Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

Q

Tom Welling wystąpi gościnnie w roli Supermana w tegorocznym  crossoverze "Crisis on Infinite Earths" - TV Line

Praktycznie udało im się ściągnąć najważniejszych aktorów związanych z bohaterami DC - teraz trzeba czekać i zobaczyć czy sam scenariusz ma coś ciekawego do zaoferowania, ale niewątpliwie na pożegnanie "Arrow" przygotowany został crossover, który wielu zainteresuje chociażby ze względu na nostalgię związaną z obsadą.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Właśnie chciałem o tym napisać i cholerka jasna mają rozmach i to wielki! Liczę na coś niesamowitego! Oby sprostali tym mega oczekiwaniom. Błagam, proszę i wręcz żądam.

Q

Supermanów/Clarków trzech - jedno zdecydowanie nasuwa się po obejrzeniu tych zdjęć -  Tyler Hoechlin zdecydowanie blado wypada na tle poprzednich Supermanów, a takie zdjęcia tylko jeszcze bardziej te różnice uwidaczniają.


What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Routh super prezentuje się w kostiumie, a Welling to kawał chłopa. Ciekawe czy zobaczymy go w kostiumie??

LelekPL

Pamiętając tą całą komedie z Wellingiem i jego niechęcią do stroju to się bie spodziewam go w stroju

Leon Kennedy

Ezra Miller pozostaje Flashem i do tego pojawił się w crossoverze!!!

https://naekranie.pl/aktualnosci/arrowverse-liga-sprawiedliwosci-film-superbohater-crossover-wideo-scena-1579075855

Ogl ktoś, bo ja jeszcze czekam na litery...

Wayne

Oglądałem. Coś szalonego, bardzo komiksowe. Chciałbym kiedyś zobaczyć podobne widowisko w kinie, z bohaterami DC.

LelekPL

Co. Za. Gówno.

 ;D  fan service totalny. Fakt, nie oglądałem tych seriali i mnie główne postacie nie obchodziły, więc piszę to z perspektywy nieobeznanego widza, ale to jak użyli gościnnych aktorów to największy szajs marketingowy jak widziałem.

Leon Kennedy

#428
Nie no pewnie liczyłeś, że każdy z nich odegra wielka rolę w wydarzeniu. Welling założy kostium, a Ezra pobiegła z Gustinem ;D

Sam crossover niesamowity. Wszystkie seriale DC i kinowe universum znajduje się w jednym i tym samym miejscu. Chodź co się stało z naszymi kinowym bohaterami w takim razie, to pewnie nit nie wie i się nie dowie... Chodź może inne ziemię też się w końcu odrodzily, ale mowa jest o jednej... Ale co tam, to wydarzenie dało mi i zapewne wielu innym masę frajdy i do tego pożegnaliśmy tego pierwszego Olivera... Fajnie było zobaczyć te wszystkie smaczki w formie wielu postaci, które się przewineły przez całe to wydarzenie. 8.5/10 jako całość.

Leon Kennedy

#429
https://naekranie.pl/aktualnosci/brandon-routh-jako-superman-tez-dostanie-wlasny-serial-hbo-max-1579685828

Kurcze, normalnie bym powiedział bez szans, ale teraz kto wie... Tak czy siak ja wiem jedno OGLĄDAŁBYM!!!

LelekPL

Jeśli nie wiedzą nawet gdzie miałby się pojawić, to ta plotka nie jest warta rozważania.