muzyki, uznałem, że nudno, to na w narzędziach YT wziąłem pierwszy lepszy jazz ;)
Dzięki, gdyby nie moje zamiłowanie do zeszytów i kolekcjonerstwa też bym kupował same zbiorcze.

Corso

Również mam podejście, że kupuje tylko wydania zbiorcze HC. Zeszytówek mam kilka, HC lepiej się trzyma w ręku. ;) Gratuluję zakupów Kelen. U mnie wkrótce też update, będzie parę unikatów. :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


XIII

Ja za to nie cierpię wydań HC ciężko się je czyta zszcia  powodują że końcówka prawej strony rysunków bywa nie widoczna a jak jest powiększony format to już wogóle tragedia.

Kujaw

Ja HC-ków nie kupuję po prostu z oszczędności. Nie powiem, żę czyta się je źle, bo czyta się fajnie, ale jest to dla mnie tylko zwykła mecyja, niewarta dodatkowych kilkunastu złociszy. Mam w kolekcji dosłownie kilka twardookładkowych wydań, które kupiłem, bo albo nie wydano ich w SC (np. "Maus"), albo kupiłem uzywkę HC taniej niż nówkę SC. Miałem tak chociażby z "Batman Black & White v.3", za które dałem coś 40 zł.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Problem polega na tym, że DC lepiej sprzedające się tytuły wydaje najpierw w HC, a TPB wychodzą duuużo później. Mnie np nie chciało się czekać, aż wydadzą wszystkie tomy "Batman and Robin" Morrisona w RPB i mam w HC.

Kujaw

Racja, ale zauwa?y?em, ?e dotyczy to raczej nowych tytu?ów z oficjalnego kontiunuum i nowych one-shotów (np. "Noel"). Reedycje starszych tytu?ów (nowe edycje "No Man's Land", "Knightfall", "Venom", czy "Death in the Family") wychodz? w SC.
Na "Noela" w SC te? nie b?d? czeka? cholera wie ile. Ale to jest normalna polityka. Jak co? jest rozchwytywane, to lepiej wyda? najpierw dro?ej w HC, potem od biedy, ta?sz? alternatyw?.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Za jedyne 10 zł moja kolekcja powiększyła się o Przysięgę zza grobu. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Cytat: Johnny Napalm w 17 Marzec  2012, 13:08:10
Za jedyne 10 z? moja kolekcja powi?kszy?a si? o Przysi?g? zza grobu. :)
Dobra rzecz, zw?aszcza "Noc Tropiciela" i tytu?owa "Przysi?ga zza Grobu"

Do mojej kolekcji doszed?, a jak??, "Zabójczy Zart" (kupiony w hurtowni ksi??ek za 30 z?, dobrze czasem pow?szy? :D ), i przygody wielebnego Wayne'a w stanie bdb

Zdj?cie z telefonu, wi?c s?aba jako??

Oczekuje jeszcze na 2 nowe nabytki z Multiversum, bo k***a, nie uda?o mi si? wstrzeli? w dostaw? marcow? :(

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

CytatDo mojej kolekcji doszed?, a jak??, "Zabójczy Zart" (kupiony w hurtowni ksi??ek za 30 z?, dobrze czasem pow?szy?  ), i przygody wielebnego Wayne'a w stanie bdb
O rzesz!!! Kurde, sk?d masz takie chody? Za trzy dychy, s?owo? Ech... tylko ta hurtownia jest jakie? 200 km od Wa-wy, nie? A ten drugi komiks ile kosztowa?? I to te? jest wydane jako HC?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Cytat: Johnny Napalm w 17 Marzec  2012, 13:37:03
O rzesz!!! Kurde, skąd masz takie chody? Za trzy dychy, słowo?
Mieli swoje aukcje na allegro, włąsciwie to chodziły po 34, ale że pani nie miała mi jak wydać, dostałem rabacik :) Może też za piękne oczy. Żart, na piękne oczy to by mi jeszcze nie sprzedała:D 
CytatEch... tylko ta hurtownia jest jakieś 200 km od Wa=wy, nie?
Właściwie, to ponad 300km. Kraków :)

Co do "Holy Terror", to jest w SC, i był to już nieco większy wydatek, 52 zł wliczając wysyłkę.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

Jest coś ciekawego w tym Zabójczym Żarcie od Egmontu? Oprócz samego komiksu rzecz jasna, warto dać 40 dychy na komiks który już mam w stanie bdb-? Bo ja nie mam tyle kasy do rozwalenia na komiksy i jak już mam jeden komiks to nie kupuję wydania z za granicy czy jakiegoś specjału w HC.


Show Must Go On!!!

Juby



Kolekcja rośnie, kolejne 14 TM Semiców już zamówionych (wprawdzie dwa z nich już mam, ale teraz dostanę w lepszym stanie, z okładką). Mam nadzieję, że przyjdą do końca przyszłego tygodnia. ;)

Johnny Napalm

Dwa pytania Juby:
- gdzie kupiłeś?
- za ile?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

To jest właśnie najlepsze Johny. Wszyscy pospadacie z krzeseł, kiedy będziecie to czytać. ;)

Wyłapałem Kup Teraz na allegro, 14 komiksów za 40 zł + 12 zł przesyłka (czyli jeden komiks tylko za 2,86 zł a z dostawą zaledwie 3,71 zł)! A teraz jeszcze lepsze, facet wysłał to wczoraj i dzisiaj gdy wróciłem ze szkoły komiksy czekały już na mnie w domu (jeden dzień z Krakowa do Płocka!).
Myślicie, że to zajebisty zakup? Jest jeszcze lepiej. Wypakowałem je z paczki, a tam jeden komiks wydaje się czytany, a reszta stan idealny (gdyby nie ten zapach i szorstki papier mógłbym uznać, że to komiksy z tego roku)! :o
Pomyśleć, że miałem tylko dychę i wybłagałem brata o pożyczkę, a mogła mi sprzed nosa umknąć taka okazja - chyba pierwszy raz w życiu mogę się nazwać farciarzem. 8) Oto fotka zakupu:



Wiem, że jakość zdjęcia nie najwyższa, ale mam tylko 2.0 w telefonie. Komiksy już zapakowałem w koszulki i grzeją się na półce (jak znajdę czas to przeczytam).

Może wkrótce (jak naładuję baterię w aparacie) zrobię fotki całej mojej kolekcji (nie tylko komiksów) i tutaj zamieszczę, bo jeszcze tego nie zrobiłem. Teraz matura, ale na pewno w tę wiosnę znajdę na to czas. Więc do usłyszenia w tym wątku. :D