Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Nightrain

No u mnie mała zmiana. Sygnatura zrobiona przez Poo. Można powiedzieć, że jest koleżanką :)
Z innego forum, ale jest tak ładna [sygnatura] że nie mogę się powstrzymać :>
Niestety maxymalne forumowe wymiary popsuły mi zabawę... No nic, oto pełna wersja, gdyby ktoś chciał http://img829.imageshack.us/img829/4647/marvl.jpg
a tu sam render http://www.renders-graphics.com/gallery/Marvel-145/Artiste-Artgerm-Blac-117154.htm

Valar Morghulis

Johnny Napalm

Ok, czy ktoś mógłby dostosować ten obrazek do wymogów strony, żeby przy okazji nie stracił bardzo na jakości? Będę wdzięczny.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado


Johnny Napalm

Hehe... może być. Dzięki wielkie, tylko mi go zwróć, ok?  ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Strze?cie si? Ra's Al Bhundy'go!

BlackBat

Oh maj gad, skończyłam na avatarze :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

O bosze, naprawdę? Tzn podobieństwo oczywiście jest, wręcz uderzające, absolutnie identyczne jak na to patrzę teraz, ale... nie wiedziałem, że to autoportret ;)

Dzięki, BlackBat

BlackBat

No wiem, ten zarost i zmarszczki mimiczne, nie widuje się takich za każdej dynastii ;)

Nie ma sprawy! :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Avatar rzeczywi?cie ciekawy i ?adnie wykonany przez BlackBat tylko, ?e... ja tam nie widz? ani Ra's Al Ghula ani tym bardziej Bundy'ego. Sorry, ale jak dla mnie to cz?owiek lasu, albo nurek. Nie ma charakterystycznej fryzury Ra'sa, nie ma równie? z?o?liwie t?pego spojrzenia Ala. Przepraszam, ale ja tak go widz?. :-\
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Panie, jak to "nie widzę"? Pokoloruje się, pomaluje, dopracuje i będzie taki Al Bhundy, że szczena opada. Pan się nie martwi panie kierowniku, nie ma lipy.

Doctus

Riddle me this, riddle me that, who's afraid of the big, black bat?

;)

Funky

Fajny Riddler tylko po co on jest w piżamie? ;) do tego melonika tylko elegancki zielonkawy garnitur.

Johnny Napalm

Riddler taki trochę  bisleyowaty na tym awatarze.  :) No no, całkiem nieźle. Funky, Riddler popierniczał w tej piżamie nie tylko w filmie takim jak BF, ale niestety też w wielu historiach komiksowych, chociaż, jak dla mnie, poziom ów historii był lepszy gdy Pan Zagadka miał na sobie marynarkę – czyt. Dark Knight, Dark City.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Rado świetny avatar, twoja własna robota?